>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

W której tercji padnie większość bramek?

X 0

xmen1112

Użytkownik
Witam
jestem nowy na forum i możliwe że powielam pytanie lub wstawiam nie w tym dziale. Chciałbym jeżeli jest to możliwe żeby ktoś wyjaśnił mi na czym polega to o co piszę w tytule. Nie wiem czy dobrze rozumiem. Chodzi o to że mamy 3 tercje tak dajmy na to
1 po kursie 3,10
2 po kursie 2,50
3 po kursie 2,30 i jest jeszcze opcja po równo
np po kursie 3,05 i dokładnie chodzi mi o to po równo czyli jeżeli w 1 tercji padnie 2 bramki a w pozostałych nic to wchodzi opcja z 1 tercją ale czy jeżeli jest remis to również się to liczy??? czy wtedy przegrywam ??? Czy chodzi o to ze w kazdej tercji 1,2 i 3 będzie każda z drużyn miała 0:0, 0:0, 0:0, wtedy jest ta opcja po równo??? Proszę o odpowiedź i pozdrawiam
 
J 18

joepike

Użytkownik
Cześć, trzeba sprawdzić w regulaminie buka czy zakład jest rozliczany z dogrywką czy bez. Jeśli z dogrywką to dogrywka jest wliczana do 3 tercji, jeśli dojdzie do karnych to zwycięzca otrzymuje umownie dodatkową 1 bramkę. Tak jest przy zakładach under/over więc domyślam się że na rynku który podałeś będą te same zasady.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Właśnie to że jesteś początkującym, powinno sprawić iż będziesz dokładał staranności w czytaniu regulaminów firm bukmacherskich, w tym szczególnie tej/tych gdzie w/w zakład chcesz zawrzeć i jeśli to nadal będzie enigmą, to ich interpretację poznawał u źródła, czyli poprzez kontakt mailowy z supportem.
Edit:
w Sportingbet są zakłady na:
Tercja z największą liczbą goli:
1. ,2. lub 3. tercja z największą liczbą goli kurs 1,333
Remis pomiędzy dwiema lub trzema tercjami kurs 3
.
 
Do góry Bottom