>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włochy 11-12.03.2006

Status
Zamknięty.
seksi_hultaj 0

seksi_hultaj

Forum VIP
FC Internazionale - UC Sampdoria -&gt; ✅ 1 ✅ , (Expekt: 1.50 3.65 7.50 1.05 2.45) 1:0 ✅ ✅ ✅
Ciekawie zapowiada się jutrzejszy mecz pomiędzy Interem a Sampdorią, a to dlatego, że są to dwie uznane firmy, które na jesieni stoczyły ze sobą wyrównany pojedynek, zakończony remisem 2:2 i myślę, że jutrzejsze spotkanie będzie dla Interu dobrą okazją do rewanżu. Inter w ostatnich meczach zgubił bardzo dużo punktów (w 5 meczach zdobył 5 punktów), co sprawiło, że stracił drugie miejsce w tabeli na rzecz Milanu. W takiej sytuacji Inter musi szukać punktów wszędzie tam, gdzie jest to możliwe, a najbliższy mecz z Sampdorią będzie ku temu najlepszą okazją, gdyż zespół z Genui po bardzo dobrym początku sezonu, znacznie spuścił z tonu i większość meczów remisuje albo przegrywa. Inter w drugiej połowie meczu z Romą pokazał, że z jego formą jest coraz lepiej i kryzys powoli przechodzi. Inter to zdecydowanie drużyna własnego boiska i jutro powinien dać radę, słabiej ostatnio dysponowanej Sampdorii, która w ostatnich kolejkach zanotowała 3 porażki z rzędu. Myślę, że piłkarze z Mediolanu potraktują ten mecz poważnie i urządzą sobie poważny trening przed meczem z Ajaxem. Mój typ to zwycięstwo gospodarzy.
Prawdopodobne składy:
Inter: Francesco Toldo, Ivan Ramiro Cordoba, Nicolas Andres Burdisso, Walter Samuel, Pierre Wome, Dejan Stankovic, Luis Figo, David Pizarro, Esteban Cambiasso, Adriano, Obafemi Martins
Sampdoria: Francesco Antonioli, Marcello Castellini, Giulio Falcone, Marco Pisano, Cristian Zenoni, Sergio Volpi, Andrea Gasbarroni, Samuele Dalla Bona, Max Tonetto, Francesco Flachi, Vitali Kutuzov
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Ascoli-Roma 2 // 2,0 ---&gt;Profesjonał

Faworyt jest jeden w tym meczu. Oczywiście Roma. Gospodarze u siebie tylko raz w historii pokonali Rzymian i to aż 26 lat temu. Ascoli ostatnio bardzo dobrze gra, gdyż od 6 spotkań są niepokonani, lecz w tym meczu mają jakieś szanse? Roma, 5 drużyna w tabeli, z bilansem meczów na wyjazdach 8-4-1, od 13 meczy bez porażki... Jedynie, co mnie denerwuje to ten bilans międzyklubowy: 1-11-2

Inter-Sampdoria 1 // 1,45 profesjonał

Goście w Mediolanie ostatni aż wygrali 8 lat temu. Ostatnio przechodzą trudny okres, bowiem 3 kolejne mecze przegrali. Inter walczy o wicemistrzostwo (być może nawet o mistrza), a więc nie może tracić w takich meczach punktów. U siebie są bardzo mocni, bilans 12-0-2. Bilans międzyklubowy: 30-12-7. Stawiam na gospodarzy.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom