>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Własny serwis/notatnik/archiwum do typowania

K 0

kichas

Użytkownik
Witam, mam w planach zrobić sobie mały serwis online do typowań bukmacherskich. Właściwie do notatek abym miał historię co typowałem itp.

Coś na wzór eurotip.pl

Moja pytanie jest takie. Czy będę mógł go puścić online? Tak aby ludzie też mogli se tworzyć takie swoje kupony/notatki/archiwum. Dla zabawy bym strzelił jakąś klasyfikację ;) Oczywiście bez reklam i czerpania z tego dochodu i bez nagród.

Powtórzę pytanie. Czy mogę coś takiego puścić online, czy będzie to już złamanie prawa?

Bo jak ma być to nielegalne, to oczywiście zostawię to jako prywatną aplikację z zacisza domowego. Czekam na merytoryczne opinie.
 
F 0

feljack

Użytkownik
Napisz przy rejestracji w regulaminie korzystania, że każdy kto korzysta zgadza się na publikację swoich notatek i po sprawie ????
 
K 0

kichas

Użytkownik
Napisz przy rejestracji w regulaminie korzystania, że każdy kto korzysta zgadza się na publikację swoich notatek i po sprawie ????
A nie jest łamaniem prawa pozwoleniem na takie &quot;wirtualne&quot; bezgotówkowe typowanie realnych meczów? To byłoby trochę tak jak w bukmacherze internetowym. Tyle, że bez pieniędzy...
Nazwy drużyn oraz rozgrywki byłyby prawdziwe.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@kichas&gt;&gt; aby nie zostało to podciągnięte pod zakazaną reklamę firm które nie mają licencji na Polskę, musiałbyś oprzeć te typowania wyłącznie o skalę 1x2, czyli W-D-L jak w Totku piłkarskim, a to z powodu niemożności podawania kursów ze wskazaniem nazw w/w firm bukmacherskich.
 
K 0

kichas

Użytkownik
@kichas&gt;&gt; aby nie zostało to podciągnięte pod zakazaną reklamę firm które nie mają licencji na Polskę, musiałbyś oprzeć te typowania wyłącznie o skalę 1x2, czyli W-D-L jak w Totku piłkarskim, a to z powodu niemożności podawania kursów ze wskazaniem nazw w/w firm bukmacherskich.
Wiesz ale chodzi o to, że kursy tzn współczynniki bym miał normalnie. Takie moje statystyczne ;).

Przykład:
Miałbyś nomrlanie mecz:

Drużna 1 - Drużyna 2 wspZ wspZR wspR wspR2 wsp2

Gdzie wsp to normalne współczynniki.

Byś tworzył własny kupon... tyle, że nie grasz na pieniądze tylko dla zabawy tudzież tworzysz swoje notatki bukmacherskie kuponów.

Nie wiem czy to by było legalne? W prawo to zielony jestem stąd tak dopytuje ????
 
K 0

kichas

Użytkownik
A inne pytanie mam jeszcze ????
Znany serwis eurotip.pl ????
Hipotetycznie, chciałbym zrobić konkurencję. Oczywiście nie mam takich planów ale hipotetycznie tylko to rozważmy.
Jak takie coś zalegalizować? Trzeba mieć jakąś licencję bukmacherską czy coś?
 
Do góry Bottom