>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Własny kąt, a bukmacherka!

Status
Zamknięty.
Z 0

zly-sen

Użytkownik
Cześć. Zastanawiam się nad &quot;dorabianiem&quot; w bukmacherce. Mam &quot;staż&quot; mniej więcej 3 lata w tym, głównie gram na bet365. Ogólnie planuje przeprowadzić się do mieszkania(kawalerka) i żyć na &quot;swoim&quot;. Obecnie poszukuję stażu, ale dodatkowo pomyślałem, że mogę sobie dorabiać na tym co lubię (tj. sport). Mieszkania w miejscowości obok są w kosztach 700 do 900 złotych, wynagrodzenie za staż tj. koło 900 zł. i dodatkowo sobie obliczyłem, że jeśli będę przez 20 dni w miesiącu codziennie wygrywał po 25 zł (minimum) to do ręki przyjdzie mi dodatkowe 500 złotych. Wtedy bym bez problemów mógł żyć &quot;na swoim&quot;. Co myślicie o tym? Czy jest to możliwe?

Gram systemem live, zazwyczaj tenis etc. przy kursach 1.08 - 1.20. Przez ostatni weekend (gralem mało) gdy próbowałem testować ten system wychodziłem na plus (przez dzień i noc - obstawiałem tenis - powyżej 7.5 gema w secie - i koszykówkę - np. kto pierwszy 15 pkt przy kursie podobnym jak wyżej -) 50 zł. . Myślicie, że takim systemem mogę &quot;żyć&quot;? Z góry dziękuje za szczere odpowiedźi.
 
A 1

amrason

Użytkownik
Jest możliwe wygrywanie tych 25 zeta dziennie. Sam kiedyś grywałem podobnie, tylko miałem ustawiony limit 70 zł na dzień. Ale jak to bywa, &quot;poniosło&quot; mnie po kilku dniach samego wygrywania, no i popłynąłem:p. Musisz trzymać się jakiś zasad, aby nie dać się ponieść emocjom zwłaszcza, że grasz live.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Z 0

zly-sen

Użytkownik
Gram stawką 100 PLN. Na obecny moment mam 100% skuteczności.
edit:
amrason - dokładnie myśle tak samo. Nie mam tzw. &quot;żyłki&quot; hazardzisty. Spokojnie oglądam spotkanie, patrzę jak przebiega pierwszy set i dopiero w drugim ruszam. (analizuję też spotkania przed). Nie czuję presji spowodowanej tym, że &quot;wygrywam&quot;.
 
A 1

amrason

Użytkownik
No to powodzenia. U mnie to wyglądało tak, stawki w zależności od kursu, raz za 20 zeta, innym razem za 100, 200. Gdy już uzbierałem 1k, to raz przegrałem 100, potem drugą, innym razem zagrałem za 300-400. No i na koniec zostało tyle, co wpłaciłem, więc dałem sobie spokój.
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
amrason - dokładnie myśle tak samo. Nie mam tzw. &quot;żyłki&quot; hazardzisty. Spokojnie oglądam spotkanie, patrzę jak przebiega pierwszy set i dopiero w drugim ruszam. (analizuję też spotkania przed). Nie czuję presji spowodowanej tym, że &quot;wygrywam&quot;.
Życzę więc abyś z czasem jej nie nabrał i dalej zachowywał &#39;zimną krew&#39; ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +12
Z 0

zly-sen

Użytkownik
Dziękuje TBM. Mam nadzieję, że tak będzie. Myśle, że jutro, bądź najpóżniej pod koniec tygodnia założe temat w dziale &quot;Kupony&quot; i pokaże jak mi idzie. Będę wklejał screen&#39;y, aby było bardziej wierzytelnie, że naprawdę tak wygrywam (i oby tak było dalej z wygrywaniem ;) ).
 
suchoparek 1,8K

suchoparek

Użytkownik
Ogólnie planuje przeprowadzić się do mieszkania(kawalerka) i żyć na &quot;swoim&quot;. Obecnie poszukuję stażu, ale dodatkowo pomyślałem, że mogę sobie dorabiać na tym co lubię (tj. sport). Mieszkania w miejscowości obok są w kosztach 700 do 900 złotych, wynagrodzenie za staż tj. koło 900 zł. i dodatkowo sobie obliczyłem, że jeśli będę przez 20 dni w miesiącu codziennie wygrywał po 25 zł (minimum) to do ręki przyjdzie mi dodatkowe 500 złotych. Wtedy bym bez problemów mógł żyć &quot;na swoim&quot;.
Dolicz do tego:
- kaucja za wynajem mieszkania (optymistycznie: 1500 pln)
- opłaty za prąd,wode,internet
- nieoczekiwane wydatki (naprawa pralki,lodówki itp)
Przy legalnej pracy z zarobkiem na rękę 1 500 PLN możesz założyc videobloga: &quot;Jak przeżyć żyjąc powietrzem&quot; i zarabiać na reklamach Adsense.
Jedyne wyjście,to sublokator.
W kązdym razie: powodzenia
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
Z 0

zly-sen

Użytkownik
Myślalem również o tym, ale ciężko o taką osobę (chociaż napisałem kilka ogłoszeń). Wtedy koszt spada do 300-600 złotych. Opłaty zazwyczaj nie są duże, wiem jak mam teraz obecnie w domu, w którym mieszkam. Dziękuje za wszystkie słowa, na pewno się przydadzą.
@Suchoparek - może współlokator to jednak najlepsze rozwiązanie ???? Dzięki!
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Mam &quot;staż&quot; mniej więcej 3 lata w tym, głównie gram na Bet365
To teraz pochwal się jaki masz bilans przez te 3 lata u bukmachera. Bo jest możliwość sprawdzenia ile się wpłaciło i ile wypłaciło. Jak jesteś na minus przez ostatni rok to daj sobie spokój.
Przez ostatni weekend (gralem mało) gdy próbowałem testować ten system wychodziłem na plus
Ostatni weekend to było wczoraj i przed wczoraj. Jeżeli na dwóch dniach na plus zakładasz, że i tak będzie przez 365 dni w roku to...
Obudzić się z tego Złego Snu, albo po prostu wytrzeźwiej po weekendzie. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
C 445

cristovao

Użytkownik
Dobrze Shakal pisze pokaż bilans... bilans Ci prawdę powie !
Dobrze byłoby przy wkładzie 100-200 PLN miesięcznie wychodzić na plus 500-700 PLN. Oczywiście to jest realne a zarazem bardzo trudne do osiągnięcia ale też nie niemożliwe.
 
H 902

hank

Użytkownik
Gram systemem live, zazwyczaj tenis etc. przy kursach 1.08 - 1.20. Przez ostatni weekend (gralem mało) gdy próbowałem testować ten system wychodziłem na plus (przez dzień i noc - obstawiałem tenis - powyżej 7.5 gema w secie - i koszykówkę - np. kto pierwszy 15 pkt przy kursie podobnym jak wyżej -) 50 zł. . Myślicie, że takim systemem mogę &quot;żyć&quot;? Z góry dziękuje za szczere odpowiedźi.
Proszę Cię, przedstawionym systemem to po tygodniu będziesz dzwonił do matki po pożyczkę. Przy takich kursach 5-6 wygranych da siano na jedną wtopę. Czyli musisz typować na wręcz niebotycznej skuteczności żeby zarobić. A kurs nawet 1,1 w tenisie, za dwie piłki może być warty ^2. Samobójstwo jak dla mnie, ale powodzenia.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
T 15,3K

tadzin

Użytkownik
Dobrze byłoby przy wkładzie 100-200 PLN miesięcznie wychodzić na plus 500-700 PLN. Oczywiście to jest realne a zarazem bardzo trudne do osiągnięcia ale też nie niemożliwe.
z chęcią bym poznał magika, ktory ze 100 w miesiac robi 500 i to przez pare/parenascie miesiecy pod rząd.
czyste science fiction, jesli chodzi o dłuższy okres czasu.
 
T 86

typoman_

Użytkownik
Moze znajdz sobie prace w McDonaldzie bo zaden kapital / system nie pomoze Ci przed bankructwem. Buki zyja z takich jak ty ????
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ode mnie jedyna dobra rada Zły Sen.
Nie zakładaj tyle multikont u bukmacherów ile założyłeś u nas na forum.
Bo za chwilę będziesz zakładał tematy, że buki Ciebie oszukały i zablokowały konta...
Temat zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom