>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Włamanie na Konto 1xBET i wypłata srodków

W 151,7K

wielki_gracz

Forum VIP
Witam mam pytanie, do osób które ogarniają temat, włamano mi sie na konto 1xbet nie wiem jak- zlamano hasło, ale to nic, zdarzylo mi sie to 1 raz w zyciu najgorsze ze ukradli mi z konta ponad 12000zł wypłata na Krypto - / Dodam tylko że mam zabezpieczone wypłacenie srodków SMS kodem, Nie jestem wstanie pojąc jak to jest mozliwe prosze o pomoc
U mnie podobna sytuacja, też jakieś dziwne logowanie z Kanady ale od początku. Wczoraj dostałem takiego smsa
Screenshot_20221109-114657_Messages.jpg
Zdziwiłem się bo nie zmieniałem hasła ale olałem temat. Dzisiaj rano normalnie się zalogowałem a dosłownie 30 min temu loguję się i wyskakuje błędny login lub hasło, kolejny raz to samo, kolejny to samo i tak kilka razy. Zgłupiałem myślę może jakieś problemy mają wejdę tutaj zobaczyć czy ktoś z użytkowników coś pisze i nayrafiam na ten temat. Po kilku próbach logowania dalej to samo i przypomniał mi sie ten wczorajszy sms. Wchodze zapisuje te hasło liczbowe co mi przyszło w smsie i włala zalogowało mnie. U mnie na szczęście nic z konta nie zniknęło ale też mam tam tylko 75 zł z groszem to może dlayego. Od razu wylogowywuje się z wszystkich sesji i zmieniam hasło. Napisałem też do supporta może jak będą widzieć, że więcej takich zgłoszeń jest i coś jest na rzeczy to zwrócą Ci tą kasę. Poniżej wklejam rozmowę z supportem może przyda się innym również aby takich sytuacji uniknąć
Screenshot_20221109-115731_1xBet.jpg
Screenshot_20221109-115737_1xBet.jpg
Screenshot_20221109-115744_1xBet.jpg
 
Do góry Bottom