>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Właściciel konta bankowego

S 0

snoopy

Użytkownik
Witam to moj pierwszy post. ????

Mam takie pytanie odnoścnie BAH. Mam konto zalożone przez mojego ojca. Jestem pełnomocnikiem więc tak między bogiem a prawdą mogę wpłacać i wypłacać i inne cuda robić na koncie. I czy będzie jakiś problem z wypłatą wygranych z BAH na to konto? W sumie ich powinno to mało obchodzić na jakie konto kto sobie kase wysyła.
 
M 0

mibz

Użytkownik
Witam to moj pierwszy post. ????

Mam takie pytanie odnoścnie &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt;. Mam konto zalożone przez mojego ojca. Jestem pełnomocnikiem więc tak między bogiem a prawdą mogę wpłacać i wypłacać i inne cuda robić na koncie. I czy będzie jakiś problem z wypłatą wygranych z &lt;u&gt;BAH&lt;/u&gt; na to konto? W sumie ich powinno to mało obchodzić na jakie konto kto sobie kase wysyła.

jezeli konto jest zalozone na nazwisko twojego ojca a Ty masz konto w bah na siebie to przy wyplacie prawdopodobnie beda od Ciebie wymagali skan dowodu...
zgadzam sie ze powinno ich to nie obchodzic na kogo konto wyplacam kase, ale oni robia to dla bezpieczenstwa....
pozdro :!: ????
 
S 0

snoopy

Użytkownik
czyli pokazując im dowód, mają wtedy pewność że to ja chcę wypłacić kase a nie jakiś Hiaker. W sumie to to ma sens, ale jakoś mi sie nie widzi wysyłanie im danych o sobie. Miałbym takie pytanie do osob ktore juz wysyłały skany dowodu: Czy wszystko poszło ok?

Przecież tam jest numer dowodu, adres i inne duperele.
 
Do góry Bottom