>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[Węgry v Belgia] 1/8 Finału, Toulouse 26.06.2016 r.

U 0

Usunięty użytkownik 130176

Gość
Witam.
Co myślicie o overach na rzuty rożne?
Belgia to pewniak, że te 6, 7 cornerów nabije(za 8 Unibet płaci 2.10)
Węgry - zależy jak podejdą do tego spotkania, ale z kilka kontr powinny wyprowadzić.
Statystyki dotychczasowych &quot;nabijań&quot; obu drużyn nie będą mi pomocne, bo to co w grupie było, tam zostaje(Idealnie pokazała to wczoraj Chorwacja z Portuglią, gdzie mój btts nie miał racji bytu i został wyśmiany przez obu bezrobotnych bramkarzy.)
Dzisiejsze mecz łączy jeden mianownik - faworyci!
Francja i Niemcy usiadły na swoim rywalu i nabijały te rożne, czy Belgia również pójdzie tą drogą?
Pewien jestem jednego, im dłużej będziemy czekać na otwarcie spotkania przez Belgów, tym więcej rogów w statystykach, jeśli jednak mecz otworzą sensacyjni Madziarzy - kornery posypią się do dwucyfrówki.
Więc czy dać szansę piłce i iść w over na cały mecz, czy jednak zaufać indolencji Lukaku i ekipy i zagrać handi -3,5 na Czerwone Diabły - OTO JEST PYTANIE.
 
S 406

skalp

Użytkownik
Nie zgadzam się. Dla mnie Lukaku wcale nie marnował jakoś wiele sytuacji. Problem Belgów jest w final third. Nie mają pomysłu na atak. Po pierwsze stawiają na siłę na atak pozycyjny, do tego nie grają go kombinacyjnie, bardzo ale to BARDZO mało wygranych dryblingów, w ogóle nawet mało prób z ich strony. Moim zdaniem Wilmots MUSI wykorzystać panów: Fellainiego jeśli chce grać nadal w podobny sposób lub też Mertensa, żeby więcej się działo 1v1, a może nawet obu.
 
wodzuzks 118

wodzuzks

Użytkownik
Popieram typ kolegi powyżej dotyczący overu rzutów rożnych.Z kolei co do samego spotkania to szykuje się bardzo ciekawie. Belgia jak narazie bez rewelacji. Z kolei dla Węgrów wyjście z grupy było juz sporym sukcesem dlatego też w tym meczu będą po prostu starali się zrobić niespodziankę. Natomiast Belgowie, kazdyvod nich oczekuje dużo. Dla mnie remis w 90 minutach do osiagniecia przez Wegroq a dalej to rożnie może być
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
M 482

mnich90

Użytkownik
Wydaje mi się że lepiej grać na rożne w stronę Belgii. Over 6.5 myślę że do pokrycia. Te 7 rożnych powinni mieć. Węgry max 4 rożne. Do tego w miarę dobry zakład na to spotkanie to over 2.5 żółtych kartek Węgrów. Jest to drużyna, która bardzo dużo fauluje . Przy ofensywnie grającej Belgii te faule są nieuniknione.
 
krisvi 2

krisvi

Użytkownik
Węgry - Belgia 1 7.00 bet365
Węgrzy nie mają zbyt wielu gwiazd, ale mają drużynę i niesamowity charakter. W fazie grupowej pokazali, że nie można ich skreślać. Uważam, że dzisiaj zagrają na pełnym luzie i to może przynieść im sukces. Węgrzy już osiągnęli dużo na tym turnieju. Nie ma na nich żadnej presji. Belgowie natomiast grają nijak. Mają świetna pakę indywidualności, ale brak jest prawdziwej drużyny. Jest to zlepek Afrykanów i Arabów i innej maści imigrantów. Nie widzę w tej drużynie potencjału na ten turniej. Dodatkowo grają pod ogromną presją, bo wiadomo, że dużo się od nich oczekuje. Jak dla mnie to nie warto się dzis pchać w Belgów i lepiej poszukać miłej niespodzianki.
Mniej odważny typy:
Węgry awans 4.00
Węgry 1x 2.10
 
maykixd 1,7K

maykixd

Użytkownik
Węgry awans @4 b365
Dzisiaj jak do tej pory bez niespodzianek, ale czy tym razem będzie tak samo? Być może, bo na papierze wygląda to dosyć jednostronnie , ale ja czuję, że Czarny Koń turnieju coś tu może ugrać... nie ma co pisać głupot pod ten typ, który głównie opieram na presji ze strony Belgów i jej braku że strony naszych Madziarow, oni już zrobili wiele i mam nadzieję, że pójdą za ciosem! ????
 
Do góry Bottom