>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Wędrówka....160413

zibb 10

zibb

Użytkownik
Witam wszystkich forumowiczów i zapraszam do komentowania w temacie :grin:
Wkrótce zacznie się tu coś dziać, ale muszę znaleźć odpowiedni sposób gry dla mnie i trochę gotówki:jezora::browar565:...
Wędrówkę czas zacząć....
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
No to zaczynamy, stan początkowy 50zł..
Postanowiłem grać zakłady Away/Home no bet i Draw no bet dla każdego z meczu, dzięki czemu chciałbym ograniczyć porażkę do mininum.. Jak wyjdzie??
Zobaczymy...????:jezora:
Grywam w Betsson

#1
Sporting - Academica DNB 1
ako:1,08

stawka: 5✅

#2
Sporting - Academica 1NB X
ako: 1,46
stawka: 5 zwrot
stan: +0,40
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
#3
Bayer - Hoffenheim 1 DNB
ako:1, 14

stawka: 5✅


#4
Bayer - Hoffenheim X 1NB
ako: 1, 71
stawka: 5 (zwrot)

obecny stan: +0, 70
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
zibb 10

zibb

Użytkownik
#5
Swansea - S&#39; mpt on 1 DNB
ako:1, 64

stawka: 5 (zwrot)


#6
Swansea - S&#39; mpt on X 1NB
ako: 1, 92
stawka: 5✅

będzie bardzo ciekawy mecz, ale postanowiłem zaryzykować na gospodarzy..
obecny stan: + 5,30
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
#7
West Brom - Newcastle 1 DNB
ako:1, 60

stawka: 5 (zwrot)


#8
West Brom - Newcastle X 1NB
ako: 1, 86
stawka: 5✅
z rana stawiam , bo później nie wiem czy będzie czas....;)
obecny stan: + 9,60
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
#9
Vale ncia - Malaga 1 DNB
ako:1, 20

stawka: 5✅

#10
Vale ncia - M alaga
X 1NB
ako: 1, 53
stawka: 5 (zwrot)
Po cichu stawiam na remis.. :wink:

# 11
Ud ine - Lazio 1 DNB
ako:1, 60

stawka: 5✅


# 12
Udine - Lazio
X 1NB
ako: 1, 95
stawka: 5 (zwrot)
obecny stan: + 14,00 (jeden dzień) ???? ????
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
# 1 3
Getafe - Espanyol 2 DNB
ako: 2,26

stawka: 5✅✅ Izzy....0-2;);)

# 1 4 Getafe - Espanyol X 2 D NB
ako: 2,20
stawka: 5 (zwrot)

obecny stan: + 20,30
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
# 1 5
Tottenham - MCity 2 DNB
ako: 1,71
stawka: 5⛔

# 1 6 Tot tenham - MCity
X 2 N B
ako: 1, 87
stawka: 5 ⛔
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
# 17
Bastia - Lille 2 DNB
ako: 1, 41

stawka: 5✅

#18 Bastia - Lille X 2 N B
ako: 1, 8 1
stawka: 5 (zwrot)

obecny stan: + 12,35
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Nie rozumiem po co bawisz się w taki system. Stawiasz 5j na 2 DNB i 5j na X 2NB. Zamiast tego możesz przecież postawić X2 po niższym kursie, ale za to za 10j. Wygrana jest w obu przypadkach mniej więcej taka sama. Ewentualna przegrana też, bo tracisz 10j.
Pozdro ????
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
Nie rozumiem po co bawisz się w taki system. Stawiasz 5j na 2 DNB i 5j na X 2NB. Zamiast tego możesz przecież postawić X2 po niższym kursie, ale za to za 10j. Wygrana jest w obu przypadkach mniej więcej taka sama. Ewentualna przegrana też, bo tracisz 10j.
Pozdro ????
Dzięki za koment - a czy jest możliwość sprawdzenie kursu np. Getafe - Espanoyl X2 - jezeli spotkanie sie już odbyło??
 
buleczka 4,2K

buleczka

Forum VIP
Możesz sprawdzić tutaj:
http://www.oddsportal.com/soccer/spain/primera-division-2012-2013/getafe-espanyol-1382686/#eh;2
i tam klikasz European handicap -1. Jest to handicap europejski -1 bramki na gospodarzy. Po stronie Espanyol jest kurs w okolicach 1,55-1,60 i ten zakład to to samo co X2. Tak sprawdzasz zakład X2.
Jeśli chcesz sprawdzić 1X to klikasz European handicap +1. Sprawdzasz kurs po stronie gospodarzy, czyli Getafe.
Mam nadzieję, że jasno to wytłumaczyłem. Nie wiem czy można gdzieś na jakiejś stronce sprawdzić (pewnie tak, ale nie znam takiej stronki) bez żadnych kombinacji kursy na 1X i X2, niemniej jednak kursy można sprawdzić w ten sposób, który podałem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
zibb 10

zibb

Użytkownik
#1 9 Li verpool - Chelsea 2 DNB 2,38 (zwrot) bramka na 2 -2 w 96 min:;/: Lech - Zagłębie BTS 1,96✅
ako: 4,66
stawka: 5
EW: 23,32 (wygrana:9,80)

Dużo racji jest w tym co piszesz @bułeczka - przeanalizowałem sobie i uznałem że do niczego dobrego to nie prowadzi - jedna niespodzianka i trzeba odrabiać straty...:-|
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
Staty: #1 - #20
Typy łącznie: 21
Trafione: 9
Nietrafione: 2
Zwroty: 10
Stan (zysk) : 17,15
yield: 20,25 (nie liczyłem zwrotów - chyba że powinienem je jakoś ująć, to niech mnie ktoś naprostuje ???? )
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
# 22 Monaco - Clermont U2,5 ⛔ (4-0)????????????

ako: 1, 76
stawka: 5
EW: 8 ,80
Ostatnie bezpośrednie mecze: 0:1, 1:0, 0 :0, 0:1, 1:0 (super underowa para, aż typ się sam ciśnie na kupon - oby nie było &quot;przełamania&quot;:razz:
Dla odważnych U1,50 za 3,35 - ja nie zar yzykuję...
 
zibb 10

zibb

Użytkownik
# 2 3 Jordi Alba - z żó łtą kartką ako: 3,20
stawka: 5
EW: 16,00
Pierwszy kurs na ju tro - według mnie mo cno zawyżo ny kurs... wiadomo jak Jordi włącza się do akcji ofensywnych i przy próbie szybkiej kont ry Bawarczyków &quot;liczę&quot; na taktyczny fa ul Alby
 
Do góry Bottom