>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Wątpliwości zmiany umowy z Telekomunikacją Polską

siara_1984@wp 196

siara_1984@wp

Użytkownik
Dostałem ostatnio pisemko z TP że wprowadzają zmiany w umowie zawartej ze mną. Używam u nich pakietu tzw. Fun Pack czyli internet telewizja i telefon. Pierwsza sprawa to chcą mi zmniejszyć transfer danych wysyłanych z komputera a druga sprawa której zabardzo nie rozumiem to ten teks cytuje:

&quot;Do umowy zostają dodane postanowienia dotyczące wydzielenia pasma publicznego w dostępie do Internetu , które będzie służyło do współdzielenia sieci Wi - Fi między użytkownikami Neostrady z modemem Livebox.&quot;

&quot;Postanowienie do 1Mb/s stanowi pasmo publiczne i może być wykorzystywane przez innych uprawnionych użytkowniaków . Abonent może w każdym czasie zablokować możliwość korzystania z pasma przez innych użytkowaników&quot; .

Nie wiem co oni mają na myśli pisząc &quot;pasmo publiczne&quot; . Może będą montować jakieś nadajniki w mieście do odbioru internetu? Jestem ciekaw jak to od strony technicznej będzie to wyglądać
 
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Nie wiem czy to o to konkretnie chodzi ale moze chcą wprowadzić coś takiego jak w Netii jest Netia Fon. Tam jest tak, że rejestrujesz się i możesz korzystać z neta wszędzie tam, gdzie jest zasięg routera Netii i właściciel też się do tego zarejestrował. Coś w stylu wspólnej sieci użytkowników, którzy należą do tego Netia Fon. Może i tepsa ma zamiar stworzyć coś podobnego dla swoich klientów? Tego nie wiem ale tak mi się skojarzyło.
 
Do góry Bottom