>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

VTB 2013/2014

Status
Zamknięty.
xmarcinx 888

xmarcinx

Forum VIP
Ostatnio jestem trochę nie na bierząco,ale od razu wpadł mi w oko mecz Tsmoki Minsk-Volgograd.
Rosyjski zespół to chyba jakiś &quot;wynalazek&quot; ale skład mają ciekawy z doświadczonymi zawodnikami. Choćby z naszej ligi pamiętam Hinsona,oraz Kevina Fletchera,który w Śląsku grał świetnie.
Tsmoki już ograły VEF na wyjeździe a dla Ruskich to będzie debiut i to na wyjeździe więc troszkę spięci mogą wystąpić.
Lekko próbuję handi na gości.
Volgograd +5,5 ✅
1,9 unibet

E: Ależ mecz ???? Ruscy w 4Q +13 i dają doprowadzić do dogrywki!!!
Całkiem nieźli murzyni,ale jak to u nich bywa czasem grają jak debile*. Vołgograd to ciekawy zespół ale za łatwo oddawali zbiórki i stracili dużo za dużo pkt spod kosza.Przydałby im się jeszcze ktoś pod koszem.

*bodajże Culpepper zagrał kontrę 1na5 i rzuca za 3 :razz:

No i świetny mecz zagrał Culperpper,zdobył 41pkt i kilka razy połamał kostki rywalom.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
dwill 620

dwill

Użytkownik
PGE Turów Zgorzelec - Spartak St. Petersburg
Pilnowałem od samego rana kursów na ten mecz, przekonany że ruskie będą pakować na swój zespół. Do pewnego momentu krusy w bwin był 2.15 , a pinn 2.12. Czekałem by dobiło do 2.20 i wtedy chciałem brac, jednak śledząc kursy w obu bukach spadki i złapałem w ostatnim momencie +1.5 @ 1.85 na Turów w bet365, bo pinn i bwin zrzucili jako pierwsi, a bet365 trzymał jeszcze ML @ 2.00 .
Przy obecnych kursach nie ma żadnego value. Dlatego jeśli ktoś rozpatruje obstawienie tego meczu, to na live, gdyż w necie będą streamy na to spotkanie i kurs 2+, można ryzykować, gdyż...
Goście mają zredukowany budżet w graniach 40%, względem poprzedniego sezonu. Kompletnie przemeblowany zespół, w 90% to nowi zawodnicy. Gra opeira się na trójce graczy ze Stanów Zjednoczonych i reszta to po prostu lokalni gracze.
Popatrząc na ubiegły rok, gdzie w składzie brylowali Zach Wright, czy Beverley - który obecnie bardzo dobrze radzi sobie na parkietach NBA, w barwach Houston Rockets...
Trzeba spojrzeć, że skoro Spartak miał takie bogactwo, w poprzednim sezonie , a Turów miał w swoim składzie BEOgruz pod nazwiskami Micic i Aleksic, potrafili z zespołem z Rosji walczyć, jak równy z równym.
10.03.13 PUC Petersburg Turów Zgorzelec 76 : 74
09.12.12 PUC Turów Zgorzelec Petersburg 59 : 63
Turów, w porównaniu z poprzednim sezonem dysponuje znacznie mocniejszym zespołem, szersza i głębsza rotacja z wartościowymi zawodnikami, tworzy niebezpieczna kombinacją - szczególnei na dystansie, gdzie nawet silni skrzydłowi, czy center - Damian Kulig, potrafią seryjnie katować rywali z dystansu.
Przede wszystkim proponowałbym zwrócić uwagę na JP Prince&#39;a, który poprzedni sezon spędził w turckiem Mersin. Mersin był zespołem, w którym nie panowała żadna kultura gry. jednak w niczym nie przeszkodziło to dla JP, by wyróżniał się boiskową inteligencją.
Niezwykle opanowany na parkiecie, odnajdujący się w obronei 1on1 oraz zespołowej. Świetny instynkt do przechwytów i zbiórek. Przypomina mi mieszankę umiejętności Q Hosleya oraz Q Woodsa - obym się nie zawiódł, bo w tym zawodniku drzemie ogromny potencjał, by stać się wyrazistą postacią w lidze, i być jednym z głównych kandydatów po najlepszego obrońcę w lidze .
Na pozycji rozgrywającego Turów ma prawdziwego point guard - Taylora. Dodatkowo kilkuminutowe zastępstwo może pełnić kilku zawodników: Jaramaz, Chylinski, Wisniewski, czy w/w Prince.
W pierwszej rundzie Turów przegrał w Kazaniu 72:62, jednak jak na zespół,w którym jest sporo nowych twarzy i był to pierwszy tak długi trip, który kierował się Zgorzelec -&gt; Berlin -&gt; Moskwa -&gt; Kazań. Siłą Turowa będzie obrona, indywidualności oraz szeroka i wartościowa ławka.
Powodzenia!
 
R 22

romek36

Użytkownik
moze Dwillowi chodzilo o &quot;miskowata &quot;posture Kulig na centrze to raczej na chwile do rozciagniecia defense - bardzo dorbze rzuca za3 , spod kosza to raczej przy przepychaniu jest polobrot i rzut ala Wojcik
 
dwill 620

dwill

Użytkownik
Jeśli ktoś oglądał dziś transmisję z VTB, to zrozumie dlaczego piszę o Kuligu jako C. Na tę chwilę jest sporo chudszy, niż mialo to miejsce sezon temu. Zyskał na szybkosci. Znacznie szybciej się roluje i składa do rzutu. Obecnie w PLK wśród wysokich zawodników - Polacy - ma najlepiej ułożony rzut z bliskiego, czy dalekiego półdystansu. Do tego jak wyżej zauważyliście - bdb skuteczność na dystansie.
Jeśli ktoś uważa Kuliga jeszcze za &quot;miśka&quot;/&quot;sumite&quot;, proponuję wybrać się na jakiś mecz i zobaczyć go na żywo, jak bryluje na parkiecie. Widać, że pracował facet w wakacje, a nie wygrzewał.
 
K 0

kamil91pro

Użytkownik
Turów - Enisey 2.90 STS
Straszny spadek kursów na drużynę z Kasnojarska. Według mnie szanse w tym meczu równe, patrząc na składy obu zespołów. Nie mam informacji o osłabieniach, jednak bardzo możliwe, że kursy lecą bynajmniej z tego powodu. Chyba warto zagrać na drużynę Enisey Kasnojarsk, patrząc na fakt iż napewno jest to bardziej ograna drużyna od Turowa w pojedynkach europejskich.W tabeli ligi VTB identyczny bilans obu drużyn czyli 1 zw- 3por.Zapowiada się zacięty pojedynek. Idę w stronę gości i pobieram 2.90 jakie oferuje STS.
 
gregorczen 1K

gregorczen

Użytkownik
Kalev/Cramo - Enisey Krasnoyarsk @ 1.85 Marathon ⛔


Ciekawie zapawiada się dziesiejszy dzień z rozgrywkami VTB. Ja wypatrzyłem sobie spotkanie rozpoczynające się najpóźniej (godzina 18:00). Kalev zmierzy się z Enisey. Myślę, że kursy na gospodarzy są przesadzone. U siebie ta ekipa jest naprawdę bardzo groźna. Nie mówię tu o zwycięstwach w Estonii gdzie praktycznie nie mają sobie równych ale o dobrych meczach w VTB. Wygrywali ostatnio u siebie z takimi drużynami jak UNICS (w VTB) czy Banvitspor (w Eurocup). W Eurocup mają co prawda ciężką sytuację ale przynajmniej u siebie prezentowali się tam dobrze. Zagrali np. świetny mecz z Maccabi, który przepuścili w ostatniej kwarcie i ostatecznie ulegli 64:68. Do tego wspominane zwycięstwo z Banvitspor. W ostatnim meczu z Rigą na wyjeździe raczej nie wiele mogli zrobić.
Co do Enisey to oglądałem ich ostatnio w starciu z Turowem i mizernie to wyglądało. Nie mają zbytnio pomysłu na grę. Sporo im jeszcze brakuje żeby o coś walczyć. Wyniki to zresztą potwierdzają.
Dzisiaj czeka ich starcie z bardzo ogarniętym przeciwnikiem na wyjeździe i ja im nie daję raczej większych szans. Tutaj gospodarze powinni odnieść pewne zwycięstwo.
Myślę, że po takich kursach naprawdę warto brać.
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
CSKA Moscow - Neptunas
Neptunas +19.5 @ 1.85 // bet365 ✅✅✅ 90:77, trochę śmieszny mecz, w dogrywce 13 punktów przewagi ????


Jedynym dzisiejszym spotkaniem będzie pojedynek rozgrywany w Moskwie, pomiędzy CSKA a litewskim Neptunasem. Zdecydowanym faworytem w tym pojedynku są gospodarze, nie widzie się - CSKA drugie miejsce w tabeli i tylko jedna porażka z Khimky Moskwa. Na drugim końcu tabeli znajduje się litewska drużyna prowadzona przez Kazysa Maksvytisa - przedostatnie miejsce i jedynie dwa zwycięstwa w ośmiu meczach. Ostatnie dwa pojedynki między tymi drużynami wygrywało CSKA, jednak ostatnie spotkanie odbyło się prawie dwa temu i myślę, że szczególnie Neptunas o tym pojedynku zapomniał i będzie chciał się lepiej pokazać. Sam szkoleniowiec Litwinów mówił, że nie zamierzają odpuszczać w jakikolwiek sposób tego meczu i podejdą do niego w pełni zaangażowani. Mam nadzieję, że CSKA zlekceważy swoich słabszych na papierze rywali i Neptunas pokaże się z dobrej strony, przynajmniej nie tracąc dużej ilości punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +20
canabis 2,5K

canabis

Użytkownik
Dyscyplina: Puchar VTB
Lokomotiv Kuban vs Enisey
Typ: under 160,5
Buk: Bet365
Kurs:1,85


Na dziś spotkanie Pucharu Vtb...........
Gospodarze tego meczu Lokomotiv Kuban jest zdecydowanym faworytem tego meczu i nie wykluczam że mogą zdobyć więcej niż 83 pkt ( linia pkt ), Lokomotiv u siebie jest bd, silną drużyną a wszystko przez doskonałe proporcje defensywy z ofensywą ( oglądałęm ostatnie mecze)... Enisey to typowa drużyna która swoją grę opiera na obronie, i właśnie na to liczę. Lokomotiv bd prowadzić przez całe spotkanie i bd wolno rozgrywać piłkę, natomiast Enisey nie lubiąc grać szybkiej piłki nie bd zdobywać dużej ilości pkt ( 72,5), a bd do tego zmuszona, bo przecież grają z lepszą od siebie
drużyną Lokomotivu...

Ostatnie mecze zakończyły się wynikiem łącznym ok.180pkt ( cały mecz).
Dziś wszyscy którzy pograli na over, patrząc po statach, bd, pewny mecz...
Się po prostu nadzwyczjniej zdziwią ....:razz:
 
czerwonatruskawka 349

czerwonatruskawka

Użytkownik
Triumph - Krasnye Krylya
Typ: 1st Half Winning Margin 21 points or more - Triumph
Kurs: 10
Bukmacher: WilliamHill

Krasnye Krylya ma problemy ze skladem, nie zagra dzisiaj czterech kluczowych zawodników. Ostatni mecz też grali bez tych zawodników i przegrali u siebie z Khimki aż 33 punktami, przegrali każdą kwarte. Mam nadzieje że gospodarze zaczną mocno od początku i odskoczą na bezpieczną ilość punktów. Po takim kursie chyba warto spróbować.
 
G 0

graczz90

Użytkownik
jak sadzicie czy wygra TURÓW w meczu z ENISEY?
Dodam ze ENISEY jest gospodarzem,mecz u siebie wygrali(chodzi o Turów) ale to nie ma czym sie sugerowac,moze ktos interesuje sie ta liga i ma jakies sugestie.
 
misha12 72

misha12

Użytkownik
Któż to wie ? Bukmacherzy sądzą, że nie wygra.
Bwin dla przykładu szanse widzi następująco : 1.28 - 3.40
 
niewiemnajaki 158,3K

niewiemnajaki

Znawca - NBA
Enisey - Turów Zgorzelec
Turów +9.5 points @ 1.80 Unibet ✅✅ Szkoda, że nie wygrali :/

Myślę, że handi na ten mecz będzie dobrym pomysłem. Turów ciągle ma szanse do grania w play-off i akurat to spotkanie będzie dla nich bardzo ważne, żeby osiągnąć ten cel. Polska drużyna trzy zwycięstwa z rzędu w VTB, na wyjeździe cztery zwycięstwa z rzędu dodając polską ligę, do tego dochodzi dosyć niespodziewane i wysokie zwycięstwo w Doniecku. Co prawda Turów nie gra dobrze na wyjazdach (1/4) jednak wyżej wymieniona przeze mnie ostatnia wygrana będzie jakimś przełamaniem? Co do Enisey, u siebie grają w kratkę (3/4), zajmują ostatnią pozycję, która pozwala dostać się do play-off więc tego meczu na pewno nie odpuszczą. Walka w tym meczu będzie spora bo i jest o co walczyć.
 
don-gordo 217

don-gordo

Użytkownik
Enisey - Krasnye Krylya
typ: over 164 @1.94 ⛔ 159 tempo było w porządku, ale cegielnia niesamowita - nie wyszli poza 40% skuteczności
buk: Pinnacle


Enisey to maszyna do robienia overów i w tym sezonie dali sporo na sobie zarobić: w VTB granie ich każdego meczu na over przyniosło wynik 14-4 (77%). Podczas ostatnich 10 spotkań nawrzucali kolejno: 195, 178, 176, 190, 160, 163, 174, 183, 200, 191. Kiedy oglądałem ich mecz z Lietuvosem to chłopaki grali takie run &#39;n&#39; gun jak Phoenix Suns za najlepszych czasów.
Krasnye nie gra takiego wariactwa, ale też się specjalnie nie ślimaczą: z ostatnich 10 meczy linię punktową pokryli w 6.

Po takim wstępie zasadne byłoby więc pytanie: to co tu może pójść nie tak ? Ano niestety VTB miała miesiąc przerwy między rundą zasadniczą, a play-offami (to jest pierwszy mecz I rundy) i zespoły w niej występujące pogrywały przede wszystkim w rozgrywkach krajowych i innych pucharach (plus mecze towarzyskie), jednak rytm meczowy nie był tak regularny jak w pełni sezonu. W związku z tym zespoły mogą być dzisiaj nieco zardzewiałe po tej przerwie i mogą mieć problem ze skutecznością.

Pomimo tego uważam, że ta stosunkowo niewygórowana linia jest satysfakcjonująca i warta gry. Przerwa przerwą, ale DNA drużyn się nie zmienia. Ewentualnie można przeczekać pierwszy mecz, zobaczyć jak wyglądają drużyny i wejść w kolejne mecze serii.

Można też złapać linie na poziomie 161-162 z nieco mniejszym kursem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Nizhny Novgorod - CSKA Moscow (-12.5 pkt)
Data: 09.06.2014 18:00
Typ: 2
Kurs: 3.00
Bukmacher: William Hill
Analiza: Dzisiaj o 18:00 odbędzie się pierwszy mecz finałów Zjednoczonej Ligi VTB. Zagrają w nim z Nowogrodu oraz CSKA Moskwa. Zdecydowanym faworytem jest oczywiście CSKA i według mnie całe playoffy wygrają pewnie 4-0. Od początku powinni objąć prowadzenie, które ani na chwile nie będzie podlegać dyskusji. Handicap -7pkt więc biorę w ciemno. CSKA to bardzo mocna drużyna. W Eurolidze zajęli 4 miejsce przegrywając w meczu o medal Barcelonie. Warto dodać, że w półfinale bardzo niefortunnie przegrali z Maccabi Tel Aviv 67:68, przegrywając ostatnią kwartę 11 punktami. Ale to przeszłość. W drodze do finału VTB pokonali w ćwierćfinale Lokomotiv Kuban 3:2, wychodząc ze stanu 0:2, a w półfinale ograli Unics Kazań 3:0. Notują serię 5 zwycięstw pod rząd i dzisiaj ona nie powinna się zatrzymać. Nizhny Novgorod jest sensacją sezonu. W sezonie zasadniczym w swojej grupie wygrali 11 spotkań i zanotowali 7 porażek. Rozkręcili się na dobre w play-offach. W pierwszej rundzie pokonali 2:0 zespół Astany, w ćwierćfinale nieoczekiwanie 3:0 pokonali Khimky Moskwa, a w półfinale ograli Lietuvos Rytas 3:1. Wszystkie spotkania oprócz trzeciego z Khimky były wyrównane. Warto tutaj dodać także, że Nizhny Novgorod doszedł do półfinału Eurocup ulegając dopiero triumfatorowi turnieju - Valencii. Po drodze pokonali Besiktas i Hapoel Jerusalem. Mnie jakoś ta drużyna nie przekonuje za bardzo, a już napewno nie na tle CSKA. Pierwsza piątka: Baburin, Antonov, Korobkov, Khvostov i Panin. Jest jeszcze Rochestie, Gubanov czy Ivlev. Dla porównania w CSKA mamy: Teodosic, Weems, Vorontsevich, Kaun i Khryapa oraz Krsticia, Fridzona, Pargo czy Hinesa. Zdecydowanie lepszy skład. Jest to finał, myślę, że CSKA podejdzie do niego poważnie i potraktuje pierwszy mecz wyjazdowy prestiżowo. Aby odnieśli końcowy sukces, muszą wygrać na wyjeździe, ponieważ decydujący mecz rozgrywany jest w Nowogrodzie. Myślę, że już dzisiaj to zrobią.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Jest to finał, myślę, że CSKA podejdzie do niego poważnie i potraktuje pierwszy mecz wyjazdowy prestiżowo.
Z tym się zgadzam, tym bardziej, że CSKA frajersko przerżnęła w Eurolidze mecz z Maccabi o awans do finału, więc dobrze by było zakończyć sezon z europejskim pucharem.
Warto napomknąć, że seria jest do 3 wygranych. I zastanawia mnie właśnie to dlaczego Novgorod ma przewagę parkietu. Ktoś wie ? Nie śledzę za dokładnie VTB i nie wiem na jakiej podstawie jest przewaga parkietu w finale tych rozgrywek ?
 
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Sam się właśnie zdziwiłem i nie wiem dlaczego tak jest. Bilans w sezonie zasadniczym lepsze miało CSKA, a przewagę parkietu ma Niżny. Może dali im taki handicap, coś w rodzaju draftów w NBA. Bo innego pomysłu znaleźć nie mogę.
Pozdro
 
K 27

kleczes

Użytkownik
Niżny Nowogród wygrywając serię z Khimkami, niejako &quot;przejął&quot; ich bilans, który mieli lepszy niż CSKA i stąd przewaga parkietu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +23
kokocz 292

kokocz

Użytkownik
Powyższy typ na minus. CSKA wygrało różnicą 11 punktów.
Dyscyplina: Koszykówka
Mecz: Nizhny Novgorod - CSKA Moscow (-12.5 pkt) ✅
Data: 10.06.2014 18:00
Typ: 2
Kurs: 2.75
Bukmacher: William Hill
Analiza: Drugi mecz finałowy Zjednoczonej Ligi VTB, w którym stawiam na zdecydowanych faworytów, czyli CSKA Moskwa. Wczoraj opisałem jak według mnie wygląda sytuacja obydwu zespołów i jaki mają potencjał. Nie widzę sensu powielać tego samego, ponieważ różnica jest widoczna gołym okiem, powielam po prostu typ. Wczoraj CSKA wygrało mecz 65:54, pokrywając tym samym normalny handicap, zabrakło 2 punktów do tego handicapu większego, dzisiaj spróbuje to odrobić, tym bardziej, że szanse są naprawdę duże. Wczorajszy mecz od początku do końca należał do gości, którzy na początku 4 kwarty nieco spuścili z tonu i przegrywali 0-7, ale przewaga minimum 10 punktów została utzrymana. Dzisiaj powinno być podobnie, a nawet i lepiej. Niżny fatalnie spisywał się zza lini rzutów 3pkt, gdzie trafili 5/23 rzuty. Zawiódł także Thompson i Khvostov, którzy trafili 2/14 rzutów z gry. Antonov i Korobkov zdobyli 11 punktów, Rochestie 10 pkt i to by było na tyle analizy tego zespołu. Dodam jescze, że zanotowali więcej strat niż asyst i tylko 2 przechwyty. Ogólnie gra nie wyglądała kolorowo. CSKA Moskwa także nie spisał się wczoraj dobrze, ponieważ w takiej sytuacji zespół Nowogrodu powinnien już w połowie zostać rozbity, dzisiaj mają szansę na rehabilitację i jeszcze lepszą grę. Szczególnie Woroncewicz, który został wyfaulowany w 18 minut na parkiecie. Swoje jeszcze dołożą Weems i Pargo i będzie wszystko git. Reszta zespołu zagrała dobrze i stabilnie. Na szczęście kadra CSKA jest na tyle duża, że trener może śmialo rotować składem jak chce. CSKA przeważała praktycznie w każdej statystyce w porównaniu do Niżnego, lepsza skuteczność (choć i tak tragiczna), 44:35 w zbiórkach, 18:10 w asystach, 2 straty mniej, 4 przechywty więcej to wszystko na korzyść CSKA. Jak ktoś chce coś więcej na temat tego meczu, niech poczyta moje wczorajsze wypociny ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom