>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

vOx typuje

V 3

.vox-

Użytkownik
Witam będę zamieszczać tutaj swoje typy, które oczywiście będę grał w rzeczywistości. Stawkuję systemem dziesiętnym tzn. 1/10, 2/10 itp. W tym momencie posiadam środki jedynie w Unibecie. Komentarze jak najbardziej mile widziane. Mam nadzieje, że moje przemyślenia i typy się przydadzą. Jeśli pomogłem, kliknij &quot;dzięki&quot;.
 
V 3

.vox-

Użytkownik
Delecta Bydgoszcz - Lotos Trefl Gdańsk
Bardzo ciekawie zapowiada się spotkanie 2 kolejki +ligi pomiędzy &quot;Chemikiem&quot;, a gdańskim Treflem. Bukmacherzy faworyzują drużynę z Bydgoszczy. Ta drużyna jednak za bardzo do mnie nie przemawia. W pierwszej kolejce pokonali 3-1 Politechnikę, jednak ta drużyna to w tym momencie chyba najsłabszy zespół naszej ligi. Przed sezonem Delectę zasilił: Marcin Wika, Wojciech Gradowski, Stéphane Antiga, Rafał Obelmerler oraz powracający po rocznej przygodzie w częstochowskim AZS-ie Michał Dębiec. Z drużyny odeszli: Grzegorz Szymański, Wojciech Serafin, Stanisław Pieczonka, Martin Sopko oraz Krzysztof Andrzejewski. Szału skład ich nie robi. Dosyć solidny, największym wzmocnieniem prawdopodobnie będzie Antiga, na pewno na + wyjdzie zmiana libero. Wielką niewiadomą jest natomiast forma Marcina Wiki. Reszta transferów to raczej uzupełnienie składu. Ich przeciwnikiem będzie beniaminek +ligi z Gdańska. W pierwszym meczu ulegli Skrze Bełchatów. Walczyli jednak dosyć dzielnie i udało im się ugrać jednego seta. Skład dosyć ciekawy, jednak wymiana większości zawodników nie jest najlepsze. Jednak, jeśli chcieli pozostać w lidze to taki zabieg był konieczny. Główne zmiany to przyjście Grzegorza Łomacza, Wojtka Serafina(który gra w Treflu na pozycji libero), Artura Augustyna, Dimitry Vdovina oraz dwóch reprezentantów Finlandii Matti Hietanena oraz Mikko Oivanena. Skład prezentuję się przyzwoicie. Sądzę, że ten mecz będzie wyrównany, nawet może zakończyć się tie-breakiem. Bardzo spodobał mi się kurs na over 160,5 pkt. Nie chcę mi się wierzyć, by mecz zakończył się wynikiem 3-0 dla którejkolwiek z drużyn.
Kupon #1
Typ: Over 160,5 @ 1.80 Unibet
Stawka: 5/10
⛔5j
 
V 3

.vox-

Użytkownik
KS Jastrzębski Węgiel - Paykan
Klubowe mistrzostwa świata. Faworytem wydaja się być Polacy mimo dalekiej podróży do Dohy. Skład wzmocniony, prezentuję się na prawdę solidnie. W końcu wygrana batalia o Michała Kubiaka. W KMŚ nie obowiązuje limit obcokrajowców, dzięki czemu Bernardi będzie mógł sobie poszaleć. Najsłabszym punktem w zespole z Jastrzębia wydaje się być pozycja rozgrywającego. Najpierw ściągnięty Sintini musiał przerwać swoją karierę z powodu wykrycia nowotworu układu chłonnego. W jego miejsce sprowadzono Raphaela Margarido oraz Briana Thorntona. Jednak póki co żaden z nich nie przekonał mnie do siebie. Zobaczymy jak będzie w dalszej części sezonu. W pierwszym meczu +ligi zagrali słabo i przegrali z AZS-em Częstochowa. Jednak w drugim meczu już wygrali z warszawską Politechniką. Paykan ma bardzo duże problemy finansowe. Z tego powodu wycofał się z ligi irańskiej. W ich składzie też brakuję zawodników, którzy do tej pory stanowili o sile zespołu czyli rozgrywającego Hosseiniego oraz środkowego Mousaviego.
Kupon #2
Typ: Jastrzębski Węgiel - 1,5 seta @ 1.50 Unibet
Stawka: 4/10

✅2j
 
V 3

.vox-

Użytkownik
Kupony:
Podane: 6

Trafione: 2
Nie trafione: 4
Zainwestowane: 18j
Strata: 4,2j

Yield: -23,33%
Postanowiłem dać sobie trochę odpocząć, a teraz wracam do typowania.
Kupon #7
Typ: Lamia - Panathinaikos VB @ 2.05 Unibet
Typ: Blackburn - Chelsea @ 1.50 Unibet
AKO: 3.08
Stawka: 1/10
Kupon #8
Typ: Jastrzębski Węgiel - PGE Skra Bełchatów(-1,5 seta) @ 2.00 Unibet
Stawka:
2/10

Kupon #9
Typ: Real Betis - Málaga @ 2.60 Unibet
Stawka: 2/10
⛔1j
 
V 3

.vox-

Użytkownik
Kupon #10
Typ: Novara - AS Roma @ 2.15 Unibet
Typ: Umbria Volley San Giustino - Bre Banca Cuneo(-1,5 seta) @ 1.52 Unibet
AKO: 3.27
Stawka: 1/10
Kupon #11
Typ: M. Roma Volley - Andreoli Latina @ 1.35 Unibet
Typ: Lube Banca Macerata - Casa Modena(+1,5 seta) @ 2.00 Unibet
AKO: 2.70
Stawka: 1/10
✅1,27j
 
V 3

.vox-

Użytkownik
Kupon #13
Typ: Chievo - Fiorentina @ 2.45 Unibet
Typ: Lazio - Parma @ 1.58 Unibet
AKO: 3.87
Stawka: 1/10
Kupon #14
Typ: Fulham - Tottenham @ 2.25 Unibet
Stawka: 2/10
Kupon #15
Typ: Polonia Bytom - Pogoń Szczecin @ 2.05 Unibet
Stawka: 2/10
Kupon #16
Typ: Gençlerbirliği - Beşiktaş A.Ş. @ 2.00 Unibet
Stawka: 2/10
Kupon #17
Typ: Getafe - Atlético Madrid @ 2.35 Unibet
Stawka: 3/10
Kupon #18
Typ: Sochaux - Lyon @ 2.10 Unibet
Stawka: 2/10
Kupon #19
Typ: Auxerre - Toulouse @ 3.30 Unibet
Stawka: 1/10
 
Do góry Bottom