>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Volleyball&Tennis by Godfather

MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#10
Djokovic -4.5 (1.54)
Rune - Popyrin @ Rune -3.5 (1.44)
Świątek - Vekic @ Vekic under 4.5 (1.90)
Rublev (1.33)
Sinner -4.5 (1.54)
Marozsan +6.5 (1.10)
volley: Resovia -1.5 seta (2.02)
p.nożna. Inter under 5.5 strzała (1.42)
p.nożna Man City win (1.64)

Bukmcher: Fortuna
Stawka: 2j
Bonus: 1.25
Ako:55.82
ew.wygrana: 98j

Cóż pecha jak uj ostatnio, ale szykuje się Roland Garros czyli wielki szlem, a tam zwiekszymy stawki na każdy dzień i powinno coś wpaść na stówe już, jeśli nie dziś czy tam jutro bo Rzym małymi krokami się kończy :/ To co zrobił Alcaraz przejdzie do historii po 1.01 gość dostaje 0:2 to jest coś do zapamiętania na długo :oops:
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#10
Ruud -3.5 (1.89)
Zverev (2.38)
Rublev -2.5 (1.48)
Sinner -4.5 (1.54)
Marozsan +6.5 (1.10)
volley: Zawiercie- Resovia @ Konarski under 16.5 (1.75)
volley: Trentino - Lube @ Trentino (1.43)
p.nożna. Inter under 5.5 strzała (1.42)
p.nożna Man City win (1.64)

Bukmcher: Fortuna
Stawka: 1j
Bonus: 1.25
Ako:121.48
ew.wygrana: 107j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#11
Rune (3.40)
Medvedev -2.5 (1.41)
Tsitsipas (1.31)
Świątek -5.5 (1.89)
volley: Trentino - Lube @ Lube +9.5 (1.58)
basket. Boston - Miami @ Butler over 27.5 (1.75)
p.nożna Man City win (1.63)

Bukmcher: Fortuna
Stawka: 2j
Bonus: 1.20
Ako:64.19
ew.wygrana: 113j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#11
Rune -3.5 (2.18)
Medvedev -3.5 (1.68)
Tsitsipas -2.5 (1.49)
volley: Vakifbank - Eczacibasi @ Vakif -6.5 (1.85)
volley: Kędzierzyn - Jastrzębie @ Jastrzębie -1.5 seta (2.40)
basket. Denver - La Lakers @ Lebron James over 25.5 (1.82)

Bukmcher: Fortuna
Stawka: 2j
Bonus: 1.15
Ako:50.71
ew.wygrana: 89j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
okej skuteczność jest, jednak brakuje trochę szczęścia, żeby ułożyło to się tak, aby na jednym kuponie były same plusy. W każdym razie, kluczowa informacja zwiększamy stawke do 5j także można się już przygotować na przemyślane typy i rozgrzewka narazie przed Roland Garros a następnie jedziemy z moim ulubionym Szlemem jako, że kocham gre na clayu :) także czekamy na to, szkoda że bez Rafy Nadala od 2004 go nie zobaczymy na Rolandzie, cóż szkoda...jednak gra toczy się dalej teraz kupon na przetarcie przed Wielkim Szlemem mamy MŚ w piłke nożną U20 także myślę, że bardzo ciekawy turniej na którym można będzie wyszukać jakieś tam value na pewno.Jak zwykle polecam swoje typy oczywiście :) Początkowa myśl była na Jastrzebie jednak już na poważniejszym kuponie zastanowiłem się trochę mocniej i pójdę w strone Kędzierzyna jako, że kurs po prostu zachęca i jest za duży jakoś po 1.70 powinno być nie więcej na pewno patrząc na cały sezon nie tylko na jedną serie ;)


Kupon#12
Rune - Ruud @ Rune (1.61)
Medvedev - Tsitsipas @ Medvedev + 6.5 (1.07)
volley: Kędzierzyn - Jastrzębie @ ZAKSA (2.20)
volley: Vakifbank - Eczacibasi @ Vakifbank (1.50)
basket. Celtics - Heat @ Celtics (1.27)
p.nożna. Man City - Chelsea @ Man City (1.26)
p.nożna Senegal U20 - Japonia U20 @ Senegal lub remis (1.33)
p.nożna Słowacja U20 - Fidżi U20 @ Słowacja -3 gole (1.47) ------> gdy wygrają 3 bramkami zwrot, -3 a nie -3.5 ;)
p.nożna Nigeria U20 - Dominikana U20 @ Nigeria U20 -2 gole (1.63) -> jw. jest to zakład na -2 nie na 2.5 żeby się ktoś nie jebnął przez przypadek
p.nożna Anglia U20 - Tunezja U20 @ Anglia U20 (1.23)
p.nozan Gambia U20 - Honduras U20 @ Gambia U20 lub remis (1.12)

Bukmcher: Fortuna
Stawka: 5j
Bonus: 1.15
Ako:45.93
ew.wygrana: 202j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Hej Hej tu NBA :LOL: masakra drużyna która miała w cuglach wygrać NBA poleci zaraz z Heat, w którym Butler w pojedynke spuszcza lanie coraz to mocniejszym organizacjom :LOL: beka roku naprawdę 0:2 u siebie dwa mecze Boston dostaje z Heat które ledwo weszło do PO to jest kabaaareton - ostatni raz za poważniejszą chociaż troche stawkę gram na NBA to już lepiej na rulecie rzucać niż obstawiać to coś. Koniec - niestety ale musze powtórzyć w dużej mierze po prostu wczorajszy kupon (z małymi poprawkami), więc go w zasadzie to przepisze, przepraszam wszystkich tych którzy wjebali się ze mną w tej Bostoj pier...y.... :(
Co będzie to będzie jednak, to jest ostatni kupon przed French Open potem po prostu czekam na oferte, dziś jeszcze to powtarzam ze względu na dwa mecze finałowe LM w siatkówke które są dla mnie jako kibica siatkówki ważne i miło będzie je obejrzeć mając coś obstawione a i typy dobre, więc ten ostatni kupon przed Roland Garrosem jest na dole potem czekamy na szlem na clayu ;)

Kupon#12
Rune - Ruud @ Rune (1.63)
Medvedev - Tsitsipas @ Medvedev + 6.5 (1.07)
volley: Kędzierzyn - Jastrzębie @ ZAKSA (2.20)
volley: Vakifbank - Eczacibasi @ Vakifbank -6.5 (1.80)
p.nożna. Man City - Chelsea @ Man City (1.25)
p.nożna Słowacja U20 - Fidżi U20 @ Słowacja -3 gole (1.40)
p.nożna Nigeria U20 - Dominikana U20 @ Nigeria U20 -2 gole (1.62)
p.nożna Anglia U20 - Tunezja U20 @ Anglia U20 (1.23)
p.nozna Gambia U20 - Honduras U20 @ Gambia U20 lub remis (1.12)
p.nożna Argentyna U20 - Uzbekistan U20 @ Uzbekistan U20 +3.5 (1.09)
p.nożna Włochy U20 - Brazylia U20 @ Brazylia U20 albo remis (1.16)


Bukmcher: Fortuna
Stawka: 5j
Bonus: 1.10
Ako:37.52
ew.wygrana: 165j


ehhhh no cóż.... po prostu szkoda i trochę boli takie coś :/ nie wiem co te U20 kasztany odwaliły, ale grałem tak jak logika pozwalała i kierowałem się nią tak jak cała masa ludzi bo spadki na Brazylie i szczególnie na Nigierie do nawet 1.01 w niektórych bukach były... co się stało? nie wiem :) taki jest sport i grając takie taśmy to trzeba mieć naprawdę stalowe jaja bo to jest kabaret jak na przestrzeni tygodnia jebią mi dwa kupony na półtorej koła u i jeszcze kilka które przy odrobinie szczęścia mogłyby wejść, ale no szczeście to ostatnie co mi ostatnio dopisuje jeśli chodzi o fortune :LOL: :/ Także cóż nie ma co się tam za bardzo ryć, trzeba dalej żyć i za chwile Roland Garros na którego czekam od miesięcy a potem Wimbledon, czyli perfekcyjne turnieje do grania moją taktyką, czy się sprawdzi? zobaczymy, myślę że raczej na pewno jakiś kupon wpadnie i pozwoli z nawiązką odrobić te straty :) także miał być tylko kupon na przetarcie przed Rolandem a było blisko aby wszedł także no... na U20 piłce się nie znam i trzeba sobie to powiedzieć jasno :LOL: Czekamy na Szlemy :D

PS. i tak sporo osób z tego co widziałem pobrało moje typy tylko nie na takiej taśmie i sobie zarobiło, więc i mi fajniej na sercu jak ktoś sobie dzieki mnie hajs wygra ;) Pozdrawiam i czekamy na turnieje Szlemowe ;)
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
No cóż, szkoda tego poprzedniego kuponu jednak.... ROZPOCZYNAMY ROLAND GARROS :cool: czyli mój osobiście ulubiony szlem jako, że uważam iż na clayu jest najłatwiej przewidywać wyniki gdyż mecze są rozgrywane na dużo dłuższym dystansie niż mecze na powiedzmy trawie, gdzie byle leszczyk który ma trochę uderzenia może postraszyć nawet najlepszych graczy, aczkolwiek Wimbledon też kocham i szanuje, pamiętając jeszcze komentarz słynnego już Bohdana Tomaszewskiego, cóż jego komentarz może zapaść w pamięć i szacunek pozostaje na zawsze :) Tak czy siak zaczynamy chyba najlepszy pod względem bukmacherki okres w roku i mam nadzieję na zyski, chociaż z nadziejami wiadomo jak to jest, po prostu bywają ulotne...jednak mam nadzieję że nie tym razem :) rozpoczynamy od tasiemki z bardzo atrakcyjnymi kursami jakie zaproponował sts, gdzie naprawdę masa kursów z tego kuponu bije na łeb na szyje kursy nie tylko z fortuny ale i z bukmacherów internetowych :) tak więc lecimy :D


Kupon#13
Rune - Eubanks @ Rune -7.5 (1.58)
Świątek - Bucsa @ Świątek -5.5 (1.13)
Vondrousova - Parks @ Vondrousova (1.08)
Zverev - Harris @ Zverev -1.5 seta (1.17)
Sinner - Muller @ Sinner -1.5 seta (1.10)
Monfils - Baez @ Baez (1.18)
Djere - Rublev @ Rublev -1.5 seta (1.52)
Isner - Borges @ Borges (1.52)
Vesela - Tstisipas @ Tsitsipas -5.5 (1.17)
Djokovic - Kovacevic @ Kovacevic +13.5 (1.24)
Khachanov - Lestienne @ Khachanov -6.5 (1.21)
Wawrinka - Ramos @ Wawrinka (1.39)
Goffin - Hurkacz @ Hurkacz +2.5 seta (1.09)
Shelton - Sonego @ Sonego +2.5 seta (1.08)


Bukmcher: STS
Stawka: 12j
Bonus: 0
Ako:19.43
ew.wygrana: 206j

Pamiętamy, że to pierwszy kupon z wielu jakie zagram na tym turnieju, więc spokojnie nie musi on wejść na zawołanie, chociaż taką mam oczywiście nadzieję i tak jak obiecałem podnosząc stawkę Rolanda i liczę na to, że odrobię błyskawicznie z dużym zyskiem te kuponiki po 2-3j :)
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
eehhh no lekki fallstart :mad: ale nie martwimy się jednym dniem bo przed nami 2 tygodnie Rolanda a potem jeszcze Wimbledon :D, więc mam nadzieję że ten mój strzał poprawny w 100% już nadchodzi, ale trafić takie ako to nie lada sztuka więc obiecać nic nie mogę, sam licze po prostu na odrobinę szczęscia które ewidentnie mnie omija. No cóż, może dziś ;) lecimy:


Kupon#14
Moutet - Rublev @ Rublev -1.5 seta (1.18)
Świątek - Bucsa @ Under 18.5 (1.24)
Sinner - Muller @ Sinner -7.5 (1.40)
Djokovic - Kovacevic @ Djoko -9.5 (1.53) co on odpier...ł w tym 3 secie o ja jeb...e :oops:
Alcaraz - Cobolli @ Alcaraz -9.5 (1.74)
Zverev - Harris @ Zverev -5.5 (1.24)
Bautista - Wu @ Bautista (1.43)
Rune - Eubanks @ Rune -5.5 (1.17)
Khachanov - Albot @ Khachanov -1.5 seta (1.41)
Skotov - Dimitrov @ Skatov +11.5 (1.13)
Wawrinka - Ramos @ Wawrinka (1.35)
Medvedev - Seyboth @ Medvedev -6.5 (1.37)
Ymer - Ruud @ Ruud -7.5 (1.54)


Bukmcher: STS
Stawka: 5j
Bonus: 0
Ako:51.34
ew.wygrana: 226j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#15
Rune - Eubanks @ Rune -5.5 (1.17)
Mmoh - Fritz @ Mmoh +12.5 (1.19)
Skatov - Dimitrov @ Skatov +11.5 (1.15)
Khachanov - Albot @ Khachanov -1.5 seta (1.39)
Moutet - Rublev @ Rublev -5.5 (1.27)
Bautista - Varillas @ Bautista (1.42)
Wawrinka - Kokkinakis @ kokkinakis +2.5 seta (1.21)
Bublik - Zappieri @ Zappieri +2.5 seta (1.16)
Alcaraz - Taro @ Alcaraz -7.5 (1.21)
Medvedev - Seyboth @ Medvedev -1.5 seta (1.13)
Świątek - Busca @ under 17.5 (1.37)
Zverev - Harris @ Zverev -1.5 seta (1.15)
Ymer - Ruud @ Ruud -7.5 (1.50)
volley Polska - Kanada @ Polska (1.18) women liga narodów ;)
volley: Włochy - Tajlandia @ Tajlandia +16.5 (1.42)
volley: Korea płd - Turcja @ under 3.5 seta (1.35)

Bukmcher: STS
Stawka: 5j
Bonus: 0
Ako:49.35
ew.wygrana: 217j

ehhh no szkoda tego Djokovica, szkoda... liczyłem że ten chory łeb zepnie na szlema a jednak z jakimś anonimowym kasztanem nie potrafi z 2:0* i dwa bp zrobić jebanego 6:3 z dwoma brejkami, ja tego człowieka naprawde nie rozumiem :unsure: , ale cóż no jak nie zagram to znając życie odda 5 gemów w 3 setowym meczu XD więc cóż licze na swojego idola, niestety Nadalem to On nie będzie na mączce a zwłaszcza nie w kwestii robienia dużych handicapów :rolleyes:, chociaż czy -9.5 z anonimem było duże? ehhh Alcaraz w zębach to przyniósł dosłownie ale szkoda gadać...
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Nie no wczorajszy kupon patola straszna, dziś jednak postanawiam spróbować trochę wyższych kursów i z dziedziny która na przestrzeni już laaat przynosiła mi największe zyski (jak jeszcze zyski to były zyski ale cóż Pinnacle nie wróci :/ ) czyli siatkówki. Oby trochę było tego szczęścia bo nic innego tu chyba przy takim ako nie decyduje o wygranej.

Kupon#16
Alcaraz - Daniel @ Alcaraz -10.5 (1.95)
Khachanov - Albot @ Khachanov -1.5 seta (1.38)
Djokovic - Fucsovics @ under 32.5 gema (1.54)
Wawrinka - Kokkinakis @ Kokkinakis +2.5 seta (1.21)
Carballes Baena - Tsitsipas @ Tsitsipas -4.5 (1.23)
volley: Chiny - Brazylia @ Brazylia (1.75)
volley: Korea Południowa - Turcja @ under 129.5 (1.95)
volley: Szwecja - Bośnia i Hercegowina @ under 136.5 (1.85)

Bukmcher: STS
Stawka: 5j
Bonus: 0
Ako:38.94
ew.wygrana: 171j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#17
Alcaraz - Daniel @ Alcaraz -10.5 (2.00)
Khachanov - Albot @ Khachanov -1.5 seta (1.38)
Djokovic - Fucsovics @ Djoko -9.5 (2.05)
Bautista - Varillas @ Bautista (1.37)
Moutet - Rublev @ Rublev -5.5 (1.30)
Musetti - Schevchenko @ Musetti -3.5 (1.44)
volley: Korea Południowa - Turcja @ under 129.5 (1.95)
volley: Szwecja - Bośnia i Hercegowina @ under 136.5 (1.85)

Bukmcher: STS
Stawka: 2j
Bonus: 0
Ako:52.35
ew.wygrana: 92j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Staty Maj -76j, także dalej wielkiego minusa nie ma mimo, że półtorej miesiąca bez trafionego kuponu, to jest taka taktyka że naprawdę potrafi wkur...ć poważnie ale zawsze jeden, dwa trafione kupony i jest się na plus a przy męczeniu i graniu singlami z podatkiem (mówie z podatkiem bo bez podatku to jak najbardziej jak ktoś ma taką okazje to jest to mega lepsza opcja) na koniec i tak wychodzi się na mega minus który z każdym dniem powiększa się nie do odrobienia bo tam już jeden dzień dobry nie starczy czy jeden kupon, tylko seria powiedzmy 15stu z rzędu wygranych żeby odrobić straty. Zresztą wystarczy poskakać po kuponach ze statysykami i zobaczyć jak idzie nawet najlepszym typerom obecnie a jak szło jakoś jeszcze w 2021 roku kiedy spokojnie można było wszędzie grać, cóż podatku się nie przeskoczy... chyba że taśmą :unsure: i tu taki paradoks, człowiek nie chce tego grać bo to mega dołująca i wk..wiająca taktyka, ale wie że jedyna słuszna na przestrzeni dłuższego czasu (mówie o mnie bo gram w sts i fortunie, ktoś jak gra u buka bez podatku - jak najbardziej polecam grać moje single po prostu i tyle, w sensie w z moich taśm wybierać mniejsze ako lub single)

Czerwiec

No cóż stary miesiąc za mną, kilka kuponów o włos nie weszło, ale nie ma co narzekać tylko próbujemy dalej bo ogólnie jeśli chodzi o single i gdyby zliczyć wszystko z poprzedniego miesiąca pewnie byłby spory plus jednak taktyka na taśmy wymaga kure...wskiej cierpliwości i nieraz mnie szlak trafia jak nie wchodzi ako 70 jednym typem, ale cóż taką taktykę obrałem bo weług mojego doświadczenia a jakieś tam mam i według obliczeń, jeśli chodzi o bukmacherów z podatkiem to jedyna sensowna taktyka w dłuższym okresie czasu, każda inna przyniesie straty a gra na single... no cóż Pinnacle nie wróci :/ a na inne sposoby obchodzenia tego wszystkiego za pomocą kryprowalut i innych pierdolamento to już chyba jestem za stary, nie myślałem że to powiem ale nie ogarniam dojść do gry za duże stawki tak jak niektórzy tutaj w bukach bez podatku, Także zaczynamy nowy miesiąc w bukach naziemnych i nie płaczemy tylko czekamy na ten szczęśliwy dzień który pozwoli wszystko ładnie odrobić bo też jakiś potężnych strat nie ma, biorąc pod uwagę że w poprzednim miesiącu nie zagralem nawet 20 kuponów ;) :

Kupon#1
Ruusuvuori - Dimitrova @ Ruusuvuori (2.90)
Rinderknech - Fritz @ Fritz (1.10)
Alcaraz - Shapovalov @ Shapo +11.5 (1.19)
Djokovic - Fokina @ Djokovic -5.5 (1.45)
Schartzman - Tsitsipas @ Tsitsipas (1.12)
Khachanov - Kokkinakis@ Khachanov (1.33)
Ruud - Zappieri @ Ruud -5.5 (1.30)
Sinner - Altmaier @ Sinner -5.5 (1.32)
Świątek - Liu @ Liu +10.5 (1.08)
volley: Polska - Włochy @ Polska +12.5 (1.52)
volley: Turcja - Serbia @ Turcja (1.32)

Bukmcher: STS
Stawka: 5j
Bonus: 0
Ako:30.49
ew.wygrana: 134j
 
Ostatnia edycja:
portowiecmks 4,7K

portowiecmks

Użytkownik
Sorry , że zaśmiecam temat, twoja taktyka na taśmy jest dobra, tylko wymaga cierpliwosci. Bukmacherzy oferuja bonus od kuponow ako np superbet ktory daje 100% do ako, tak niewelujesz podatek i jeszcze masz 88% wieksza wygraną. Ja gram tasmy z kursem 200-1000. Czasem miesiac nic nie wchodzi.. ale jak juz wejdzie to potrafie odrobic 4-5 miesiace gry :) obesrwuje temat i powodzenia zycze
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Sorry , że zaśmiecam temat, twoja taktyka na taśmy jest dobra, tylko wymaga cierpliwosci. Bukmacherzy oferuja bonus od kuponow ako np superbet ktory daje 100% do ako, tak niewelujesz podatek i jeszcze masz 88% wieksza wygraną. Ja gram tasmy z kursem 200-1000. Czasem miesiac nic nie wchodzi.. ale jak juz wejdzie to potrafie odrobic 4-5 miesiace gry :) obesrwuje temat i powodzenia zycze
No jasne, na tym polega ta taktyka, czeka się te 3-4 miesiące na ten jeden kupon który odrabia z dużą nawiązką straty z poprzednich miesięcy i mam to już przerobione, także czekam po prostu na ten moment. a zdarza się i tak, że dwie taśmy z rzędu wejdą i jest wtedy tak duży zysk że starczy na 5 miesięcy grania po takie 3-5j, z tym że nie wolno się wtedy podpalac i zwiększac stawki i taka taktyka jest w zasadzie całkiem spoko zyskiem, może nie jakimś gigantycznym ale na przestrzeni kilku miesiecy na pewno dosyć pewnym. Dzięki za propozycje buka, może przejde do niego jak sie okaże że fortuna i sts zawodza i dzięki za oglądanie tematu i śledzenie typów, zawsze miło jak ktoś zerknie i obczai co tam slychac w taktce na taśmy która jednak wymaga tej cierpliwości. Pozdrawiam i również powodzenia życzę :)
 
Otrzymane punkty reputacji: +170
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#2
Khachanov - Kokkinakis @ Kokkinakis +2.5 seta (1.52)
Schwartzman - Tsitsipas @ Tsitsipas -5.5 (1.42)
Alcaraz - Shapovalov @ Alcaraz -6.5 (1.28)
Djokovic - Fokina @ Djokovic -7.5 (2.00)
Fognini - Ofner @ Fognini +2.5 seta (1.17)
Varillas - Hurkacz @ Varillas +2.5 seta (1.41)
volley: USA - Włochy @ USA -8.5 (1.52)
volley: Tajlandia - Polska @ under 17.5 punktowych bloków (2.25)
volley: Kanada - Korea płd. @ Kanada -13.5 (1.42)
volley: Chorwacja - Japonia @ over 126.5 (1.50)

Bukmcher: STS
Stawka: 3j
Bonus: 0
Ako:66.87
ew.wygrana: 188j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
ehh no wczoraj było naprawdę bardzo blisko trafić gigantyczny kurs, wiele nie zabrakło, tradycyjny jebacz kuponów Djokovic :LOL: ale mój ulubieniec, dlatego z przymróżeniem oka bym uważał na moją gre na Serba xd bo zawsze idzie w jego kierunku, dziś troszkę a nawet bardziej niż troszkę rozważniej i rozłożymy kupon na dwa dni przy mniejszym ako a troszkę większej stawce niż wczoraj, także jedziemy :D


Kupon#3
Świątek - Wang @ Świątek -7.5 (1.69)
Alcaraz - Musetti @ Alcaraz -5.5 (1.53)
Djokovic - Varillas @ Djokovic -6.5 (1.20)
Rune - Olivieri @ Rune -6.5 (1.25)
volley: Polska - Serbia @ Stysiak under 20.5 (1.85)
volley: USA - Korea @ under 132.5 (1.55)
volley: Turcja - Włochy @ Turcja -10.5 (1.47)
p.nożna: Man City - Man Utd @ over 8.5 celnego strzału (1.80) 8 celnych qrwa :rolleyes:

Bukmcher: STS
Stawka: 5j
Bonus: 0
Ako:29.43
ew.wygrana: 129j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
ehhh no szkoda tego wczorajszego, ale cóż jak pech to pech i coś nie chce mi opaczność pomóc a wręcz wyśmiewa się ze mnie patrząc na to, że zabrakło jednego głupiego strzału a obie ekipy ostrzeliwały tą bramke co chwile...cóż może dziś :LOL: lecimy i nie płaczemy :D



Kupon#3
Alcaraz - Musetti @ Alcaraz -7.5 (2.30)
Djokovic - Varillas @ Djokovic -9.5 (2.05)
Ofner - Tsitsipas @ Ofner +11.5 (1.20)
volley: Japonia - Chiny @ Japonia (1.70)
volley: Tajlandia - Korea @ Korea +23.5 pkt (1.40)
volley: Kanada - Serbia @ Kanada +16.5 (1.45)
volley: Turcja - USA @ Turcja -6.5 (1.55)

Bukmcher: STS
Stawka: 5j
Bonus: 0
Ako:30.24
ew.wygrana: 133j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
Kupon#4
volley: Bułgaria - Chiny @ Bułgaria (1.30)
volley: Japonia - Iran @ Japonia (1.45)
volley: Włochy - Argentyna @ Włochy (2.03)
volley: USA - Holandia @ USA -1.5 (1.20)
volley: Polska - Francja @ Polska -1.5 (1.50)
volley: Brazylia - Niemcy @ Brazylia (1.20)
volley: Słowenia - Serbia @ Słowenia (1.33)
tenis: Świątek - Tsurenko @ Świątek -5.5 (1.19)
tenis: Djokovic - Chaczanow @ Djokovic -5.5 (1.36)
tenis: Svitolina - Sabalenka @ Sabalenka (1.25)
tenis: Alcaraz - Tsitsipas @ Alcaraz -4.5 (1.43)

Bukmcher: Fortuna
Stawka: 6j
Bonus: 1.20
Ako:38.16
ew.wygrana: 201j
 
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
No cóż, Bułgaria trochę zaskoczyła...ale nie ma co płakać, dopiero pierwsze mecze, pierwszy weekend z grą w Lidze Narodów takich meczów jeszcze będą dziesiątki, a wiadomo że wszystkie nie wejdą, nikt nie jest wróżką ani magikiem a jedynie typerem i stara się oszacować szanse i po prostu liczyć na to, że jego drużyna nie zawiedzie bo przecież to nie ja tam gram na tym boisku :rolleyes: tylko staram się oszacować jakieś szanse, ale najśmieszniejsze w tym wszystkim jest to, że im więcej typów trafiasz i masz duży yield tym potem musisz jak nawięcej dostać po mordzie od nieokrzesanych typów którzy mają najdzieję, że za darmo dostaną 100% skuteczności która istnieje tylko w utopijnych bajkach, więc nie nie ma takiej opcji nawet najwybitniejszy typer zrobi maks 10-20% yieldu w dłuższym okresie czasu i ta ostatnia wartość czyli 20% to jużn naprawdę nie widziałem takiego użytkownika nawet w płatnych typach bo przecież każdy może sobie korzystać z płatnego abonamentu na Omn..t i mają tam ekspertów głównie z tego forum którzy dostali jakąś tam propozycje aby dawać typy płatne i w ten sposób sobie dorabiać, nie widze problemu aby iść i taki karnet kupić ale ostrzegam... że nawet tam zdarzają się miesiace UJEMNE i tak MIESIĄCE, nie ma typera który magiczną wróżką by sprawił że typ wejdzie, cóż z porannych Bułgaria zawiodła ale Japonia już jedzie ładnie, także mi też jest przykro, ale cóz no płakać z tego powodu nie zamierzam i gram po prostu dalej.


Kupon#5
volley: Kanada - Kuba @ Kuba -3.5 pkt (1.76)
volley: Włochy - Argentyna @ Włochy (2.06)
volley: USA - Holandia @ USA -14.5 (1.62)
volley: Polska - Francja @ Polska -1.5 (1.50)
volley: Brazylia - Niemcy @ Brazylia -1.5 (1.29)
volley: Słowenia - Serbia @ Słowenia -1.5 seta (1.56)
tenis: Djokovic - Chaczanow @ Djokovic -5.5 (1.31)
tenis: Świątek - Gauff @ Świątek -4.5 (1.26)
tenis: Alcaraz - Tsitsipas @ Alcaraz -4.5 (1.44)

Bukmcher: Fortuna
Stawka: 5j
Bonus: 1.20
Ako:50.57
ew.wygrana: 222j
 
Ostatnia edycja:
MichaelCorleone 36,9K

MichaelCorleone

Użytkownik
No i znów KTO? OCZYWIŚCIE DJOKOOOO ach ten mój ulubieniec, być może najlepszy sportowiec w historii ale nigdy nie oducze się grać handicapów na niego, bo gość nawet jak ma rywala na łopatkach to specjalnie k...a odda swoje podanie, żeby potem połamać do zera i utrzymać do zera i skończyć mecz, można? można... ach człowiek głupi po tylu latach naprawdę :unsure: ale cóż jako, że punktów stsów i fortun u mnie w bród to jeszcze zdążyłem pograć na tą swoją Lige Narodów bo już jutro zostałyby same ogryzki, chociaż na Włochów planowo spadło tak, że zamiast na ogólny mecz to gram handi -1.5 po takim kursie jak przedtem :LOL: ale co tam oby weszło :D


Kupon#6
volley: Kanada - Kuba @ Kuba -4.5 pkt (1.85)
volley: Włochy - Argentyna @ Włochy -1.5 (2.20)
volley: USA - Holandia @ Holandia under 64.5 pkt (1.85)
volley: Polska - Francja @ Polska -1.5 (1.45)
volley: Brazylia - Niemcy @ Brazylia -1.5 (1.42)
volley: Słowenia - Serbia @ Słowenia -1.5 seta (1.57)
tenis: Świątek - Gauff @ Świątek -5.5 (1.49)

Bukmcher: STS
Stawka: 5j
Bonus:
Ako:36.27
ew.wygrana: 160j
 
Ostatnia edycja:
Do góry Bottom