>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Villareal (0-0) Arsenal 25.04.2006r.

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
[center:ffe000949a]
VS
[/center:ffe000949a]

Kursy by BAW: 2,30 ; 3,10 ; 2,90

Analiza: Arsenal, ktory jest ostatnio w sredniej formie powinien utrzymac swoja przewage z pierwszego meczu. Ich bilans ostatnich spotkan: 3-2-1 i na wyjezdzie: 1-1-1. Villareal jest faworytem w tym spotkaniu, poniewaz potrafili zaskakiwac swoich rywali na tym boisku. Villareal ostatnio gra slabo: 1-1-4 i u siebie: 0-1-2. Uwazam, ze Arsenal nie przegra tutaj i awansuje do finalu Ligi Mistrzów.

Moj typ: X

Pierwszy mecz: 0-1
Awans:ARSENAL
 
malysz 0

malysz

Użytkownik
Arsenal wlasnie dlatego nie zaskakuje w lidze, by wygrac tegoroczna lige mistrzow. Arsenal w LM nie stracil gola od ponad 800set minut. W meczu na Highbury Villareal dla mnie nie gralo nic. 1-0 w Londynie napewno ich zadowolil bo moglo byc wiecej. Niby atutem Villareal jest gra na wlasnym stadionie, ale mysle, ze Arsenal nie straci bramki i podtrzyma bardzo dobra passe bez utraty gola..

Mój typ : X2
 
fcbialas 91

fcbialas

Forum VIP
Na moze byc wynik 0-0.Albo 0-1 gdzies.Sadze ze Arsenal oszczedzal zawodnikow w meczu z Totenhamem i w tym meczu nawet moze wygrac.
Moj typ to takze x2.
 
K 0

kapi1

Użytkownik
a ja stawiam na Villareal.U siebie potrafia zaskoczyc i ogolnie sa dobra druzyna w lidze sie oszczedzaja(w meczu z sociedad przegrali 2-0) bo swoich najlepszych graczy oszczedzaja na ten wlasnie mecz.Ta pewnosc wszystkich ze arsenal awansuje moze ich zgubic bo jednobramkowa zaliczka to jest malo.Napewno Arsenal bedzie sie bronil ale Villareal to wygra strzela jedna bramke i bedzie dogrywka w ktorej zwycieza albo beda karne w ktorych takze beda gora. :mrgreen: :mrgreen:
 
A 0

almighty

Użytkownik
ale lepiej miec jednobramkowa zaliczke niz jej nie miec - wiem, ze brzmi troche banalnie. zaliczka niewielka, ale uplywajacy czas bedzie pracowal na korzysc arsenalu, a kazda minuta to coraz wieksze nerwy w ekipie villareal. poza tym arsenal w tej edycji ligi mistrzow gra bardzo dobrze i nie traci bramek. ostatni stracili bramke w 2 meczu grupowym, a to chyba o czyms swiadczy. villareal zostanie zaskoczeniem, jak najvbardziej pozytywnym, tego sezonu... ale w finale nie zagraja. ani w tym, ani w przyszlym roku.

typ : x2
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
1-0 u sibie w pierwszym meczu to moim zdaniem duzo na pewno lepiej niz by mial byc 2-1 bo teraz arsenal jesli strzeli bramke bedzie w konfortowej sytuacji bo villareal bedziem usial strzelic 3
mysle ze na pocztaku villareal bedzie musial atakowac i moze sie nadziac na kontre i w 1 polownie moze byc po meczu :p a jesli nie bedzie atakowal to i odda inicjatywe Arsenalowi to moze byc im jescze ciężej :p
moje typy :
Arsenal strzeli
Arsenal awansuje
Wynik x2 ze wskazaniam na 2
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
udało sie ???? awansowali ale powiem szczerze ze Arsenal grał bardzo słabo, moim zdaniem zła taktyka było to samo co w meczu rewanzowym z juve ale tam był lepszy rezultat w pierwszym meczu. Arsenal w tym meczu powinien od czasu do czasu zaatakowac wieksza iloscia graczy a sądze ze strzlili by bramke bo villareal nie grał za dobrze w tym meczu, ale coz Wenger nazucil taka taktyke i 2 razy sie udalo wiec nie mozna miec do niego pretensji ja bym zrobil inaczej ale coz ... najwazniejsze jest to ze awansowali ????
jesli mysla o wygranej w finale musza zgarc conajmniej tak dobrze jak w pierwszym meczu z juve lub pierwszym meczu z villareal wtedy sa szanse ???? ja w nich wierze ????

moim zdaniem karnego nie bylo było bark w bark ale sprawiedliwosci stało sie zadosc bo nie trafil karnego ???? w 1 polowie byla reka w polu karnym villarealu i opoc tego byly conajmniej 2 spoalone ktorych na prawde nie było :p
i moim zdaniem był najlepszym graczem na boisku.
zgadzam sie
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom