>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VIII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Ch. Holder wygra min 3 biegi? NIE 2.01 sts

Przy tym kursie, typ idealny na dzisiejszy wieczór. W pierwszym starcie Zmarzlik i Thomsen, w drugim Thomsen, Woźniak, w trzecim Vaculik, w czwartym Zmarzlik i Vaculik także biegi dość ciężkie. W nominowanym pewnie też pojedzie na Zmarzlika więc szykują się trzy starty na Bartka. W dwóch pozostałych też nie powiedziane, że nie straci punktów. ZZ za Walaska nie ma, ewentualnie jakas rezerwa taktyczna. Nie widzę dziś szans dla Holdera na trzy zwycięstwa przy tym układzie biegów. Gram dość mocno bo dla mnie bet dnia
✅ Przy takich rywalach Holder musiałby mieć dzień konia. Typ na luzie
 
Otrzymane punkty reputacji: +595
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Kołodziej zdobędzie conajmniej 12 punktów @1,40
Holder/Vaculik zdobędą co najmniej 8 punktów @1,38
Betclic

Kursy nie powalają, ale moim zdaniem te dwa typy mają baardzo duże szanse na powodzenie. Nie widzę z kim miałby przegrać Kołodziej, on nie jeździ tylko fruwa po leszczyńskim torze, 12 punktów na spokojnie nawet przy jakimś pechowym wykluczeniu bardzo możliwe. Holder z Vaculem, jedni z liderów swoich drużyn, Holder tradycyjnie będzie odbierał punkty gorzowianom i jako samotny jeźdźca im się stawiał a Vacul na takich zawodnikach musi 8 punktów po prostu robić. Gram to jeszcze z typem z piłki nozej Francja lub remis.
✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +593
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Madsen/Lindgren vs Dudek/Lambert - 2 @1,60
Sparta - Motor - Każdy z seniorów Motoru (Michelsen, Drabik, Kubera, Hampel) wygra minimum jeden bieg - NIE @1,60
ETOTO, gram w dublu ✅ ✅

Lambert z Dudkiem pojadą minimum 12 biegów, a Lindgren z Madsenem tylko 10. Liczę tutaj na gorszą punktację biegową Szweda, ale Madsen też może zgubić dzisiaj punkty, bo seniorów Apator ma bardzo mocnych. Dudek i Lambert to najwięksi liderzy Torunia, moim zdaniem razem zdobędą więcej punktów od gospodarzy. Niby każdy z seniorów Motoru ma te 6 biegów, jednak biegi Kubery czy Hampela za każdym razem będą bardzo ciężkie, nie dość że Spartanie to jeszcze koledzy z pary mogą te zwycięstwa odbierać, ostatecznie myślę że conajmniej jeden bez "trójki" się znajdzie, liczę tutaj na Hampela, bo ma dziś kiepski numer

Hampel under 9,5 punktów - forbet @1,83 ❌
Trudne biegi, ciężki wyjazd, moim zdaniem 10 punktów dzisiaj "Mały" nie zrobi.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +656
maniek81 322,8K

maniek81

Moderator
Członek Załogi
Woffinden - Michelsen (+1) [2] 1.70 fortuna

Idę w stronę Duńczyka, który moim zdaniem jest równiejszy w lidze. Woffinden często zalicza wpadki. Tutaj dostajemy handicap +1 w stronę Michelsena, więc przy remisie typ wchodzi. Liczy się pierwsze 5 startów.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +673
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Kubera powyżej 7,5 punktu 1,70 sts.pl

Domin ma za soba fajną sobote na Węgrzech gdzie wygrał eliminacje GP. Zdaje się że jest blisko poziomu zawodników poziomu GP. Młody wychowanek Uni w tym sezonie notuje lepsze i gorsze mecze, wierze że nadeszła stabilizacja i dziś zakręci się koło 9 punktów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +656
Brummie83 38,5K

Brummie83

Użytkownik
Sparta - Motor 1 1.95 forbet forbet ❌ 45:45 Woffinden zawalił mecz... No i 15 bieg 1:5 do tyłu...

U siebie Sparta piekielnie mocna. Czogunow dołączył już do dominatora Janowskiego na olimpijskim. Do tego Woofinden, Bewley każdy 6 startów jako ZZ. Michelsen w zeszlym roku we Wrocławiu tylko 5 punktów. Wiem, że Motor nie pokonany, ale gdzie jak nie we Wrocławiu Motor ma stracić punkty...

Włókniarz - Apator(+10.5) 2 1.65 forbet forbet ✅ 50:40

Myślę, że dziś Częstochowa będzie miała ciężko i nie będzie spacerku jak z GKM. Myślałem nad underem Smektaly i overem Przedpelskiego, który jeździł w Czewie ale ostatecznie wybrałem handi. Będzie na styku.
 
Ostatnia edycja:
karfus 88,6K

karfus

Użytkownik
B. Smektała poniżej 8.5 pkt(wszystkie starty) | 1.80 | ewinner
Smyk nie powinien pojechać więcej niż 4-5 razy w meczu, a czy jest w stanie przywieźć 9 punktów? Nie wydaje mi się, po za stosunkowo prostym pierwszym wyścigiem, gdzie jedzie na juniorów, to potem cięższe biegi.
edit: Bartek kończy mecz z dorobkiem 5-ciu punktów, bardzo słaba jazda

B. Kowalski poniżej 3.5 | 1.70 | sts
Ciężkie zadanie przed Bartkiem, jedzie na Laparta i Cierniaka w biegu juniorskim, a tutaj o ,,trójkę" będzie bardzo ciężko, tym bardziej o punkty w kolejnych biegach.
edit: No niestety trójka w biegu młodzieżowym, a potem punkt złapany na Cierniaku
 
Ostatnia edycja:
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Hampel o 7.5 @ 1.75 ETOTO
To o czym pisałem jakiś czas temu w kontekście Jarka - że stał się szybki jest nadal aktualne, więc zrobienie 8pt w 6ciu biegach to nie powinno być jakieś mega trudne zadanie dla takiego zawodnika.

Gram też o 4 Cierniaka @1.9 też ETOTO
myślę ze poradzi sobie z juniorami gospodarzy, od Lamparta ostatnio jest szybszy, więc liczę na 3 w drugim biegu, a później 2x po 1 i mamy to.
 
Ostatnia edycja:
A 335,6K

adams235

Znawca - Żużel
Ja narazie bezpiecznie z eligi biore
Wroclaw-Lublin(-2.5) 1 kurs 1.52 Sts,na fortunie w sumie 1.6 teraz patrze
Uważałem że Wrocław to wygra ale skoro jeszcze dawaja handi w postaci zdobycia tylko 44 to ja to biorę...
Jest jeszcze -4.5 Lublina po kursie 1.35 czyli jeszcze bezpieczniej dla Wrocka i można to dołożyć do innego zdarzenia
Madsen under 12.5 kurs 1.7 Fortuna
Linia chyba o oczko przesadzona ,jeden błąd defekt czy taśma i typ wchodzi...a ma z kim przegrywąc po stronie Torunia dla mnie mały bet dnia
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +184
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Ja pojde w stronę Torunia +8.5. Ta drużyna się rozkręca, zaczynaja mi się podobać. Ale Dudek to jedna wielka niewiadoma, strasznie mnie irytuje, ale czewa w tym roku słabiutko. Madsen +12.5 taka linia ? Chyba ich pogrzało, to nie zmarzlik ;)

uważam, ze ta liga stała się tak nieprzewidywalna, ze nie raz te mecze to jak rzut monetą, mimo wszystko zieloności
 
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Ja pojde w stronę Torunia +8.5. Ta drużyna się rozkręca, zaczynaja mi się podobać. Ale Dudek to jedna wielka niewiadoma, strasznie mnie irytuje, ale czewa w tym roku słabiutko. Madsen +12.5 taka linia ? Chyba ich pogrzało, to nie zmarzlik ;)

uważam, ze ta liga stała się tak nieprzewidywalna, ze nie raz te mecze to jak rzut monetą, mimo wszystko zieloności
A jaka linie mieli dac na lokalnego matadora ? ;) Dotychczas w meczach u siebie 15, 12+2 , 15.



Holder over 7 @1.57. Bet365 soryy.. beznadziejny Jack

Ciezko cos dzis wybrac.
Jack nie imponuje zbytnio forma ale tu mamy do zrobienia 8 punktow w 6 startach , niby duzo nie jest a jest na kim robic ,poza tym w 6 na 7 meczy w tym sezonie pokryl taka linie.
 
Ostatnia edycja:
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Woffinden powyżej 10.5 2.01 sts

Idę dziś w kierunku Taia, który moim zdaniem wrócił na właściwe tory po meczu z Ostrowem. Co prawda z Gorzowem czy Motorem w lidze trochę brakowało mocy, ale juz SGP na Narodowym, w Pradze czy w Teterowie całkiem udane. W czwartek Tai będzie świętował 10 lecie w Sparcie podczas turnieju, który organizuje, ale wiele mówi że ten mecz będzie dla niego mega ważny. Sparta chce znów zacząć dominować. Woffindena na takie mecze w domu nie trzeba mobilizować. Podobno sporo potrenował w tygodniu i jest gotowy. O ile Mikkel czy Drabik powinni tu dobrze pojechać o tyle mam przeczucie, że Hampel z Kubera dziś nie polatają. Całkiem dobry układ biegów Taia wiec liczę dziś na jego dobry start
 
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Czy STS w zakładach dodatkowych liczy wszystkie straty czy tylko 5?

W STS zawsze liczy tylko 5 pierwszych startów
Post automatycznie złączony:
Nie wprowadzaj kolego w blad tym słowem zawsze. Przeczytaj dokładnie pytanie, które dotyczą zakładów dodatkowych a nie standardowych h2h czy ovee/under. We zakładach dodatkowych na sofę mobilnej masz czasami informacje że liczą się 5 biegów lub wszystkie i na przykładzie Holdera że wygra 3 wyścigi była adnotacja o tym że zakład dotyczy wszystkich biegów.

Także takiego standardowe nie wiem ale się wypowiem bo wiem:)

Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +120
Sándor Tihanyi 39,9K

Sándor Tihanyi

Użytkownik
Wrocław -6.5
Sts
3.74

Wrocław może trochę jedzie poniżej oczekiwań ale mimo wszystko jest to groźny team. I u siebie to też inna drużyna. Jak dla mnie z rywalami z wyższej półki ostatni mecz w Lublinie był już lepszym wydaniu. Coś za mną chodzi ten mecz ze tu nie będzie walki tylko o dwa punkty ale też o bonus. Może Drabik już tak źle nie pojedzie a Mikkel nie zrobi 5 pkt jak rok temu ale żeby pokryć handicapu nie trzeba wielkich cudów:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom