>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VIII runda PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
W tym temacie podajemy typy i dyskutujemy na temat VII rundy PGE Ekstraligi.

10.06
Unia Leszno - GKM Grudziądz, godz. 18:00
Arged Malesa Ostrów - Stal Gorzów, godz. 20:30

12.06
Włókniarz Częstochowa - Apator Toruń, godz. 16:30
Sparta Wrocław - Motor Lublin, godz. 19:15
 
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Ostrów - Gorzów(-0.5) bieg juniorski 1 2.2zl

Za drobne, na czuja

Bartkowiak nie wygrał jeszcze biegu juniorskiego na wyjeździe, debiutuje młody paluch, duży stres, do tego afera z prezesem, wystarczy 3-3, liczę na Krawczyka

Gapinski 8.5 -. 1.5 zl. Forbet

Vaculik 9.5 +. 1.7 zł sts

Doyle 9.5 +. 1.7 zł sts kolejny fatalny występ doyla

Oraz luźny typ za drobne
Zmarzlik wygra wszystkie swoje biegi 3.15 sts . Niestety Bartek wygrał 4 na 5 wyścigów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +386
T 27,1K

trynek85

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Ostrów - Gorzów(-0.5) bieg juniorski 1 2.2zl

Za drobne, na czuja

Bartkowiak nie wygrał jeszcze biegu juniorskiego na wyjeździe, debiutuje młody paluch, duży stres, do tego afera z prezesem, wystarczy 3-3, liczę na Krawczyka
Młody Paluch debiutuje, ale jest w gazie, w tygodniu wygrał turniej zaplecza juniorów, a za swoimi plecami miał Ratajczyka, Przyjemskiego i wielu innych - uznanych juniorów
 
S 2,2K

stichauer

Użytkownik
Zaproponowane do wyróźnienia:
+1
Młody Paluch debiutuje, ale jest w gazie, w tygodniu wygrał turniej zaplecza juniorów, a za swoimi plecami miał Ratajczyka, Przyjemskiego i wielu innych - uznanych juniorów
I co z tego że wygrał z przyjemskim i ratajczakiem? Krawczyk w lidze ostatnio ograł lamparta i cierniaka, nie mam sensu takie porównanie, ja to wszystko wiem co napisałeś kolego, dlatego napisałem przed analizą że typ na czuja i za drobne, pozdro
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
1 myśl podobno najlepsza i rozpoczynam od ryzykownego beta mianowicie
Ostrów -Gorzow(-0.5) 1 kurs 2.01 Sts
Bieg juniorski....nie ukrywam że liczę tutaj na 3;3 i typ wchodzi...cała czwórka ma swoje atuty...juniorzy Ostrowa jak jeżdżą każdy widzi ale Krawczyk walnął parę lubelska ostatnio...a jak Szostak się zabierze ze startu to w końcu może namiesza....do tego to zamieszanie z prezesem sam jestem ciekaw jak wpłynie na zawodnikow
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
W 5,4K

Wfan

Użytkownik
Jablonski - Pludra typ: Pludra @2.10 bet365


Pludra wraca na swoj tor , na pewno dodatkowo go to zmobilizuje. W tym momencie uwazam ze Pludra jest lepszym zawodnikiem , Jablonskiemu wyszedl tylko mecz inauguracyjny w Czestochowie i to tyle co nam pokazal.
Calkiem mozliwe , ze zawodnik GKMu wystapi wiecej niz 3 razy dzis wiec to tylko zwieksza prawdopodobienstwo.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +635
hubson77 3,9K

hubson77

Użytkownik
Gram dubla @2,73 ETOTO Kołodziej o 13,5 - nie ma dziś z kim przegrać, nie ma Nickiego, nie ma Pitera, nawet jak odpuści nominowany to pojedzie z ZZ i te 5 startów będzie miał.
A do tego miał być Berntzon o 7,5 przy założeniu że poleci z ZZ. Teraz linia spadła na 7, ale zastanawiam się czy dostanie ten dodatkowy bieg.

EDIT: Z FB Ostrovii - Walasek wraca, ale 7pt to nie jest wysoka linia jak na 5 biegów, a pewnie dojdzie 6ty w postaci RT.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +812
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Damian Ratajczak poniżej 3.5. Czemu tak zagrałem ? Może dlatego, ze nie wiadomo jak rozstrzygnie się bieg juniorski, licze na niespodziankę w postaci Pludry.

nigdy nie lubie grać na pawlickich, ale dałem na Przemka z KK 1. Moim zdaniem może pojechać nawet 7 razy.Trzymam chociaż raz za niego kciuki
 
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Suma punktów Bellego+Jabłoński vs Kasprzak+Krakowiak 2 | 1.57 | sts
Dość ciekawe zestawienie, o ile Bellego powinien przywieźć punkty w granicach 10, o tyle na punkty Jabłońskiego powyżej 3 bym nie liczył, natomiast para Kasprzak/Krakowiak może objechać 12 biegów, a każdy z nich jest w stanie przywieźć około 8. Tydzień temu było to 7 do 22 na korzyść pay z Grudziądza.
edit: Wystarczyłby by punkty samego Kasprzaka aby typ był na

Gapiński under 8.5 forbet (wszystkie starty). 1.70
Wraca Walasek więc nie będzie za niego ZZ. Czy Gapek jest w stanie przywieźć 9 punktów w meczu? Myślę, że nie oprócz pierwszego teoretycznie łatwego biegu, ma 2 razy na Zmarzlika i jeden bieg na mocną parę Thomsen/Woźniak.
edit: Przewidywalnie Gapa wygrana w pierwszym biegu, lecz potem zaledwie 2 punkty i kończy mecz z dorobkiem 5-ciu punktów
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +965
K 48,2K

krzy18s

Użytkownik
Gram Hansena over 5,5 wraca na swój tor, zeszły sezon spędzony w Ostrowie, fajne punkty robione w meczach na tym torze.

Ide w Krakowiaka w Lesznie under 7,5, chłop zrobił fajny progres no ale o punkty dziś mega trudno będzie


Hansen ov 5.5 1,55
Krakowiak uner 7,5 1,94
 
Otrzymane punkty reputacji: +192
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Suma punktów Bellego+Jabłoński vs Kasprzak+Krakowiak 2 | 1.57 | sts
Dość ciekawe zestawienie, o ile Bellego powinien przywieźć punkty w granicach 10, o tyle na punkty Jabłońskiego powyżej 3 bym nie liczył, natomiast para Kasprzak/Krakowiak może objechać 12 biegów, a każdy z nich jest w stanie przywieźć około 8. Tydzień temu było to 7 do 22 na korzyść pay z Grudziądza
Pamiętaj, że w STS i tak Ci policzą tylko maks 10 biegów Kasprzaka i Krakowiaka
 
S 30,4K

snickers69

Użytkownik
Kołodziej zdobędzie conajmniej 12 punktów @1,40
Holder/Vaculik zdobędą co najmniej 8 punktów @1,38
Betclic

Kursy nie powalają, ale moim zdaniem te dwa typy mają baardzo duże szanse na powodzenie. Nie widzę z kim miałby przegrać Kołodziej, on nie jeździ tylko fruwa po leszczyńskim torze, 12 punktów na spokojnie nawet przy jakimś pechowym wykluczeniu bardzo możliwe. Holder z Vaculem, jedni z liderów swoich drużyn, Holder tradycyjnie będzie odbierał punkty gorzowianom i jako samotny jeźdźca im się stawiał a Vacul na takich zawodnikach musi 8 punktów po prostu robić. Gram to jeszcze z typem z piłki nozej Francja lub remis.
 
A 300,9K

adams235

Znawca - Żużel
A taka linia na Krakowiaka to jaki buk?
Ja ze swej strony dodam tak na szybko...
Woźniak over 1.5 wygranych biegów kurs 1.75 Fortuna
Paluch wygra debiutancki bieg?NIE kurs 1.57 Sts
Paluch under 3.5 kurs 1.84 Sts

Typy na luzie do tasiemek:
Doyle over 10.5 kurs 1.8 Sts
Jabłoński under 3.5 kurs 1.88 Sts lub Ratajczak ale bliżej mi do Jabłonskiego
Bellego under 9.5 Fortuna 1.78

Para Krawczyk,Szostak-Bartkowiak,Paluch 1 kurs 2.22 Sts
W przypadku remisu mamy zwrot,typ może mało pewny ale za stówkę taktycznie sobie puszcze w dublu z jakimś tennisem...
Po fali krytyki i porażce z Huryszem liczę że dziś młodzież odpali chociaż w juniorskim,w 4 biegu Krawczyk też ma dobry układ....a w 12 może za Walaska taktyk pójdzie i np Holder zmniejszy to szanse na punkt juniora Gorzowa w 12 biegu
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +202
neutralny 433K

neutralny

ModTeam
Członek Załogi
Unia Leszno -16.5 pkt. @1.60 Forbet
Zmarzlik vs inny zawodnik - 2 @1.83 Forbet

Dziś idę w jakość, nie ilość.
Na pierwszy ogień Unia. No sorry, GKM nie ma dziś żadnych argumentów i moim zdaniem nie ma szans na bonus. Kolejny dzwon Nickiego to dla Grudziądza duży cios, głównie mentalny. Wydaje mi się, że przy słabej Ostrovii GKM po prostu docipie ten sezon do końca.

Drugi typ, że Zmarzlik nie będzie dziś najlepiej punktującym zawodnikiem. Bartek już pokazał, że woli pomóc kolegom niż nabijać punkciki. Bonus pewny, wygrana również (przynajmniej według bukmacherów), liczę że wystrzeli któryś z jego kolegów, bo ostatnio Stal w dużym gazie i na dobrą dwucyfrówkę stać Vacula, Thomsena, czy nawet Woźniaka, a wszyscy swoich biegów odpouścić nie mogą. Dla Bartka obecnie priorytetem musi być SGP, a prawdziwa jazda w Polsce zacznie się w Playoffach.
 
handball87 14,5K

handball87

Użytkownik
Ch. Holder wygra min 3 biegi? NIE 2.01 sts

Przy tym kursie, typ idealny na dzisiejszy wieczór. W pierwszym starcie Zmarzlik i Thomsen, w drugim Thomsen, Woźniak, w trzecim Vaculik, w czwartym Zmarzlik i Vaculik także biegi dość ciężkie. W nominowanym pewnie też pojedzie na Zmarzlika więc szykują się trzy starty na Bartka. W dwóch pozostałych też nie powiedziane, że nie straci punktów. ZZ za Walaska nie ma, ewentualnie jakas rezerwa taktyczna. Nie widzę dziś szans dla Holdera na trzy zwycięstwa przy tym układzie biegów. Gram dość mocno bo dla mnie bet dnia
 
Otrzymane punkty reputacji: +437
karfus 86,6K

karfus

Użytkownik
Ch. Holder wygra min 3 biegi? NIE 2.01 sts

Przy tym kursie, typ idealny na dzisiejszy wieczór. W pierwszym starcie Zmarzlik i Thomsen, w drugim Thomsen, Woźniak, w trzecim Vaculik, w czwartym Zmarzlik i Vaculik także biegi dość ciężkie. W nominowanym pewnie też pojedzie na Zmarzlika więc szykują się trzy starty na Bartka. W dwóch pozostałych też nie powiedziane, że nie straci punktów. ZZ za Walaska nie ma, ewentualnie jakas rezerwa taktyczna. Nie widzę dziś szans dla Holdera na trzy zwycięstwa przy tym układzie biegów. Gram dość mocno bo dla mnie bet dnia
Wygląda na niezły typ, aczkolwiek Holder pewnie pojedzie 6 razy, plus pytanie czy Bartek pojedzie w nominowanym?
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom