>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<
Fortuna bonus

VII edycja Ligi Typerów zakończona

al_capone 29K

al_capone

Gangster
VII edycja Ligi Typerów dobiegła końca z dniem 7 maj 2007 roku.
To już kolejna edycja tego typu konkursu na naszym forum. Mam nadzieje, że wszystkich uczestników się taka forma odpowiadała. Myślę, że nagrody były bardzo okazałe.
Gratulacje dla zwycięscy oraz dla osób, które zakończyły konkurs na miejscu premiowanym nagrodą. Wykazali się oni bardzo dobrymi umiejętnościami typerskimi.

Dla najlepszej dwudziestki organizator (forum.bukmacherskie.com) oraz sponsor (expekt)
przewidział nagrody w wysokości 2000zł. Zostały następująco podzielone:
1 miejsce: 500zł
2 miejsce: 350zł
3 miejsce: 250zł
4 miejsce: 200zł
5 miejsce: 100zł
6-10 miejsce: 50zł
11-20 miejsce: 25zł

oraz nagrody dla zwycięzców każdej kolejki, dla każdego po 25zł

Ważna informacja:

Nagrody są wpłacane w postaci bonusow na konta graczy w Expekt.com . Wygraną kwotę należy obrócić 3-krotnie w zakładach sportowych przed dokonaniem z konta gracza jakiejkolwiek wyplaty, badz tez transferem jej do innych produktow. Gra w Supertoto, Kasynie, Grach oraz Pokerze nie jest take wliczana do wymaganego obrotu.


Osoby, które zajęły miejsca od 1 do 20 proszę, aby w jak najszybszym czasie wysłały odpowiednie dane osobowe na adres: marcin@forum.bukmacherskie.com. Nie pisać danych na gadu, czy na PW, TYLKO na e-mail!

Wzór podawania danych:
miejsce w konkursie - nick w konkursie - imię - nazwisko (konta w Expekt)- ID w Expekt - wygrana kwota - nick na forum.

Po otrzymaniu wszystkich danych od osób oraz po weryfikacji danych, wysyłamy e-mail do naszego sponsora. Wówczas oni po weryfikacji przelewają na Wasze konto w Expekt wygraną.

Czas oczekiwania na wszystkie dane: 2 tygodnie, czyli do dnia 20 maja.

administracja forum
 
G 0

gocki

Użytkownik
dzieki Marcin-Odra nagrody byly naprawde wysokie, mam nadzieje ze to nie ostatnia edycja tej ligi typerów ;-)
 
H 0

ht-fl-99

Użytkownik
powiem szczerze ze naprawde wziąłem ten konkurs dla zabawy bo i tak miałem go nie skończyć.. ale skończyłem.. ???? cziesze się.. ????
 
edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ktoś wie kiedy będą bonusy za konkurs na kontach???? ???? ???? ????

Po otrzymaniu wszystkich danych od osób oraz po weryfikacji danych, wysyłamy e-mail do naszego sponsora. Wówczas oni po weryfikacji przelewają na Wasze konto w Expekt wygraną.

Czas oczekiwania na wszystkie dane: 2 tygodnie, czyli do dnia 20 maja.

czytanie ze zrozumieniem :jezora:
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista osób, które dostarczyła dane:
gocki
msjr
ht-fl-99
rupas
MaRcIn_PL
jarcin
maja81szn
lukaway
JogaBonito
bej
janusz0575
kalu88
krzepas
iwan91
Pipper
mc11
Franek21
Szmeru

Pozostałe osoby proszę o dostarczenie potrzebnych danych na moje PW forum
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
no to kiedy mozna sie spodziewac kolejnej edycji?? moze kiedy zaczna sie nowe sezony czyli po wakacjach?? Konkurs fajny nawet szlo mi nie najgorzej tylko ze zapozno sie zapisalem a szkoda bo kto wie...moze bym byl w pierwszej 40 gdybym gral od poczatku :] ????
pozdro
 
S 169

szmeru

Użytkownik
Czas oczekiwania na wszystkie dane: 2 tygodnie, czyli do dnia 20 maja.
Nie chodzi o to,że jestem pazerny na pieniądze,ale minęło 9 dni od terminu i żadnych informacji o przelewach,zrobić przelew dla 20 osób to chyba nie jest aż tak wielki problem ;-) Pozdrawiam
 
msjr 0

msjr

Użytkownik
powiedziano mi ze niby do konca tyg ma byc wszystko zalatwione bo &quot;trwa weryfikacja danych&quot; takie lecenie w kulki przez Expekt ale co poradzisz?
 
H 0

ht-fl-99

Użytkownik
Ja również dostałem kwotę adekwatną do zajętego przeze mnie miejsca ???? ???? ???? [shadow=green:3c1378b89b][/shadow:3c1378b89b]
 
beau 1

beau

Forum VIP
Koniec offtopa niech wszyscy nie piszą ze dostali kasę bo to zwykłe nabijanie postów.
 
Do góry Bottom