>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Victor Chandler - Bet Victor

rowinek 0

rowinek

Użytkownik
Wczoraj założyłem sobie konto w VC i od razu postawiłem 1 zakład.
Dzisiaj nie mogę się już zalogować, pokazuje się informacja, że konto zostało zamknięte. Lipa jest z tym, że nie wiem czy kasa przepadła, czy zakład w przypadku wygranej zostanie uznany, gdyby odblokowali mi konto?
Miał ktoś może podobny problem?
 
marek1945 258

marek1945

Użytkownik
U sprawdzonych buków??? Przecież Victor Chandler to bardzo dobry i pewny bukmacher!!! W SBR ma notę A- także nie sądzę żeby tak bez powodów Ci konto zablokowali, a jeśli już to zapewne pieniądze zostaną zwrócone a zakład anulowany. Ja nigdy nie miałem z nimi problemów. pozdrawiam
 
rowinek 0

rowinek

Użytkownik
Do supportu napisałem rano, wiec wciąż czekam na odp.
Nie mam pojęcia dlaczego zamknęli mi konto i to zaraz po jego założeniu i obstawieniu pierwszego zakładu,fakt ze zaklad byl za maksymalna stawke i dodatkowo to byl surebet, który właśnie wszedł niestety w VC.
Jak anulują zakład to jest minus niestety, ale sporo mniejszy niż mieliby nie odblokowywać konta. Jak wciąż będzie zamknięte to tak jakby mnie okradli.
Ok, zobaczymy jak coś odpiszą, mają podobno 36h na odp.
 
rowinek 0

rowinek

Użytkownik
VC właśnie odpisał, że pieniądze zwrócą z powrotem na MB i nic więcej.
Nie napisali co jest powodem zamknięcia konta, po prostu, że taka jest decyzja menedżera i nie zostanie zmieniona.
Czyli tak jak myślałem, zakład nie uznany.
Zdecydowanie nie polecam tego buka!
????????????????????
 
C 3

cinek

Użytkownik
Tyczy się to również pokera? Dziś nie wiadomo czemu zablokowali mi konto. Skany wysyłałem już wcześniej i wszystko potwierdzali a tu dziś niespodzianka, czekam aż odpiszą...
 
simons 646

simons

Forum VIP
VC właśnie odpisał, że pieniądze zwrócą z powrotem na MB i nic więcej.
Nie napisali co jest powodem zamknięcia konta, po prostu, że taka jest decyzja menedżera i nie zostanie zmieniona.
Czyli tak jak myślałem, zakład nie uznany.
Zdecydowanie nie polecam tego buka!
????????????????????
To samo dziś miałem. Dział zakładów zamknął mi konto po 3 kuponach , gdzie 2 były przegrane i ogólnie byłem tam w plecy. Patrzę wypłata na MB doszła i nie mogę się zalogować. Pytam czat i dostałem informacje, że dział zakładów zamknął moje konto. Najlepsze to, że 0 informacji, ale chociaż kase dostałem.
Pytałem 2-3 dni temu chat czy Polacy mogą grać, dostałem odpowiedź, że tak, tylko nie biorą udziału w promocjach ... więc totalnie nie mam pojęcia o co chodzi.
W każdym bądź raznie NIE POLECAM , chyba, że na jednorazową grę :|
 
M 135

mhm

Użytkownik
hehe mi tez zamkneli po mniej niz 10 kuponach i bylem u nich plus minus na zero. Powiedzieli ze z powodu specyficznych zakladow zamykaja konto haha. Ani progresja nie gralem, ani systemem (jak mozna przy mniej niz 10 kuponach wyczaic jakis system inny niz progresja albo granie progresywne?). Rzekomo przyslali maila ale nie mam go nawet w spamie.
Minus dla tego buka, to jest jakas parodia, rozumiem Ladbrokes gdzie wygralem ale jestem na zero czy nawet na minus i zamykaja.
 
J 18

_jarl_

Użytkownik
U mnie podobnie. Konto niedawno zamknięte, mimo że bilans wychodził koło zera. Z tą różnicą, że po ... kilku latach grania :;/:
Najwidoczniej brytyjskie buki nie lubią nas - Polaków. Albo wykluczają wszystkich, powołując się na ustawę, albo wyrzucają pojedynczo decyzją menedżera.
 
J 3

jimmy85

Użytkownik
Zadziwiające, że ten bukmacher ma ranking B na SBR. Po paru grubszych zakładach (rzędu 100 funtów), zamknęli mi konto bez żadnego powiadomienia czy wytłumaczenia decyzji. To samo spotkało kilku innych graczy w Anglii z którymi rozmawiałem. Ale tutaj to raczej norma, podobnie postępuje Landbrokes czy StanJames. Nawet u Williama Hilla nie da się poszaleć.
 
szef-elity 20,8K

szef-elity

Użytkownik
U mnie podobnie, przegrałem 1 zakład, drugi zagrany wszedł, wczoraj trafiłem kolejny.
Wygrałem ~50 euro i dostałem podobnego maila ????
 
Do góry Bottom