>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Luźna dyskusja Viaplay - dyskusja/komentarze

ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Temat zbiorczy nowej platformy, która wchodzi mocno na polski i europejski rynek - Viaplay
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
Spotkanie już się rozpoczęło i dopiero teraz zauważyłem, że transmisja jest tylko w Vi……. (dałem kropki bo nie chce tej platformie robić reklamy).
Sam jestem ciekaw co myślicie na temat tej platformy, która zapewne zaniedługo wykupi transmisje do wszystkich europejskich lig.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Czy wy też macie taki problem z Viaplay? O ile jeszcze na kompie odbierało jako tako, to jak zainstalowałem aplikację na 65-calowym TV, złapałem się dziś za głowę przy oglądaniu Superpucharu Niemiec...

I nie chodzi tu o mój internet, bo mam bardzo dobry, ale o jakość obrazu i w ogóle całokształt. Widziałem, że ludzie strasznie narzekają na ich jakość na FB, ale może ktoś bardziej ogarnia temat i ma jakieś wieści o tym, co oni planuj

Po prostu MASAKRA :eek:
 
psotnick 839,6K

psotnick

ModTeam
Członek Załogi
Czy wy też macie taki problem z Viaplay? O ile jeszcze na kompie odbierało jako tako, to jak zainstalowałem aplikację na 65-calowym TV, złapałem się dziś za głowę przy oglądaniu Superpucharu Niemiec...

I nie chodzi tu o mój internet, bo mam bardzo dobry, ale o jakość obrazu i w ogóle całokształt. Widziałem, że ludzie strasznie narzekają na ich jakość na FB, ale może ktoś bardziej ogarnia temat i ma jakieś wieści o tym, co oni planuj

Po prostu MASAKRA :eek:
Co planują? Pewnie nazbierać jak najwięcej użytkowników przez ten darmowy miesiąc (wiadomo, jak za darmo to ludzie nie będą tak narzekać), a w międzyczasie pewnie poprawią jakość, a własciwie rozdzielczość, bo zdaje się teraz to jest standard który był jakoś mniej więcej z 10 lat temu.

A na przyszły rok, kiedy będzie główny run ludzi na nich, bo będą mieli jako jedyni Premier League, to wtedy już będzie wszystko ok odnośnie jakości transmisji. Bo teraz to jest ponoć jakaś żenada, nawet na kompie, bo teraz to trudno znaleźć monitor z rozdzielczością mniejszą niż 1080p, a oni chyba ledwo dobijają do 720p. O telewizorach większych to lepiej nie mówic.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Oni mają jeszcze niestety Ligę Europy i Ligę Konferencji NA WYŁĄCZNOŚĆ, więc jeśli nie poprawią tego, to załamka będzie totalna... Może Mati Borek zainterweniuje, bo wie, z czym się to je, a przecież jest ich twarzą. Chociaż się ucieszyłem, jak jego zobaczyłem w trakcie inauguracyjnej transmisji :D
 
Do góry Bottom