>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VI tura faza grupowa

Status
Zamknięty.
W 0

westbam

Użytkownik
Moje typy
Jeden z moich kuponow:
Milan:Lille 1

milan w tym meczu bedzie grał przedewszytkio prestiż i ten mecz beda chcieli wygrac w ladnym stylu(w ramach rekapesaty z mecze ligowe-ostatnio 1800kibicow),napewno beda tym meczem przekonac kibicow do siebie z reszta to w ich interesie niema kibicow niema kasy niema kasy...itd.

A pozatym kurs jest dosc atrakcyjny 2.0

Ale mimo tego mysle ze lille bedzie grało bo ma o co walczyc o wyjscie czy tez o P.UEFA
Kopenhaga-Celtic 2

Celtic bedzie chcial sie pokusic o wyjscie z pierwszego miejsca liczac na potkniecie Manchesteru,ostatnio dobra passa celticu dobra gra Boruca i mysle ze chec udowodnienia cos kibica przez M.Zurawskiego(bramka ostatnio w lidze-dzieki jej wygralem 245zl;D)
No ale Kopenhaga gra u siebie sprawiala juz niespodzianki i mysle ze beda w tym meczu kopenhaga bedzie kontrolowac gre czestymi atakami(walcza o 3pozycje z benfica)lecz doswiadczenie celticu pozwoli im wygrac.

Dynamo-Real 2

Ciekawy kurs 2.4 dla Realu.Mysle ze to sklonilo do obstawienia na Real.Dynamo jest taka druzyna ze moze urwac pkt-tak tez moze stac sie w tym meczu ale mysle ze w barwach realu zagra ambitna mlodziez(oprocz van ),ale mimo wszystko mysle ze gladki mecz na zakonczenie realu.Bramki beda szukac po przez chaotyczna gre dynama tzw.&quot;na huraa&quot;.


Galasataray-liverpool 2 upss.

Sprawa wyglada tak Liverpool sklad rezerwowy ale chec pokazania sie.no i Dudek mysle ze on bedzie glownym kluczem zwysciestwa liverpoolu bedzie chial pokazac ze jeszcze niejest zapozno aby go ten benitez przekreslal.A galasataray bedzie cisnac ale na marne-jednakze mysle ze ten mecz jest najtrudniejszy.rowniez ciekawy kurs 2.4
 
kropek 0

kropek

Użytkownik
Barca - brema x2 2,68
brema ostatnio dobry mecz w lidze a barca slaby, licze ze barca bedzie troche stremowana a werder to solidna druzyna jesli wygrali chelsea moze uda im sie sprawic wielka niepodzianke dzis :)

porto - arsenal 2 3,5
u siobie kanonierom bardzo dobrze gralo sie porto ktore nie istaniolo w tym spotkaniu i mysle ze na wyjezdzie bedzie podobnie

lyon - steua 1 1,25
lyon zagra na luzie i wygra ????
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
Dynamo Kiev-Real Madrid

Zespoł Realu podchodzi powaznie do tego spotkania Capello zabiera jak najbradziej podstwowych zawodników, których chce wystawić w tym spotkaniu, mysle, ze w tym meczu padnie X
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Manchester United vs Benfica Lisbona
Typ: 1 // 1,33 Sportingbet

ANaliza: Manchester jest w świetnej formie, w lidze grają fenomenalnie, w LM niestety dwie ostatnie kolejki nie udane, zakończone porażkami: 1:0 z Kopenhaga i Celticiem, Manchesterowi do awansu wystarczy remis. Benfica w lidze radzi sobie całkiem nieźle, są na 4tym miejscu, a u siebie mają komplet punktów, w LM natomiast słabiej, ponieśli porażkę z Manchesterem na własnym stadionie 1:0, z Celticiem aż 3:0 na wyjeździe oraz na początku rozgrywek LM zremisowali z Kpenhaga. Moim zdaniem ManUTD zmobilizuje się na maxa i tym raze nie da sobie wydrzeć awansu do dalszej fazy Champions League i spokojnie pokonają Benfice.
 
skonioo 0

skonioo

Użytkownik
Porto - Arsenal X
Jest to mecz o wszystko dla obu zespolow,satysfakcionujacy wynik dla obu zespolow to remis.Bo wygrana jednej z drurzyn przy wygranej CSKA odpadniecie z LM i gra w pucharze UEFA.Pierwsze spotkanie wygral Arsenal 2-0 ale dzisiaj Porto ma atut wlasnego boiska i brak kapitana Arsenalu Thierry Henry i pomocnika Tomasa Rosicky&#39;ego.Porto wystapi dzis w najsilniejszym skladzie.Bylbym sklonny postawic dzis na Porto ale mysle ze remis jest dzis bardziej prawdopodobny.


Hamburger-CSKA 2
Zespol CSKA ma jeszcze realna szanse awansowac do dalszej seri rozgrywek.Wygrana nad Hamburgerem i wynik inny niz remis w spotkaniu Porto-Arsenal daje im wyjscie z grupy.Puchar UEFA maja juz zapewniony wiec beda walczyc o wygrana w tym spotkaniu.Hamburger w grupie narazie ma tylko porazki.I mysle ze niezmienia dzis tego stanu i przegraja po raz 6 a CSKA bedzie liczylo na porazke jednej z drurzyn w spotkaniu w Portugali.

Manchester United-Benfica 1
Manchesterowi potrzebny jest minimum remis by awansowac dalej , Benfika by miec awans musi ten mecz wygrac.W pierwszym spotkaniu miedzy tymi drurzynami padl wynik 1-0 dla Manchesteru.Dzis czerwone diably graja u siebie i napewno beda chcialy wygrac to spotkanie liczac na przegrana Celtiku dzieki ktorej zajma pierwsze miejsce w grupie.Oba zespoly wystapia dzis w najmocniejszych skladach.Dla mnie typ 1.


FC Kopenhaga - Celtic under 2,5 X2
Celtic ma juz pewny awans do dalszej fazy rozgrywek LM,dzis graja tylko o prowadzenie w grupie.Kopenhaga konczy juz w tym meczu rozgrywki LM zajmujac w grupie ostatnie miejsce.Pilkarze Celticu majac juz pewny awans podejda do tego spotkania bardziej na spokojnie i mysle ze w konsekwencji zagraja bardziej odwaznie i juz w pierwszej polowie strzela bramke,po przerwie dolorza druga i tak zakonczy sie to spotkanie 0-2.
 
stauciak 0

stauciak

Forum VIP
Dynamo Kiev - Real Madrid X2 ✅
Lyon - Steaua Bucuresti 1
⛔

Jak dla mnie w spotkaniach grupy E. Lyon nie ma prawda przegrać, gra o pietruszke ale jednak $ zrobią swoje :mrgreen: W drugim meczu Real gra bez kilku podstawowych zawodników ale bez nich spokojnie powinien sobie poradzić, jak nie wygra to ewentualnie zremisuje więc stawiam X2.

FC Kbh. - Celtic 1 ✅
Manchester United - Benfica 1
✅

Manchester tutaj napewno nie przegrywa. Będzie chciał udowodnić że jest silnym zespołem. Co do drugiego spotkania - Celtic gra juz na luzie bo wie że awansował. Kopenhaga gra zaś o prestiż i pieniądze (dla nich ostatnie w tej edycji pucharów).

FC Porto - Arsenal 1 ⛔
Hamburger SV - CSKA Moscow 1X
✅

Bardzo ciekawa grupa. W pierwszym spotkaniu Porto nie powinno przegrać z Arsenalem. Kurs na remis jest bardzo mały jednak Porto zależało będzie na zwycięstwie. W drugim spotkaniu przewiduje brak wygranej CSKA. Piłkarze w głowie mają to że muszą wygrać. Jednak przy remisie Arsenalu niestety nie awansują. W tym widze to że CSKA wcale nie musi wygrać (presja).

AC Milan - Lille 1 ⛔
Anderlecht - AEK Athens X2
✅

Milan potrzebuje wygrywać meczy. Ma dużą na to okazje. Dodatkowo pieniądze zrobią swoje. Napewno wybiegnie najlepsza 11. W drugim spotkaniu przewiduje remis choć AEK może pokusić się o bramkę.



5/8 ????
 
kowboj 143

kowboj

Użytkownik
Hamburger SV - CSKA Moscow

Piłkarze z Rosji zapewnili sobie już miejsce w Pucharze UEFA. Zdobyli tytuł mistrza kraju, chociaż minimalną przewagą. Dzisiejsze spotkanie to ostatnie w 2006 roku i zapewne będą chcieli wypaść jak najlepiej, tym bardziej, że mają bardzo realne szanse na wyeliminowanie Arsenalu lub FC Porto. Niemal dwutygodniowa przerwa pozwoliła im na dobre przygotowanie kondycyjne jak i rozpracowanie rywala. Rywal to największe rozczarowanie w tegorocznych rozgrywkach Bundesligi. Z 11 punktami po 15 meczach zawodnicy z Hamburga walczą o utrzymanie w lidze :!: Dodatkowo lista kontuzjowanych zawodników HSV nie napawa optymizmem.

Mój typ: 2
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Hamburger SV - CSKA Moscow
Mój typ: 2
Zgadzam sie tutaj w 100%, HSV w tej edycji LM to nieporozumienie, 5 porażek na 5 spotkań to fatalna postawa tak renomowanego teamu. CSKA wakczy o dalszą faze więc 2 to najlepszy typ na to spotkanie :]
 
W 2

wislak

Forum VIP
hmm mecz Porto - Arsenal mi przypominal mecz Szwecja-Dania w Euro 2004! tamci mieli grac na 2-2 i tak sie stalo, tutaj mial byc remis i byl... co tu duzomowic. zaluje ze nie postawilem na nich wiekszej kasy. kurde kurs 1.7 na remis mi sie pierwszy raz w zyciu zdarzyl ???? to byllo pewne- oba awans wiec po co sie bic o niego. Lepiej zagrac na luzie jak gentelmany i juz ???? szkoda ze nie zagarlem ,ale madry polak po szkodzie ;/
 
2211kiler 2

2211kiler

Użytkownik
No też dałem na remis pisałem tak na innych postach :p ???? ale co ztego jak inne emczyki nie weszły w ogóle masakryczne były wyniki tej kolejki szkoda gadać pewniaki zaiwodły no opróćz Man U mam nadzieje że UEFA nie zawiedzie ???? jednak chyba zaprzestane stawiania ostatnich i pierwszych kolejek ???? pozdro
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom