>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VI kolejka PGE Ekstraligi

Status
Zamknięty.
power30 18K

power30

Forum VIP
Włókniarz jako pierwszy 10 punktów @ 4,0 Totalbet spółdzielnia nie dała rady :)

Uważam, że kurs nieco przesadzony zwłaszcza że w 1 biegu jedzie Madsen ze Smektałą na Przedpełskiego i Miedzińskiego. Bieg juniorski również powinien być na korzyść Lwów. Sporo będzie zależeć od Fredki oraz Jeppesena. Co najważniejsze najsłabszy w zespole - Woryna jedzie w 4 biegu, który nie ma już istotnego znaczenia na wynik tego zdarzenia.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +134
G 29,7K

gkskubik

Użytkownik
Typ z serii for fun, ale nie mogę przejść wobec takiego kursu obojętnie :p

A. Miedziński - suma wykluczeń (taśma się nie liczy) over 0,5 @ 3,45 forBet (1*,3,2,W,0) ADI buziaczki :p :*

Adi gdyby jechał w pojedynkę miałby szansę na pokrycie tej linii, a co dopiero w spotkaniu z podtekstami :)
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +182
I 2,8K

iverson83

Użytkownik
Apator Toruń Włókniarz Częstochowa

Typ Włókniarz + 10.0 pkt handicap dwudrogowy różnica 10 pkt zwrot

Kurs 1.6

Bukmacher Forbet


Krótko, bo zaraz mecz Włókniarz jest na dnie ale czuje że to dobry moment na przełamanie. W drużynie jest potencjał tylko na ten moment nie za bardzo się to zazębia. Madsen Smektała Lindgren dobrze czują się na toruńskim owalu Jak Woryna odpali widzę szanse na walkę w meczu dla Czewy. Nie twierdzę że wygrają ale czuje mecz na styku.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +19
power30 18K

power30

Forum VIP
Typ z serii for fun, ale nie mogę przejść wobec takiego kursu obojętnie :p

A. Miedziński - suma wykluczeń (taśma się nie liczy) over 0,5 @ 3,45

Adi gdyby jechał w pojedynkę miałby szansę na pokrycie tej linii, a co dopiero w spotkaniu z podtekstami :)
Wiadomo, że fun ale jeśli Smyk odwróci swoją tendencję inauguracji to jakaś szansa jest :) W totalbecie na to samo jest @ 4,0
 
Z 5,6K

zabix00

Użytkownik
Pięknie, po prostu pięknie 4.25 kurs miodzio. Sory ze się nie odzywałem, ale nawet nie miałem czasu. Na przełamanie pasuje :)
Rzuciło mi się w oczy Curzytek poniżej 3.5. Szczerze to nie chce mi się wierzyć, ze pierwszy bieg wygra. Juniorka Gorzowa to nie takie ogórki. Moim zdaniem bet dnia. Życzę zieloności

Ps. Widzę ze idzie w over 2.5 curzytka. Moim zdaniem zdaniem zdobędzie właśnie 3 i będzie wilk syty i owca cała. Powodzonka !!!!
 
power30 18K

power30

Forum VIP
Stal Gorzów pierwsza zdobędzie 10 pkt @ 2,4 Totalbet

Idę za ciosem. Jeśli wylosowany będzie pierwszy zestaw to Szymon z pierwszego pola może wygrać bieg. Vacul ostatnio spisał się dobrze na torze we Wrocławiu. Kwestia kogo da Śledź do pierwszego biegu jako Z/Z. Do składu gości wraca Nowacki, tak więc formacja młodzieżowa jest mocniejsza. W trzecim biegu jest piekielnie mocna para Zmarzlik-Thomsen. Wypada mocny punkt gospodarzy - Janowski, który dopiero pojedzie w czwartym biegu (możliwy też start w 1 biegu jako Z/Z).

Edit:

W sumie może być wynik 9-9, wówczas 4 bieg może zadecydować, ale nie zakładam takiej opcji :)
 
Ostatnia edycja:
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom