>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

VI kolejka PGE Ekstraligi (18-20.05)

Status
Zamknięty.
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
Get Well Toruń - Fogo Unia Leszno (18 maja)
Grupa Azoty Unia Tarnów - MRGARDEN GKM Grudziądz (20 maja)
Betard Sparta Wrocław - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra (20 maja)
Cash Broker Stal Gorzów - Włókniarz Częstochowa (20 maja)
 
Gucci Mane 29,9K

Gucci Mane

Forum VIP
KS Toruń - Unia Leszno
Typ: Przedpełski powyżej 5.0 punktów @ 1.72 - forBET ⛔ ⛔ ⛔
Toruń niby znowu słaby start, ale od 3. miejsca dzieli ich zaledwie 1 punkt. Także nie stawiałbym tu Apatora w roli słabej drużyny. Leszno, fakt, dream-team, ale jednak jadą na wyjeździe. Uważam, że te 6 punktów Przedpełski spokojnie może zdobyć. Jego kariera to takie up and downy, jako junior wymiatał, później było bardzo słabo, ale teraz, wygląda na to, że wszystko uporządkował i jedzie naprawdę dobrze. OK, ma dzię biegi z wielkimi nazwiskami, ale on sam sroce spod ogona też nie wypadł. W Zielonej Górze był liderem swojej drużyny robiąc 10 punktów na torze rywala, który też ma mocną ekipę, bo w Ekstralidze nie ma słabych drużyn. Dziś jedzie u siebie, spasowany do toru od samego początku. Na pewno dużo trenowali w tygodniu, bo Frątczak stąpa po cienkiej linii, bo po zimowych transferach oczekiwania w Toruniu to coś więcej niż utrzymanie po barażach. Nie widzę przeszkód żeby Przedpełski był dziś nawet liderem gospodarzy, tak jak było to 12 dni temu w spotkaniu z Falubazem. Over to mój typ na ten zakład.
 
B 41,5K

bosky

Użytkownik
dwa kursy z kapelusza zafundował dzisiaj sts, polecam gorąco:
Rolnicki - Wieczorek 1 1,45 ✅
Szczotka - Gruchalski 2 1,98 ✅
Co do meczu Tarnów - Grudziądz - Rolnicki wybija się ponad juniorami Grudziądza i stawiałbym na jego wygraną nawet na wyjeździe, natomiast na swoim torze jego przewaga będzie jeszcze bardziej widoczna.
W przypadku meczu Gorzów - Częstochowa warto zwrócić uwagę na ofensywne ustawienie par Chomskiego i defensywne Cieślaka. Lindgren jest szykowany włącznie z taktyczną na 3 ostatnie biegi pod rząd, Madsen na 2. Po drugiej stronie Stan wystawił naprzeciwko siebie w 4 biegu mocniejszego Karczmarza przeciwko słabszemu Świącikowi. Także jeśli Gorzów nie będzie prowadził po 8 biegu, to przegra mecz. To słowem dygresji, natomiast Gruchalski po pierwsze jest solidniejszy od Szczotki, a po drugie jeśli nadarzy się 6 punktów w stronę Gorzowa, to on z automatu wskakuje w ramach raktycznej za drugiego juniora.
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Falubaz ( + 12,5 pkt ) 1,96 Fortuna ✅

Miałem osobiście okazje uczestniczyć w piątkowym treningu Sparty na Olimpijskim, a dziś będę na meczu.
Przyglądałem się przede wszystkim tym zawodnikom Sparty, którzy zawodzą, a wiec Lebiedievs oraz Dróżdż.
Obaj jeździli słabo na treningu, widać, że mają kłopoty w tym sezonie ze sprzętem. Oczywiście Sparta ma Tajskiego oraz Magica, którzy osiągneli rewelacyjne wyniki na SGP w Warszawie, ale nie sądzę, że to się aż tak przełoży na dzisiejszy mecz. Tajski w meczach ligowych od początku sezonu jeździ poniżej oczekiwań. Magic też miewa lepsze biegi z gorszymi. Dużo zależy od dzisiejszej formy Frickie oraz Maxa Drabika.
Moim zdaniem ten mecz będzie o wiele bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy.
Falubaz ma słabą sytuację w tabeli, a już prawie pólmetek sezonu zasadnicznego. Z pewnością przyjeżdzają z bardzo mocnym nastawieniem i walką o punkty. Ogólnie Falubaz nie leży zbyt zawodnikom Sparty i myślę, że ten mecz rozstrzygnie się w biegach nominowanych.
 
nole 6,1K

nole

Forum VIP
Włókniarz ( +2,5 pkt ) 2,00 fortuna ⛔
Do meczu mało czasu bo godzina. Emocje we Wrocławiu duże i zwycięstwo tak jak sądziłem w mękach.
Nie rozumiem takiego faworyzowania Stali w pojedynku o 20. Vaculika cały czas brakuje, a Kasprzak i Zmarzlik to dla mnie za malo, aby ten mecz wygrać. Uważam, że Częstochowa ma dużo bardziej równy skład, przegrali ostatni mecz z Lesznem i będą według mnie walczyć dziś o 2pkt na pełnym ogniu. Handi dla lekkiego bezpieczenstwa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom