>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

VI Edycja Ligi Typerów zakończona

edyyy 0

edyyy

Użytkownik
ale jeśli te 10 osób olało to więc olać też ich i dane wysłać... a kasę który niby wygrali może zgarnąć forum na jakieś inne konkursy... tylko zostaje kwestia obrotu :jezora:

albo można również te pieniądze które przepadły dodatkowo podzielić na tych którzy przesłali dane...


P.S. moje dane dotarły?
 
G 0

gocki

Użytkownik
aha i co masz zamiar tera zrobic, bedziesz czekac az wszyscy przesla dane czy co? byl okreslony termin i wg mnie te osoby ktore nie dostarczyly danych to powinny im przepasc nagrody
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Do wczoraj był termin i wydaje mi sie Marcin ze juz ta liste powinnienes wysłac... Skoro 10 osób nie wyslalo danych w ciagu trzech tygodni to watpie zeby akurat teraz wysłali... I jeszcze mam pytanko czy moje dane sa poprawne?? Wysyłałem tylko raz, wiec chciałbym wiedziec... Pozdrawiam... ;-)
 
wojtek88-16 18

wojtek88-16

Użytkownik
jak do wczoraj nie wysłali to najlepiej coś zrobić z tym faktycznie może na jakiś inny konkurs przeznaczyć albo kolejne osób z listy nagrodzić? A Marcin czy moje są poprawne bo 2 razy wysyłałem? pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Lista osób które dostarczyły dane:

Jazzy
hohlik
GOCKI
MaRcIn_PL
jarcin*
3bynio
sklacz
sebi
elomarek
kulka8*
lukaway
hudy1975
stempel
darmar55*
Olo
Emce
Bialy19*
raducha
wojtek88-16
PARÓWKA*
baki
WUZET
pepe171977
edyyy
darkog
dmarecki1977
hauzen*
Pipper
fox71
wofik
$zymek
Lbs

*zły numer ref.
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Uczestnicy Ligi Typerów Expekt otrzymali juz wygrane bonusy, traz czas na NAS :] MArcin wysłałes juz liste jak mamy rozumiec tak?? A jesli nie to w imieniu wszystkich bardzo prosze zrob to jak najszybciej bedziesz mogł... Pozdrawiam...
 
S 0

stempel

Użytkownik
a czy x3 to muszę obrócić kwotę w całości czy mogę stawiać w &quot;mniejszych porcjach&quot;? no i co z tym minimalnym kursem?
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Lista nie została jeszcze wysłana, tak mi napisali Ci z betway... Coż musimy cierpliwie czekac ????
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Cytuje to co betway napisal w mailu --&gt; &quot;Prawdopodobnie juz jutro srodki beda na koncie graczy, jesli lista zostanie dzis wyslana.&quot; Takze jest szansa ze juz jutro bedziemy mogli obstawiac darkog ta lige swiatową lub eliminacje, na ktorych Ci tak zalezy... Wszystko w rekach moderatorów... Na tym forum sa naprawde sami profesjonalisci, wiec wszystko powinno byc good ????
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Witam

Ja Was rozumiem, wygraliście pieniądze i je chcecie na koncie jak najszybciej. Jednak musicie mnie zrozumieć, aż 10 osób nie podało danych i wciąż rozmyślam się co z tym fantem zrobić. Prawdopodobnie rozdam je moderatorom.
Listę wyślę na 99% jutro wieczorem.

Proszę nie pisać do Betway w sprawie konkursu czy też innych pytań dotyczących forum.

Pozdrawiam
 
hohlik 3,8K

hohlik

Użytkownik
Witam

Ja Was rozumiem, wygraliście pieniądze i je chcecie na koncie jak najszybciej. Jednak musicie mnie zrozumieć, aż 10 osób nie podało danych i wciąż rozmyślam się co z tym fantem zrobić. Prawdopodobnie rozdam je moderatorom.
Listę wyślę na 99% jutro wieczorem.

Proszę nie pisać do Betway w sprawie konkursu czy też innych pytań dotyczących forum.

Pozdrawiam

Rozdaj je moderatorom i bedzie dobrze... Wam w koncu tez cos sie nalezy za trud pracy przy takich konkursach... Trzymamy za słowo i jak dobrze pojdzie to juz w sobote bedziemy mieli kase na koncie :eek:
 
wer890 300

wer890

Użytkownik
a Wedlu mnie powinnienes zachowac je dla siebie bo ty wklozyles najwiecej pracy w to forum i nie gadajcie ze sie tu podlizuje tylko spójrzcie prawdie w oczy to dzieki Marcinowi odbyl sie ten konkurs i dzieki niemu to forum jest jednym z najlepszych Polskich forum, jak nie najlepszym
 
Do góry Bottom