>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

valuebety

E 0

eldoctoro

Użytkownik
witam! Mam pytanie, gra ktoś valuebetami??? ci bardziej pogrążęnie w bukmacherce, a raczej smakujący jej od dłuzszego czasu wiedzą o co chodzi.Zresztą to jedno z bardziej godnych uwagi zagadnienień w zakładach sportowych, jak nie najważniejsze. Jakie macie z valuebetami doświadczenia? skąd je bierzecie, itd.
 
B 4

bongo84

Użytkownik
z wlasnej glowy. troche studiowania statystyk, sytuacji kadrowo-moralnej druzyn, troche rozumu, troche intuicji i sa.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
były 2 fajne mecze w niedziele na bwin z siatki, teraz kursy już poleciały w dół. Kuba z Argentyną po 1,5 i Kuba z Brazylią po 5,75. Bardzo często można wychwycić błąd buka dzieje sie tak zazwyczaj jak tylko wystawi kurs bo potem zazwyczaj szybko koryguje.
 
I 1

icytower77

Użytkownik
Nie chodziło mi o jakis ewidentny błąd buka gdzie powiedzmy wystwai odwrotne kursy tylko tak jak tu z siatki. Niezbyt dobrze oszacowane kursy, bo nie oszukujmy sie Kubańczycy mają na wygranie tego meczu duzo wieksze szanse niz mogłby na to wskazywać niedzielny kurs. Wtedy gośc wystawił 5,75 a tej chwili spadło już na 3. Tak duzy spadek nie jest spowodowany tym ze wszyscy sie rzucili i graja na porażke Brazylii ale tym ze po prostu kurs na Kube bym mocno zawyżony i te 5,75 to kosmos. Te 3 to jest tak akurat.
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
widzę, że brak wielkiego odzewu, a szkoda, bo raczej innym sposobem nie da się ograć buka niż valuebety, przynajmniej na dłuższą metę. chodziło mi raczej o konkrety, np. strony gdzie są valuebety, czy im ufacie, czy się sprawdzają, może inne sposoby ich pozyskiwania.Ja korzystam z betbrain&#39;a i oddsoddsodds.com...
 
sajuken 35

sajuken

Użytkownik
Tu nie chodzi o brak odzewu. Problemem jest te ze juz sa trzy takie same tematy w tym jeden glowny-przyklejony.
 
E 0

eldoctoro

Użytkownik
jest temat, ale tam są raczej dywagacje teoretyczne.mi chodziło jak ludzie podchodzą do tego zagadnienia raczej praktycznie.Różnica jednak jest.dobra, nieważne.
 
S 0

sitha

Użytkownik
Ja dwa dni temu zacząłem grac valuebetami połączonymi z systemem Keli&#39;ego. Jak dla mnie rewelacja. Gram zdarzenia p*k&gt; lub = 1 i daje w system i naprawdę to dobrze wygląda.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
Ja dwa dni temu zacząłem grac valuebetami połączonymi z systemem Keli&#39;ego. Jak dla mnie rewelacja. Gram zdarzenia p*k&gt; lub = 1 i daje w system i naprawdę to dobrze wygląda.
należy wspomnieć, że &quot;system Kell&#39;yego&quot; pozwala na grę tylko valuebetami
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
Co to znaczy że pozwala grać tylko valuebetami chyba coś Ci się pomyliło on pozwala zarabiać gdy wśród typów jest wiele valuebetów. A niby skąd będziesz wiedział że wśród określonej liczby meczy są valuebety może dopisało Ci akurat szczęście. System kellyego pozwala obliczyć procent budżetu na jeden zakład przy określonym kursie i określonym prawdopodobieństwie procentowym. Przynajmniej ja z taką wersją się spotkałem.
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
we wzorze na stawkę w systemie Kell&#39;yego (a raczej Kryterium Kelly&#39;ego) masz w liczniku ułamka prawdopodobieństwo*kurs-1. Jeśli prawdopodobieństwo*kurs nie jest większe od 1 (czyli nie jest valuebetem) to ten wzór przestaje mieć jakiekolwiek znaczenie...
 
T 2

tomeks91

Użytkownik
No oczywiście że tak tylko znajdź mi system który daje zysk gdy nie gramy valuebetów.To chyba oczywiste że w takim przypadku żaden nie jest opłacalny. A kryterium kellyego tym różni się od innych systemów że mamy na niego wzór i w tym wzorze musimy założyć że będą one dobre, ale co z tego że założymy nawet jeśli względnie dobrze obliczymy prawdopodobieństwo to na niezbyt dużej ilości zakładów możemy odnieść porażkę. Więc chodzi mi o to że jeśli nie gramy valuebetów to żaden system nie pomoże, bo nie gramy valuebetów:-D
 
Do góry Bottom