>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Valuebets DawidBarca

dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
:siata: Iran +11 pkt (1.61) 10j ✅ 6.10 j

Wygląda to naprawdę dobrze. Kurs na Włochów komicznie niski jak dla mnie. Ich forma jest kompletną niewiadomą, w dodatku personalnie Makaroniarze wcale jakoś wybitnie nie wyglądają. Przyjmujący Kovar i Parodi, para dosyć chwiejna w przyjęciu, Kovar jak wiadomo zawodnik wybitnie ofensywny, często zupełnie nie ogarnia przyjęcia. Parodi to już dawno nie ten Parodi, który doskonale spisywał się w Cuneo przed laty, kontuzje go zajechały, stracił dynamikę. Drużyna będzie się opierała na Zajcewie, jeśli będzie prezentował tak denną formę jak na turnieju finałowym LŚ (w co oczywiście mocno wątpię) to Włosi nie ugrają na tym turnieju zupełnie nic.

Co do Iranu to drużyna o potężnym potencjale, doskonała dynamika, świetnie grają w obronie, piekielnie mocna zagrywka. Na turnieju finałowym LŚ wypadli dosyć przeciętnie, ale tam już troszeczkę jakby brakowało im pary. Teraz o ich przygotowanie do mundialu można być raczej spokojnym. Na pewno wyróżniającymi postaciami są kapitalny rozgrywający Marouf, doskonale sypie na środek drugiej linii i przesuniętą krótką (warto zwrócić uwagę na te zagrania). Na środku świetny Mousavi, na skrzydłach Ghaemi, Ghafour (ja bym postawił na właśnie niego, bo zaskakiwał bardzo pozytywnie pod koniec LŚ).

Ogólnie podejrzewam, że będzie to bardzo, bardzo wyrównane spotkanie. Być może Iran nawet zgarnie tutaj zwycięstwo. handi zdecydowanie za duże.

:siata: Francja -1.5 (1.25) Marathonbet 10j ✅ 2.50 j

Portoryko to już nie tak groźna drużyna jak przed laty, kiedy brylował ich wielki gwiazdor Hector Soto. Teraz Soto to już dziadek, większego zagrożenie z jego strony być nie powinno, drużyna jest nowa, dużo nowych twarzy w zespole. Jak sami Portorykańczycy mówią ze względu na różnice czasowe, trochę mają problemów z aklimatyzacją, też się to powinno odbić na ich dzisiejszej grze.

Co do Francuzów to drużyna świetna, nieobliczalna, o dużym potencjale. Gre prowadzi świetny sypacz Toniutti, bardzo szybkie ręce, gubi blok jak chce. Za atak będzie odpowiadał Rouzier a za przyjęcie jeden z najlepszych libero świata Grebennikov, doskonały zawodnik i w obronie i w przyjęciu.

:siata: USA (1.14) Marathonbet 10j ✅ 1.14 j

No i jeszcze coś takiego można zagrać. USA jak wiadomo zwycięzca LŚ, mega mocny team ze znakomitym zawodnikiem na każdej pozycji. Na skrzydłach Anderson, Sander zrobią na pewno niesamowitą różnicę. Na środku Holt, nie do zatrzymania gdy ma dobrą piłe.

Belgowie nie prezentują jak dla mnie nic ciekawego. W LŚ w słabej grupie potrafili zebrać baty chociażby 3 razy od słabo grającej Finlandii. Nie widze tutaj szans dla nich w tym meczu
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Niemcy +14.5 (1.63) Marathonbet 10j ⛔ 10j
Kanada +16.5 (1.64) Marathonbet 10j
✅ 6.40 j

Absurdalnie niskie kursy na Brazylie i Rosje. To dopiero pierwsze mecze turnieju i nie może być tutaj takich linii przeciwko tak mocnym drużynom jak Niemcy i Kanada. Faworyci turnieju (chociaż moim zdaniem Brazylia nie jest tutaj nawet faworytem do medalu, ale to temat na inną dyskusje) nie muszą wejść od razu w turniej na pełnej mocy co pokazało m.in USA. Niemcy mają naprawdę solidny skład, z Grozerem na czele, z Kaliberdą, mogą spokojnie nawiązać tutaj walkę nawet o zwycięstwo. Kanadyjczycy ze swoim bombardierem Schmittem i Perrinem na lewej będą na pewno groźni dla każdego, Ruscy wybitnie na memoriale nie wyglądali, zobaczymy czy od razu świetnie wejdą w turniej, ale nawet jeśli tak to jak dla mnie tego handi nie pokryją
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Korea (1.29) Marathonbet 10j ✅ 2.90j
Niezrozumiały aż tak wysoki kurs na Koreańczyków. Korea to obok Iran obecnie zdecydowanie najmocniejsza drużyna strefy azjatyckiej, Tunezja to kompletny outsider, którego na większej imprezie mogliśmy oglądać w tegorocznej LŚ. Tam Tunezje zbierała niemiłosierne baty od Kuby, czy Turcji, które stawiałbym obecnie mniej więcej właśnie na poziomie Koreańczyków. Nie powinno się tutaj absolutnie nic stać, skośnoocy od kilku lat regularnie występują w LŚ, poczynili spore postępy, potrafią nawiązać walkę z dużo mocniejszymi zespołami niż Tunezja.
Bułgaria -1.5 (1.10) marathon 10j ✅ 1j
Dobry kurs na podbicie, Meksyk nie może tutaj zagrozić.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Na szybko bo czasu mało
Serbia (1.43) Marathon 10j ✅ 4.30j
Dobry kurs na Serbów, może i zagrali patole z Polakami, ale obecnie Argentyna wygląda tragicznie po prostu. Nie widziałem ich meczu z Wenezuelą, ale z tego co wiem to Velasco uparcie stawia na Uriarte zamiast De Cecco, co jest jak dla mnie jakimś absurdem, bo każdy wie, że Uriarte to co najwyżej słabsza wersja genialnego Luciano. Kolejna sprawa jest taka, że do konczenia piłek to Argentynie został już praktycznie tylko Conte, reszta jakieś kompletne dno. Serbowie powinni sobie poradzić.
Wenezuela (1.27) Marathon 10j ✅ 2.70j
Kamerun w pierwszym meczu tragedia kompletna, nie wyobrażam sobie ich zwycięstwa tutaj, maks seta urwą
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Finlandia (1.36) B365 10j ✅ 3.60j
Korea zagrała po prostu tragicznie z Tunezją, z amatorską Tunezją grali takie dno, że aż bolały zęby, nie dało się na to patrzeć. Siła ataku w drużynie z Azji kompletnie zerowa, obijają się od bloku jak od ściany, przyjmujący Jeon to chłopak wygląda jakby nie wiedział za bardzo o co chodzi w tej grze, bo wszystkie jego ataki to jakieś napieprzanie na pałe z zamkniętymi oczami co konczy się czapą za czapą, pod same nogi.
Finowie europejski średniak i to wystarczy na wypunktowanie takiej drużyny
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Kuba (1.60) Unibet ✅ 6j
Myślę, że do końca tych MŚ granie przeciwko Korei ma duży sens. Drużyna jest kompletnie nieprzygotowana do turnieju, gra kompletną padlinę. Nie radzi sobie z banalnymi nawet serwisami, a w ataku odbija się od bloku jak od ściany. Jeśli Finowie prezentując to co prezentowali, zdołali zbić ich 3:0 to już chyba nie będzie drużyny na tym turnieju która by im uległa. Kubańczycy z Finami polegli przez własną głupote, dziś powtórki raczej nie będzie.
Brazylia -2.5 (1.55) Unibet ✅ 5.50j
Finowie jak dla mnie mocno przeciętni na tym turnieju, co było widoczne nawet w meczu z taką Koreą. Brazylijczycy jeśli zachowają pełnie koncentracji to seta nie stracą.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Portoryko +20.5 (1.65) Marathonbet 10j ⛔

Jak dla mnie coś pięknego taka linia na ten mecz, nie wiem skąd buki ją wytrzasnęły. Portoryko jak do tej pory dosłownie jedna wpadka jeśli chodzi o nie pokrycie takiej linii, w meczu z USA. Z Francją fajnie powalczyli, co zrobili wczoraj z Włochami nie trzeba wspominać, z Belgią też ogarnęli taką linie. Nie wiem, czy Irańczycy będą się jakoś specjalnie spinali dzisiaj na 100% aby rozwalić to Portoryko, które i tak szanse na wyjście ma iluzoryczne. Baardzo dobry typ jak dla mnie

Włochy (1.95) Unibet 10j ⛔

Miałem nie ruszać tego mecz i być może lekko nieprofesjonalne jest to, że jednak to zrobiłem, bo stać się tutaj może wszystko, ale ja jednak uważam, że górą wyjdą Wlosi.

Obie drużyny grają skandalicznie słabo na tym turnieju, obie były faworytami rozgrywek przed MŚ a teraz ich gra wygląda żenująco. Co do USA to oni bez Rooneya o medalu raczej mogą zapomnieć, drugi przyjmujący obok Sandera wygląda dennie a Anderson na prawym nie wygląda tutaj wybitnie.

Ok. Włosi wczoraj patologia patologii, ale z Francją i Belgią mieli momenty doskonałej gry. Dzisiaj nie grają o pietruchę i mecz moim zdaniem wygrają.

Polska -1.5 (1.42) Unibet 10j ✅ 4.20 j

Argentyna to patologia, raczej bez straty seta dla Polaków. Nie mam jakoś weny po raz kolejny pisać o tym jak denni są Argentyńczycy, ale na jakiekolwiek zapałanie się na gre z lepszymi rywalami to oni nie mają większych szans.

Kanada -1.6 (1.66) Pinnacle 10j ✅ 6.60 j

Było już sporo napisane o tym meczu, Kanadyjczycy bardzo mocni na tym turnieju
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Milenium
Kanada - Kuba @ 1 (1.60) ✅
Kuba młody, całkiem niezły team o naprawdę dużym potencjale w ataku, ale brakuje zdecydowanie ułożenia taktycznego i przede wszystkim przyjęcia. Na walke z mocniejszymi przeciwnikami to wystarczy przez maks seta (wczoraj Brazylia męczyła się dwa). Kanade oceniam bardzo wysoko, grają super siatkówke. Perrin wywiera na mnie ogromne wrażenie, gra świetnie, cała reszta to samo. Kurs powala, w B365 już tylko 1.36
Brazylia - Bułgaria @ 1 (1.20) ✅
Znowu mega kurs, dwa razy większy niż u netowych buków. Bułgarzy mimo wczorajszej walki z Rosją, jak dla mnie dno. Brazylijczycy mają momenty genialnej gry, mają jeszcze troche przestojów ale jak dla mnie to nie dadzą tutaj szans Bułgarii.
Rosja -1.5 - Finlandia @ 1 (1.32) ✅
Wow jaki kurs Takie coś na dobrą sprawę powinno być na -2.5, Rosja zmienie Finów z powierzchni ziemii, nie widzę innej możliwości. Już pisałem we wcześniejszych analizach o Finlandii, jak dla mnie wyglądają wyjątkowo słabo.
Francja - Argentyna @ 1 (1.45) ✅
No i sukcesywnie przeciwko Argentynie. Francja wygląda super, Ngapeth i spółka w dobrej dyspozycji, o słabości Argentyńczyków po raz setny pisał nie będę.
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Jak komuś się chce przejść do totomixa to dwa fajne typy:
Schmitt under 20.5 (1.65) ✅
Edgar under 18.5 (1.70) ⛔
Linie są kosmicznie wysokie. Racja, Edgar i Gavin to główni bombardierzy w swoich ekipach i z reguły nabijają nawięcej pkt. ale tutaj tak:
1. Nie sądzę aby Kanada i Iran miały dzisiaj jakiekolwiek problemy z rozjechaniem swoich rywali, nawet w stosunku 3:0. Jeśli będą tylko 3 sety to nie ma po prostu opcji aby któryś z nich wykręcił tą linię
2. Zarówno Edgar jak i Schmitt mają na ławce godnych siebie zmienników, w postaci Carrolla i Sooniasa. Dwaj leworęczni atakujący są wstanie dać dobrą zmianę i pociągnąć trochę gre swojej ekipy, więc jakikolwiek przestój w grze czy to Edgara, czy to Schmitta może skończyć się dla nich ławką, bo zmienników mają naprawdę godnych
Typy warte uwagi.
a oprócz tego patriotycznie:
Polska (1.55) totomix ⛔
Polacy idą na razie jak burza, ich gra wygląda bardzo dobrze. Wlazły jako lider drużyny wygląda na razie świetnie, Winiarski również forma doskonała, jeszcze trochę i zacznie nam grac jak przed laty w Trentino Amerykanie do tej pory mega przeciętniactwo, więc jestem naprawdę dobrej myśli. Wygramy to
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
MŚ idą super i przynoszą spory zysk, ale czasu na prowadzenie tematu brak, zaniedbałem dwa ostatnie dni bo czasu na forum nie było i wynik statystyk i tak już będzie zakłamany bo typy grałem. Więc odpuszczam dalsze prowadzenie tematu, jak kiedyś pojawi się więcej czasu to wróce pewnie, ale to nie szybko raczej
oczywiście dalej będę się wypowiadał w dziale siatki, o ile czas pozwoli
 
Do góry Bottom