>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Valuebets by Zarzi

Z 21

zarzi

Użytkownik
#1

POLSKA: III liga, gr. lubelsko-podkarpacka
Spotkanie: Stal Kraśnik vs Tomasovia
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: STS
Stawka: 8/10
Analiza:
Dzisiaj o godz. 16:00 na stadionie MOSIR w Kraśniku, miejscowy zespół podejmie drużynę z Tomaszowa Lubelskiego. Zdecydowanym faworytem meczu są gospodarze. Naprawdę warto zagrać na drużynę Stali, bo nie mam cienia wątpliwości, że z tego meczu wyjdą zwycięsko.
Zacznę od gospodarzy. Kraśniccy piłkarze po VI kolejce spotkań są viceliderem. Jeżeli spojrzymy na bilans -&gt; 4-0-2 i oraz bramki 9:8, może wydawać się, że zespół nie jest w nadzwyczajnej formie i 2. pozycja w tabeli być może jest przypadkiem. Jednak tak nie jest, już wyjaśniam.
Pierwsza sprawa - forma. Początek był dosyć zwariowany. Zaczęło się bardzo dobrze. Zwycięstwo 4:3 z faworyzowaną Avią. Jednak w kolejnych 2. zawodnicy Stali nie zdobyli nawet punktu. Sprawa jest prosta. W meczu z zespołem ze Świdnika ukarany czerwoną kartką czołowy strzelec Tomasz Ryczek. Został zawieszony na 3 spotkania. W wyjazdowym pojedynku z Izolatorem z powodu kontuzji ze składu wypadli kolejni ważni zawodnicy - Filip Drozd i Vitalii Melnychuk. Oprócz tego na uraz narzekał skuteczny skrzydłowy - Daniel Szewc. Z tego powodu, w kolejnym meczu z Lublinianką drużyna Stali wyszła w składzie złożonym głównie z juniorów. Od meczu z Orłem Przeworsk trener miał do dyspozycji wszystkich graczy. Piłkarze z Kraśnika bez problemu wygrali z drużyną z Przeworska - 1:0. Również w kolejnych meczach odnieśli zwycięstwa bez straty gola (z Podlasiem - 1:0 i z Karpatami - 2:0). W dzisiejszym meczu również powinni spokojnie wywalczyć 3 punkty.
Kolejną kwestią jest teren, na którym rozgrywany jest mecz. Nie bez przyczyny miejscowi kibice mawiają Twierdza Kraśnik. Od kilku ładnych lat zawodnicy Stali na własnym terenie prezentują się znakomicie. Wystarczy wspomnieć, że w lidze od listopada 2012 roku Stal przegrała w Kraśniku tylko 2 mecze. Większość z tych meczy kończyło się wygraną.
Parę słów o Tomasovii. Poprzedni sezon dla tego klubu był jednym z najlepszych w historii. Zawodnicy z Tomaszowa Lubelskiego do końca bili się o awans do II ligi. Ostatecznie zajęli 2. miejsce. W obecnej kampanii są zdecydowanym rozczarowaniem. Z zaledwie 1. zwycięstwem (bilans 1-3-2, bramki 4:7) plasują się 14. lokacie (strefa spadkowa). Nie jest to ten sam zespół, który z wielkim polotem grał w poprzednim sezonie. Strzelec 9 bramek w sezonie 2012/13 - Sebastian Głaz przeszedł do II-ligowej Stali Mielec. Atutem w ataku, w tym momencie, wydaje się tylko Marcin Żurawski (3 gole w tym sezonie) i na pewno na niego będą musieli uważać obrońcy Stali.
Wspomnę jeszcze o kilku ważnych sprawach. Ważnym podkreślenia akcentem jest fakt, że Tomasovia nie potrafi wygrać w Kraśniku meczu od 01.09.2004 roku, gdy pokonali gospodarzy - 3:1.
Warto napisać kilka zdań o Tomaszu Ryczku (Stal Kraśnik), który prezentuje się wyśmienicie. Jego szybkość i niezwykła skuteczność pozwoliła mu na zdobycie w 6 meczach - 6 bramek. Również w poprzednim sezonie był zawodnikiem, który nie jeden raz decydował o wyniku spotkania. Uważam, że dzisiaj powinien dołożyć kolejnego gola do swojego bilansu.
Banda Świrów po raz kolejny powinna pokazać kawał dobrego futbolu. Myślę, że padnie kilka bramek i piłkarze wraz z kibicami będą po raz kolejny mieli powody do radości.
Na kwestię motywacji zadziała na pewno wczorajsza wygrana Resovii z Hetmanem aż 5:0. Aby nie pozwolić na ucieczkę drużynie z Rzeszowa, piłkarze z Kraśnika będą musieli wywalczyć 3 punkty. Ja bez żadnych wątpliwości gram w tym meczu w stronę gospodarzy.
Powodzenia!

Rozliczenie:
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
#2

IRLANDIA: Premier League
Spotkanie: Bray vs UC Dublin
Typ: over 3.5
Kurs: 2.38
Bukmacher: William Hill
Stawka: 5/10
Analiza:
Irlandzka Premier League od niedawna stała się moją ulubioną ligą, jeżeli chodzi o over&#39;y bramkowe. Tydzień temu w dziale Wyspy Brytyjskie podałem typ, który wszedł bez problemu (http://forum.bukmacherskie.com/f342/irlandia-premier-division-2013-a-88177-2.html#post3848414). W dzisiejszym meczu pomiędzy Bray, a UC Dublin również spodziewam się kilku bramek i ciekawego widowiska.
Gospodarze tego meczu zajmują ostatnie miejsce w tabeli. Prezentują się bardzo słabo (bilans 6-6-20), lecz mimo że tracą mnóstwo goli, sami również potrafią wbijać bramki rywalom. Bilans bramek - 29:55 w 26 meczach daje średnią 3,2 gola na spotkanie.
Ciekawą sytuację mamy również w zespole UC Dublin. Goście grają dość mizernie o czym świadczą wyniki i 9. miejsce w tabeli (bilans 7-4-15). Jednak pod względem liczby bramek strzelonych są w czołówce ligi (4. miejsce). Z bilansem 39:58, średnia goli w ich meczach wynosi 3,7.
Teraz przedstawię tabelę over 3.5 dotyczącą meczy z udziałem opisywanych zespołów.

Jak widać drużyny te pod względem ilości bramek plasują się na szczycie ligi.
Jeszcze ciekawszą sytuację mamy, gdy spojrzymy na bilans H2H. Drużyny są na podobnym poziomie, więc pojedynki są niezwykle wyrównane.

W ostatnich 5 meczach Bray vs DC United za każdym razem oglądaliśmy ponad 3 bramki. W meczu z czerwca, wynik pomiędzy tymi zespołami to aż 5:4 dla DC United.
Szykuje się bardzo wyrównany mecz z dużą ilością bramek. Myślę, że drużyny pokryły over 3.5. Czekam na dobry mecz, przy którym nie będę się nudził i obejrzę sporo goli. Zachęcam do postawienia na wspomniany wyżej typ.
Powodzenia!
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
#1

ARGENTYNA: Primera División - Torneo Inicial
Spotkanie: Olimpo Bahia Blanca vs Boca Juniors ⛔
Typ: 2
Kurs: 2.88
Bukmacher: bet365
Stawka: 30 zł
EWK: 86.40 zł
Wygrana/przegrana: ⛔ 30 zł
Stan konta: ⛔ 30 zł
 
Z 21

zarzi

Użytkownik
#2

EUROPA: Mistrzostwa Europy U21 - Kwalifikacje
Spotkanie: Bośnia Hercegowina U21 vs Austria U21
Typ: 1
Kurs: 2.40
Bukmacher: bet365
Stawka: 30 zł
EWK: 72 zł
Wygrana/przegrana: ...
Stan konta: ...
 
Do góry Bottom