>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Valuebet

J 18

jarcow

Użytkownik
Szukam takich meczy oczywiście wcześniej. Kiedy pojawiają się kursy, pierwszego dnia wybieram największy i stawiam singla, póki kurs nie spadnie.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
Widzę, że znalezienie Valuebeta to bardzo czasochłonne zajęcie, no i podobno opłacalne... przejrzałem parę postów na tym forum i nie znalazłem nikogo, kto by się przyznał, że gra tylko valuebetami, albo kogoś, kto ma skuteczny sposób na znalezienie takiego value... Czyżby zatem granie valuebetami to było tylko czcze gadanie?
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
Widzę, że znalezienie Valuebeta to bardzo czasochłonne zajęcie, no i podobno opłacalne... przejrzałem parę postów na tym forum i nie znalazłem nikogo, kto by się przyznał, że gra tylko valuebetami, albo kogoś, kto ma skuteczny sposób na znalezienie takiego value... Czyżby zatem granie valuebetami to było tylko czcze gadanie?
przy odpowiedniej wiedzy to nie jest tak skomplikowane jak się wydaje. a po niektórych postach z tego tematu można wyciągnąć takie wnioski.
jak chcesz możesz obadać mój temat, gdyż typy które podaję są w większości valuebetami.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
przy odpowiedniej wiedzy to nie jest tak skomplikowane jak się wydaje. a po niektórych postach z tego tematu można wyciągnąć takie wnioski.
jak chcesz możesz obadać mój temat, gdyż typy które podaję są w większości valuebetami.
dzięki ???? chętnie zajrzę
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
A tak w ogóle jeśli chodzi o szukanie valuebetów,właśnie coś zrozumiałem.. przecież codziennie widzę ich mnóstwo i to tylko u jednego bukmachera, chyba wpadłem na pomysł jak grać...
 
G 46

ghs

Użytkownik
Widzę, że znalezienie Valuebeta to bardzo czasochłonne zajęcie, no i podobno opłacalne... przejrzałem parę postów na tym forum i nie znalazłem nikogo, kto by się przyznał, że gra tylko valuebetami, albo kogoś, kto ma skuteczny sposób na znalezienie takiego value... Czyżby zatem granie valuebetami to było tylko czcze gadanie?
Każdy próbuje. Jak myślisz sobie, że jutro pewnie Wisła wygra i warto zagrać, to idziesz do buka, patrzysz, a tam kurs 1.10 i myślisz sobie, że nie warto, bo za niski. Ta decyzja właśnie oznacza, że uznałeś, iż ten zakład NIE jest valuebetem. Natomiast jakbyś poszedł i zobaczył kurs 3.00, to byś od razu postawił, bo pomyślałbyś, że się opłaca. Opłaca, czyli jest to value bet.
Jak widzisz prawie każdy próbuje grać valuebety, tylko większość nawet nie jest tego świadoma.
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
A co myślicie o takim sposobie wyszukiwania value:
Powiedzmy, że ktoś obstawia single, typuje sobie mecze, ma jakąś tam skuteczność nie zastanawiał sie nad graniem value, a po prostu stawia na zwyciestwo drużyny, która wg niego wygra.
Tym razem ta osoba jak zawsze wybrała zdarzenie w piłce nożnej, w której ma swojego faworyta, na którego chce postawić, a kurs na niego, no chociażby przykładowo tym razem wynosi 1.5. Czy jest to value? W tej chwili może i nie koniecznie. Ale już 10 minut po rozpoczęciu meczu może to być value. Dlaczego? Na giełdzie betfair po rozpoczęciu naszego spotkania kurs na zwycięstwo drużyny 1 i 2 rośnie, spada kurs na remis bo żadna drużyna jeszcze nie strzeliła gola, a remis (0-0) przecież już jest. W rezultacie faworyt naszego typera np po 10 minutach gry ma już kurs, dajmy na to 1.6. Czy jest to value? W tym momencie wychodzi na to, że tak. Typer obstawia po wyższym kursie niż proponował mu buk przed spotkaniem. Jeśli jego typ wygra wygra to dobrze, bo przecież i tak typer by obstawił po kursie 1.5 przed meczem,a tak obstawił po wyższym kursie, jeśli przegra to... i tu odwołujemy się do polityki osób grających valuebety. Koniec. I jak?
 
R 0

roshal

Użytkownik
czarrny nie raz właśnie czekałem na rozpoczęcie spotkania żeby na żywo mieć większy kursik chociaż trochę choć nie zawsze jest tak jak piszesz to czasami się zdarza ???? Ale czy to można zaliczyć do value to niech wypowiedzą się bardziej doświadczeni gracze.
 
ester 87

ester

Użytkownik
Ale już 10 minut po rozpoczęciu meczu może to być value. Dlaczego? Na giełdzie betfair po rozpoczęciu naszego spotkania kurs na zwycięstwo drużyny 1 i 2 rośnie, spada kurs na remis bo żadna drużyna jeszcze nie strzeliła gola, a remis (0-0) przecież już jest. W rezultacie faworyt naszego typera np po 10 minutach gry ma już kurs, dajmy na to 1.6. Czy jest to value? W tym momencie wychodzi na to, że tak.
To ja proponuje poczekać do 20 minuty. Kurs będzie około 1,7. Czy to już jest value? W tym momencie wychodzi na to, że a jakże: ogromny! Ale idźmy dalej, co tam, człowiek zachłanny jest: poczekajmy do 80 minuty, kurs powinien wynosić 4. To dopiero value!
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
To ja proponuje poczekać do 20 minuty. Kurs będzie około 1,7. Czy to już jest value? W tym momencie wychodzi na to, że a jakże: ogromny! Ale idźmy dalej, co tam, człowiek zachłanny jest: poczekajmy do 80 minuty, kurs powinien wynosić 4. To dopiero value!
hehe, widzę, że cały ten interes z bukmacherstwem nie jest dla Ciebie. Cały!
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
A co myślicie o takim sposobie wyszukiwania value:
Powiedzmy, że ktoś obstawia single, typuje sobie mecze, ma jakąś tam skuteczność nie zastanawiał sie nad graniem value, a po prostu stawia na zwyciestwo drużyny, która wg niego wygra.
Tym razem ta osoba jak zawsze wybrała zdarzenie w piłce nożnej, w której ma swojego faworyta, na którego chce postawić, a kurs na niego, no chociażby przykładowo tym razem wynosi 1.5. Czy jest to value? W tej chwili może i nie koniecznie. Ale już 10 minut po rozpoczęciu meczu może to być value. Dlaczego? Na giełdzie betfair po rozpoczęciu naszego spotkania kurs na zwycięstwo drużyny 1 i 2 rośnie, spada kurs na remis bo żadna drużyna jeszcze nie strzeliła gola, a remis (0-0) przecież już jest. W rezultacie faworyt naszego typera np po 10 minutach gry ma już kurs, dajmy na to 1.6. Czy jest to value? W tym momencie wychodzi na to, że tak. Typer obstawia po wyższym kursie niż proponował mu buk przed spotkaniem. Jeśli jego typ wygra wygra to dobrze, bo przecież i tak typer by obstawił po kursie 1.5 przed meczem,a tak obstawił po wyższym kursie, jeśli przegra to... i tu odwołujemy się do polityki osób grających valuebety. Koniec. I jak?
załóżmy, że szansa tej drużyny na zwycięstwo wynosi 66%. przy kursie 1,5 nie będzie to value (0,66*1,5=0,99).
teraz 10 min po rozpoczęciu meczu kurs wynosi 1,6, lecz drużyna ta nie ma 66% szans na zwycięstwo, lecz powiedzmy 60%. do końca meczu zostało ponad 80 minut. to jest o 11% mniej sytuacji podbramkowych, rzutów wolnych, rożnych pozwalających uzyskać bramkę.
0,60*1,6=0,96 - więc ten kurs 1,6, nie będzie valuebetem
hehe, widzę, że cały ten interes z bukmacherstwem nie jest dla Ciebie. Cały!
za to ty jesteś wielkim znawcą
 
czarrny 8

czarrny

Użytkownik
załóżmy, że szansa tej drużyny na zwycięstwo wynosi 66%. przy kursie 1,5 nie będzie to value (0,66*1,5=0,99).
teraz 10 min po rozpoczęciu meczu kurs wynosi 1,6, lecz drużyna ta nie ma 66% szans na zwycięstwo, lecz powiedzmy 60%. do końca meczu zostało ponad 80 minut. to jest o 11% mniej sytuacji podbramkowych, rzutów wolnych, rożnych pozwalających uzyskać bramkę.
0,60*1,6=0,96 - więc ten kurs 1,6, nie będzie valuebetem

za to ty jesteś wielkim znawcą
żeby wygrać mecz, nie trzeba strzelić gola w pierwszych minutach meczu, ani zdobyć rzutu rożnego, stworzyć sytuacji podbramkowych...
jeśli nie jestem znawcą, nie wstydzę się tego co napisałem, gorzej jeśli ktoś jest znawcą i pisze głupoty
 
bukzaplac 5

bukzaplac

Użytkownik
żeby wygrać mecz, nie trzeba strzelić gola w pierwszych minutach meczu, ani zdobyć rzutu rożnego, stworzyć sytuacji podbramkowych...
jeśli nie jestem znawcą, nie wstydzę się tego co napisałem, gorzej jeśli ktoś jest znawcą i pisze głupoty
Więc graj tak jak napisał Ester, ja proponuję po zakończeniu pierwszej połowy: przy wyniku 0:0 na live będzie masa valuebetów, nic tylko obstawiać...
Nie jeste znawcą również, przedstawiam tylko swoją opinię odnośnie twojego systemu.
 
ester 87

ester

Użytkownik
hehe, widzę, że cały ten interes z bukmacherstwem nie jest dla Ciebie. Cały!
Przecież ja tylko konsekwentnie rozwijam TWOJE pomysły. Więc jeśli już dla kogoś nie jest, to dla Ciebie.
 
R 0

roshal

Użytkownik
Jejku Ludziska czemu wy się przekrzykujecie kto jest wielkim hero bosem mega wypasem ???? Wystarczy czasami tylko odpowiedzieć komuś, a nie odrazu jeden na drugiego.Wyluzujcie albo jakąś relke sobie zapodajcie ???? Jestem w sumie nowy na tym forum ale jest dużo tematów gdzie jeden mądrzejszy od drugiego ????
Pozdrawiam wszystkich dla których bukmacherka jest przeznaczona i tych dla których nie jest:p
 
P 0

pawcio888

Użytkownik
Witam jak mam takie pytanko...
Jeżeli kurs wystawiony przez bukmachera to 1.30 to ile według niego ma on szans w % ?
I jaki jest wzór na obliczanie tego ?
 
ace 3

ace

Użytkownik
a jakie macie pomysły na gre ?
interesuje mnie przede wszystkim stawkowanie i dobór spotkań,
pisząc &quot;dobór spotkań&quot; mam na myśli koncetowanie się na wysokości kursy (np do 2.0, powyżej 3.0 itd), wiadomo czym wyższy kurs tym rzadziej będziemy trafiać, &quot;stawkowanie&quot; czyli zarządzanie kapitałem
 
Do góry Bottom