>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Value

M 56

mariusz201087

Użytkownik
Pisze pewnie znowu do siebie , ale cóż .... .
Najłatwiejszym rozwiązaniem byłoby gdybym program zrobił w Excelu . Wydaje mi się to realne z tego co czytam . Podobno wystarczy aby strona zawierała tabele bądż ozdobione tabele (&lt;tbody) , to excel musi to wyciągnąć .

I tu widać że excel świetnie sobie poradził . Mój excel 2003 w ogóle nie rozpoznawał tabel na stronie . Dlaczego nie wiem ? Mój wniosek : jest już przestarzały . Pobrałem 2013 ale muszę go wypalić , co za tym idzie kupić płytę. To zrobię wieczorem. Do tego czasu ktoś z forum mógł by to już zrobić . Bo ja się wk...ie , jak ten 2013 też sobie z tym nie poradzi . Wtedy mój wniosek będzie błędy. Może być też tak że brakuje mi jakiś kodeków lub czegoś innego o czym ja nie mam zielonego pojęcia. Dlatego idealnym rozwiązaniem jest sprawdzenie tego sposobu na kilku kompach i excelach .​
 
K 38

kemot2012

Użytkownik
Musisz się liczyć z tym,że z wielu wartościowych stron nie da się ściągnąć w ten sposób tabeli,bez względu na &quot;numerek&quot; przy excelu.
 
P 33

pr_zemo

Użytkownik
Popieram przedmówce, ściągnięcie tabel ze stron które sprawdzalem(totolotek,sts,betclic,betson,livescore itd) jest niemożliwe. Chyba że ktoś już znalazł stronke z którą radzi sobie exel,(u mnie 2007) bo niestety reczne wpisywanie zdarzeń jest monotonne i żmudne i gdyby dało się to zautomatyzować, byłby to już duzy plus dla mnie. Co do prawdopodobieństwa wynikającego z kursu, to w mojej opini znaczną część kursu stanowi popyt, oraz &quot;rozpoznawalość&quot; drużyny. Pozdrawiam
 
Do góry Bottom