>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Value betting z Yannickiem

yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
Cześć Wszystkim ;)

z uwagi na brak czasu na udzielanie się w kuponach ze statystykami czy w działach tematycznych zakładam temat tutaj i liczę, że ktoś może z tego skorzysta.

Założenie jest proste, na podstawie własnej analizy i śledzenia wpisów innych graczy będę wybierał takie zdarzenia, które moim zdaniem:

- mają nieadekwatnie wystawione kursy;
- mają nieadekwatnie wystawione linie;
- dadzą bardzo wysokie prawdopodobieństwo powodzenia przy jednoczesnym zachowaniu rozsądnego kursu.


Przykłady z życia to np. mecz Śląsk Wrocław vs Spójnia Stargard w Pucharze Polski w koszykówce, gdzie mocno osłabiony Śląsk był faworytem bukmacherów (1.40 - 2.80) i przegrał, albo linia wystawiona wczoraj na Nikolę Jokicia (43,5 suma punktów, zbiórek i asyst), podczas gdy Denver miało zagrać w okrojonym składzie, a na Serbie jeszcze mocniej miała opierać się gra - zdobył łącznie ponad 50 w sumie.

Do każdego typu postaram się dopisać kilka słów komentarza żeby nakreślić co w danym przypadku skłoniło mnie do takiego wyboru. Nie obiecuję podsumowania ze statystykami, ale jak wystarczy czasu to się kiedyś może pokuszę i o to.

Założenie jest takie, żeby ukłuć bukmachera w tym miejscu, w którym to on powinien mieć przewagę - jeżeli będzie wystawiał kursy niezgodne z faktycznym prawdopodobieństwem to nawet odliczając jego marże to MY będziemy górą w długoterminowej rozgrywce. Sposób gry testowałem na sucho przez jakiś miesiąc, od pół miesiąca gram już na poważnie i jestem na wyraźnym plusie.

Wszelkie uwagi i spostrzeżenia mile widziane.

Zaczynamy! :)
Post automatycznie złączony:

#1 Piłka nożna - Liga Mistrzów

FC Porto vs Juventus
Typ: powyżej 2 goli azjan
Kurs: 1.68, Unibet; stawka 50 j + 84 j

Mecz na pierwszy rzut oka underowy, ale taka dysproporcja jest zdecydowanie zbyt duża (ov 2.5 po 2.25). Obie drużyny ze średnią powyżej 2 goli w fazie grupowej, ostatnie ich sezony w 1/8 to też zachowana średnia min. 2 gole. Zabezpieczam się zwrotem w razie dokładnie 2 strzelonych.

#2 Hokej - MHL

HK Riga vs Kapitan Stupino
Typ: HK Riga poniżej 2.5 goli
Kurs: 2.20, Unibet; stawka 50 j + 110 j

Spróbuję pograć under, dwie wyrównane drużyny, gospodarze nie są jakąś niesamowitą machiną ofensywną i często nie strzelają wielu goli. Opcja poniżej 2.5 po takim kursie warta grzechu.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +387
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#3 Hokej - MHL

Loko Jarosław vs Dynamo Moskwa
Typ: Dynamo - zakład bez remisu
Kurs: 2.50, Unibet; stawka 50 j 3:3 w regulaminowym, może ktoś pograł X2 jednak

Dwie wyrównane drużyny, jeszcze niedawno widziałem X2 w okolicach 2.00. Kursy moim zdaniem powinny być inaczej rozłożone
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#4 Piłka nożna - Liga Europy

Crvena Zvezda vs AC Milan
Typ: Crvena Zvezda HA +0.5
Kurs: 1.94, Unibet; stawka 50 j + 97 j

Milan trochę w dołku, to raz, a dwa przed nimi derby w weekend i to one sa priorytetem. Spodziewane zmiany w składzie to m.in. Castillejo, Krunić czy Meite, którzy wyglądają raczej słabo. Crvena ma przerwę zimowa, ale w sparingach wyglada dobrze, poza tym notuje u siebie serie już kilkudziesięciu meczów bez porażki.

#5 Piłka nożna - Liga Europy

Maccabi vs Szachtar
Typ: Powyżej 2.0 goli azjan
Kurs: 1.72, Unibet; stawka 50 j 50 j

Gospodarze będą starali się coś ugrać dzisiaj, bo rewanż zimowy będzie bardzo trudny. Na pewno spróbują wykorzystać fakt, ze Szachtar dopiero niedawno wznowił rozgrywki i nie jest w najwyższej formie. Jak Maccabi postawi na ofensywę to gra się otworzy, a over 2 po takim kursie na pewno warty zagrania.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +195
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#6 Piłka nożna - Bundesliga

Arminia vs Wolfsburg

Typ: Arminia +1.0 azjan
Kurs: 1.75, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Arminia tylko dwa razy przegrała u siebie więcej niż jednym golem, Wolfsburg z kolei najsłabiej wyglada z całej czołówki pod względem strzelonych goli. Gospodarze jeśli już to nie powinni tego przegrać więcej niż jedną bramką.


#7 Siatkowka - PlusLiga

MKS Będzin vs Stal Nysa

Typ: Bartosz Bućko poniżej 14.5 punktu
Kurs: 1.628 (po odjęciu podatku), sts, stawka 50 j + 81,4 j

Trochę przesadzona linia na przyjmującego Stali, jeżeli nie będzie tutaj 5 setów to Bartek raczej nie przekroczy tego pułapu.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
E: szkoda tego hokeja, prowadzili przez większość meczu i na pół minuty przed końcem stracili gola na 2:2, więc tylko zwrot. Później oczywiście wygrali jak na złość ;)

#8 Piłka nożna - Serie A

Parma vs Udinese
Typ: over 2.25 azjan
Kurs: 1.96, Unibet; stawka 50 j + 98 j

Spotkanie underowych ekip, ale takich, które potrafią zaskoczyć w ofensywie. Poza tym mecze o 12:30 często obfitują w bramki. Kursy na ov 2.5 powinny oscylować w granicach 2.00, tymczasem sa znacznie powyżej.


#9 Hokej - MHL

Krylia Sovietov vs Dinamo St. Petersburg
Typ: Krylia - zakład bez remisu
Kurs: 2.00, Unibet; stawka 50 j 50 j

starcie sąsiadów w tabeli, ale dla mnie gospodarze faworytem. H2h ostatnio na korzyść Dynama, ale Krylia jest u siebie bardzo mocna, a goście 3 kolejny mecz w delegacji i pierwszy mocniejszy rywal na ich drodze.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#10 Hokej - MHL

Krylia Sovietov vs Dinamo St. Petersburg
Typ: Krylia - zakład bez remisu
Kurs: 2.43, Unibet; stawka 50 j + 121,5 j (tym razem nie było wątpliwości, pogrom 7:3)

Drugi mecz obu ekip, w pierwszym Krylia wygrała, ale dopiero po dogrywce i dostaliśmy zwrot. Dzisiaj kurs jeszcze bardziej kuszący, zmienia się niewiele w porównaniu do poprzedniego starcia i wg mnie znowu value na korzyść gospodarzy.

#11 Piłka nożna - Primera Division

Osasuna vs Sevilla
Typ: powyżej 2 goli azjan
Kurs: 1.71, Unibet; stawka 50 j 50 j

obie drużyny ze średnią powyżej 2 goli na mecz, widzę spore value w tak wystawionych kursach. Dla gospodarzy dzisiaj szansa na dobry wynik, bo Sevilla z Ligą Mistrzów na rozkładzie i może wejść w grę zmęczenie lub zmiany w składzie, a z kolei przyjezdni też nie odpuszczą mając szansę na wyprzedzenie Barcelony w tabeli. Liczę na ciekawy i otwarty mecz.

#12 Piłka nożna - Serie A

Juventus vs Crotone
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.78, Unibet; stawka 50 j + 89 j

W meczach Juventusu średnia poniżej 3 goli w meczu, natomiast Crotone miewa szalone mecze i w nich pada średnio właśnie prawie 3,5 gola na mecz. Ja się tym nie sugeruję, nie spodziewam się szalonego meczu, Juventus osłabiony, a ponadto w nogach ma mecze w CL i Coppa Italia. Na pewno nie będą forsować dzisiaj tempa, raczej szybkie prowadzenie i kontrola wyniku do końca. Co ciekawe h2h tylko w 1 na 8 spotkań padło więcej niż gole.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +218
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#13 Piłka nożna - Liga Mistrzów

Lazio vs Bayern
Typ: poniżej 3.5 gola
Kurs: 1.78, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Lazio mam nadzieje podejdzie ze świadomością, ze przede wszystkim trzeba zagrać na 0 z tylu, bo jeśli tutaj stracą wiecej goli to na wyjeździe będzie ciezko to odrobić. Linia wysoka, bo oba zespoły overowe, ale moim zdaniem dzisiaj wynik pojdzie w druga stronę.

#14 Piłka nożna - Liga Mistrzów

Atletico vs Chelsea
Typ: powyżej 2 goli azjan
Kurs: 1.85, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Bardzo przyjemny kurs, nie wiem czy będzie tutaj murowanie dostępu do bramki, ale na pewno obie ekipy z ogromnym potencjałem w ofensywie. Tutaj widzę te minimum 2 gole.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#15 Hokej - MHL

HC Riga vs Almaz
Typ: HC Riga + 2.0 azjan
Kurs: 1.78, Unibet; stawka 50 j 50 j

Wczorajszy mecz zakończony wynikiem 1:4, dzisiaj rewanż i kursy na zwycięstwo gości jeszcze spadły. Co prawda Riga już o nic nie walczy, ale Almaz grywa ostatnio słabo i moim zdaniem hadincap +2 gole na gospodarzy to value.

#16 Koszykówka - Euroliga

Alianz Milano vs Chimki Moskwa
Typ: Khimki hadicap + 20 punktów
Kurs: 1.91, Unibet; stawka 50 j
Chimki to najsłabsza drużyna w stawce, ale rzadko przegrywają aż taką różnicą punktową. Gospodarze natomiast nie powinni się dzisiaj forsować i na spokojnie dograć zwycięstwo bez narzucania szaleńczego tempa. Nie wydaje mi się, żeby tutaj była aż taka różnica punktowa.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +17
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#17 Piłka nożna - Liga Europy

Ajax Amsterdam vs Lille OSC
Typ: Ajax, zakład bez remisu
Kurs: 1.53, Unibet; stawka 50 j + 76,5 j

Kurs na zwycięstwo Ajaxu to 2.05 i moim zdaniem jest znacznie zawyżony. W pierwszym meczu we Francji Ajax zwyciężył 1:2, ale wynik nie oddaje całkowitej dominacji zespołu z Amsterdamu w tamtym spotkaniu. Gospodarze niepokonani od 9. grudnia i meczu z Atalantą, mają imponującą serię kilkunastu kolejnych meczów bez porażki, dla mnie to dzisiaj zdecydowany faworyt.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +10
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#18 Hokej - MHL

Mamonty Yugry vs Tyumensky Legion
Typ: Tyumensky Legion over 1.5
Kurs: 2.63, Unibet; stawka 50 j - 50 j

#19 Hokej - MHL


Mamonty Yugry vs Tyumensky Legion
Typ: over 5.0 azjan
Kurs: 1.73, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Moim zdaniem zobaczymy dzisiaj overowy mecz, w styczniu grali 2 razy i oba spotkania zakończyły się wynikiem 3:3 w regulaminowym czasie. Tyumensky z jedną z najgorszych ofensyw w MHL, ale po takim kursie zaryzykuję ich 2 gole. W razie czego liczę też na sporą zdobycz gospodarzy i daję over ogólny, linia trochę zaniżona w mojej ocenie.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#20 Piłka nożna - Premier League

Manchester City vs Wolverhampton
Typ: BTS
Kurs: 2.63, Unibet; stawka 50 j + 131,5 j

Ja rozumiem, że City to ekipa z najlepszą defensywą, a goście strzelają średnio tylko gola na mecz, ale taki kurs? Toć to grzech nie spróbować, jakieś 2.0-2.15 to moim zdaniem optymalny poziom, bo Wolves to nie jest przypadkowa ekipa i na pewno potrafią grać na wysokim poziomie. Ostatnie dwa mecze z BTS-ami.

#21 Siatkówka - Liga Mistrzów

Perugia vs Modena
Typ: powyżej 174.5 punktu
Kurs: 1.82, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Typ na to, że zagramy minimum 4 sety, bo przy takiej linii praktycznie 90% 4-setówek nam wchodzi. Rewanż za ostatnie niespodziewane zwycięstwo Modeny 3:0, starcia bezpośrednie tych ekip zazwyczaj są wyrównane i emocjonujące, nawet jak były 3-setówki to najczęściej sety kończyły się na przewagi. Dzisiaj Modena moim zdaniem ugra przynajmniej seta w starciu z faworytem.

#22 Tenis - ATP Rotterdam

Alex De Minaur vs John Millman
Typ: Millman handicap +4.5 gema
Kurs: 1.84, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Typ na przełamanie Millmana, który słabo ostatnio grywa. De Minaur też nie imponuje formą, a kursy rozkładają się mniej więcej 1.18 do 5.00, więc dysproporcja bardzo duża. W takim zestawieniu spróbuję pójść w kierunku Johna.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#23 Piłka nożna - Ligue 1

Lille OSC vs Olympique Marseille
Typ: over 2.5
Kurs: 2.43, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Zainspirowałem się czyjąś propozycją na BTS w typach dnia, ale wybrałem over 2.5 po jeszcze lepszym kursie. Rozumiem, że obie drużyny poniżej tej średniej w tym sezonie (2.37 Lille i 2.46 Marsylia), ale taki kurs to mimo wszystko przesada. Ostatnie H2h to over 2.5 w 5 z 6 spotkań, warto brać po tym kursie.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#24 Piłka nożna - Serie A

Sassuolo vs Napoli
Typ: BTS - nie
Kurs: 2.43, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Kurs na BTS to jedyne 1.53, moim zdaniem przesadzony... Gdyby oscylował w granicach 1.75 to wyrażałoby realne prawdopodobieństwo. Co prawda ostatnio gospodarze z imponującą serią BTS-ów, ale goście potrafią grać na 0 z tyłu, a poza tym h2h niedawno w przewagą braku BTS.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#25 Siatkówka - PlusLiga

Cuprum Lubin vs Jastrzębski Węgiel
Typ: poniżej 183.5 punktu
Kurs: 1.86, Unibet; stawka 50 j + 91,5 j

Wysoka linia, moim zdaniem powinno być w okolicach 179.5 punktu, u polskich buków chodzi nawet 184.5. Obie ekipy potrafią grać krótkie sety i raczej tylko przez tie-break moglibyśmy nie trafić tego typu.

#26 Piłka nożna - I Liga

Miedź Legnica vs GKS Bełchatów
Typ: GKS Bełchatów +1.0 azjan
Kurs: 1.63, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Rozgrywki I Ligi są na początku raczej mało stabilne, dlatego idę zazwyczaj w stronę underdogów. Tak będzie i teraz, średnio spisująca się Miedź podejmie GKS Bełchatów i gospodarze według mnie nie są na tyle mocni, żeby wygrać dzisiaj więcej niż 1 bramką, o ile w ogóle uda się osiągnąć zwycięstwo.
 
Ostatnia edycja:
yannick_djalo 23,7K

yannick_djalo

Użytkownik
#27 Tenis - ATP Rotterdam

Rublow vs Fucsovics
Typ: Fucsovics + 1.5 seta
Kurs: 2.02, Unibet; stawka 50 j - 50 j

Rosjanin zdecydowanym faworytem oczywiście, ale kursy moim zdaniem mimo wszystko nieco przesadzone. Węgier pokazał, że potrafi świetnie grać w tym turnieju i myślę, że powalczy o ugranie przynajmniej seta.

#28 Hokej - KHL

Jokerit vs Jarosław
Typ: Jokerit over 2.0 azjan
Kurs: 1.95, Unibet, stawka 50 j 50 j

Jokerit po dwóch słabych meczach w serii wracają na swoją taflę. Jeżeli chcą powalczyć o awans to trzeba zacząć strzelać, jest spora szansa, że trafią przynajmniej dwa razy - wtedy mamy zwrot. Kurs wart ryzyka.

#29 Piłka nożna - Primera Division

Huesca vs Celta Vigo
Typ: powyżej 2 goli azjan
Kurs: 1.67, Unibet; stawka 50 j + 83.5 j

Pokutuje w tym wypadku opinia o underowości ligi hiszpańskiej, stąd tak wysoko wystawione kursy na overy. Ostatnie mecze w wykonaniu obu ekip to najczęściej przekroczone dwie bramki, zabezpieczam się zwrotem przy dokładnie dwóch golach żeby nie powielić ostatniego błędu z Lille

#30 Piłka nożna - Bundesliga

Koln vs Werder Brema
Typ: powyżej 2 goli azjan
Kurs: 1.70, Unibet; stawka 50 j 50 j

Ostatni mecz w wykonaniu Kolonii jaki widziałem to ich starcie z Schalke, bardzo otwarte i ofensywne spotkanie. U obu ekip kuleje ofensywa, próbuję zatem pójść w over.

#31 Piłka nożna - I Liga

Puszcza Niepołomice vs Arka Gdynia
Typ: powyżej 2 goli azjan
Kurs: 1.63, Unibet; stawka 50 j + 81.5 j

Widziałem pucharowe starcie obu ekip niedawno i mecz był mega ofensywny, liczę w przeciwieństwie do bukmacherów na powtórkę dzisiaj. Niektórzy pewnie powiedzą, że bramki padały wtedy z karnych, ale to nie wzięły się znikąd.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom