>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
Fortuna bonus

Va Bank over 1.5 oraz over 1.5 masówka

X 0

xx80xx

Użytkownik
Witam,
przedstawię się jako świerzak na forum. Mam na imię Rafał. Z hazardem mam do czynienia + - 5 lat. Niczego nie osiągnąłem większego, tylko drobne na xboxy, rowery, komórki itd. Żadnych stałych zysków z hazardu nie miałem i najprawdopodobniej w najbliższym czasie się to nie zmieni, choć... ostatnio wpadł mi właśnie pewien &quot;pomysł&quot;. Też pomysł znaleść overowe ligi i ciułać kursy po 1.2-1.4. Zgodzę się zwami, że to może do niczego nie prowadzić, ale gdzieś czytałem mądrą wypowiedź użytkownika Cock coś na styl, że małą łyżeczką też można się najeść. W myśl tej zasady postanowiłem, że spróbuję swoich sił w teście. Były już takie wiem &quot;System GOL&quot; i pewnie kilka innych lecz tam nie panowała dyscyplina, co chwilę zmiana taktyki. Ja postaram się to wszystko uporządkować i trzymać as clean as possible (ACAP :razz: ) .
I TEST
A więc do rzeczy. Gram Va Bank over 1.5 w najbardziej overowych ligach europy. Mam na myśli tutaj:
Anglia:
nPower Champs
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/c81d36cbb0b31415
League One
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/5815336555d0e478
League Two
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/cbbee18d4544ff47
Blue Square Premier
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/86de894b1b83c9d5
Francja:
Ligue 2
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/8c2e2b157c0cd8ad
Niemcy:
Bundes 2
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/20574fdd03b3126b
Bundes 3
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/1797e5a054a015fc
Włochy:
Serie B
w ww.fotosik.p l/pokaz_obrazek/57dbebead9625b54
Hiszpania:
Tutaj nie wiem czy nie dać i La Liga i Segunde
Narazie nie daje nic
Nie mam 10 postów więc i obrazków nie będzie (skopiujcie link i pousuwajcie spacje)
Więc wytłumaczę co tam jest zamieszczone.
Zespoły, które są powyżej czerwonej linii i mają stosunek przynajmniej 4:1(wszystkich meczów do meczów underowych) są moimi celami. Z nim będę wybierał jeden mecz i będę grał w nim va bank. Myślę, że nie będzie to jeden mecz na rundę bo trwałoby to wieczność, a przecież jest w czym wybierać (coś koło 50 drużyn?). Nie będę prowadził szczególnej analizy o ile w ogóle jakakolwiek może mieć tutaj miejsce.
Co do stawkowania obieram średni kurs 1.2 i według tego będę obliczał progi poniżej:
Próg Wygrana
I 5,00
II 6,00
III 7,20
IV 8,64
V 10,37
VI 12,44
VII 14,93
VIII 17,92
IX 21,50
X 25,80
XI 30,96
XII 37,15
XIII 44,58
XIV 53,50
XV 64,20
XVI 77,04
XVII 92,44
XVIII 110,93
XIX 133,12
XX 159,74
Jak widzicie zaczynam od wirtualnych 5zł ! :cool:
Nie mam pojęcia tylko jak rozkładać sobie wygrane. Bo jedno jest pewne. Na V progu napewno lecę w drugą progresję. Ale co dalej czy rozdrabniać się bardziej? O sugestię proszę was. Każda rada zostanie rozpatrzona!
II TEST
w ww.forum.bukmacherskie.com/f18/test-ii-masowka-over-1-5-a-88085.html
Czyli podsumowując jest to TEST! Nie mam nawet pewności czy 1 progu nie uwalę ;) Nie mam pewności bo nigdy nie robiłem na sucho takiego testu przed założeniem tego tematu.
Ten temat uważam za pewnego rodzaju zdyscyplinowanie i systematyczność, której napewno przy testowaniu na sucho w excelu bym nie miał. Przy okazji dowiemy się czy pewnego rodzaju przesiew w overowych ligach coś zmienia.
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
PRÓG I
Liga: Bundesliga 2
Data i Godzina: 15.02.2013 18:00
Spotkanie: Munich 1860 - Bochum
Stawka: 5zł
Kurs: 1.33 @ bet365
EW: 6.65zł
Jeżeli pyknie to:
PRÓG II
Liga: League Two
Data i Godzina: 15.02.2013 20:45
Spotkanie: Exeter - Accrington
Stawka: 6.65zł
Kurs: 1.25 @ bet365
EW: 8,31zł
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Ale ja właśnie chciałem coś innego zacząć bo na pokera niestety czasu już tyle nie mam co kiedyś, a tam niestety te 5h dziennie trzeba mieć.
Tak poza tym szkoda, że tak zaczynasz rozmowę...
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
no taka prawda... polegniesz prędzej czy później to jest bankowe (kurs czy przegrasz jest 1.01) : D ale powodzenia życzę i będę śledził temat
 
P 3

pstryk

Użytkownik
Przy srednim kursie 1.2 trafiajac 5 meczow i wtapiajac 6-ty wychodzisz na zero. Musialbys wiec trafiac ponad 83% wynikow zeby zarabiac. Wspomniany stosunek 4:1 to 80%, wiec wroze Ci niestety lekki minus. Moze jakbys polowal na kursy bardziej w strone 1.4 to bylaby szansa powodzenia, ale moze byc ciezko takie znalezc. W kazdym razie zycze szczescia ;)
 
rangizz 2,7K

rangizz

Użytkownik
Przy srednim kursie 1.2 trafiajac 5 meczow i wtapiajac 6-ty wychodzisz na zero. Musialbys wiec trafiac ponad 83% wynikow zeby zarabiac. Wspomniany stosunek 4:1 to 80%, wiec wroze Ci niestety lekki minus. Moze jakbys polowal na kursy bardziej w strone 1.4 to bylaby szansa powodzenia, ale moze byc ciezko takie znalezc. W kazdym razie zycze szczescia ;)
A;le kolega idzie all-in - wygrana w poprzedniego typu idzie w następny. Tym sposobem przy kursie 1.2 wystarczy trafić 4 z rzędu i już ma się ponad dwukrotnoś początkowej kwoty. Proponowałbym właśnie po tych 4 seriach (o ile będą trafione) przechodzić z powrotem do stawki początkowej, a cały zysk odkładać na rowery, xboxy i piwo ???? .
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
PRÓG I
Liga: Bundesliga 2
Data i Godzina: 15.02.2013 18:00
Spotkanie: Munich 1860 - Bochum
Stawka: 5zł
Kurs: 1.33 @ bet365
EW: 6.65zł ⛔
Szybko się trafiło wtopienie :cool:
Ale czego się nie robi dla testów przy wirtualnych $$
W takim razie drugi mecz jest I PROGIEM
I od dzisiaj robie podsumowania po każdym dniu typowania ile i na jakim progu spaliłem.
Pozdrawiam i pamiętajmy testować można i 3 lata żeby dojść do perfekcji.
@ edyta
Tak jak napisałem wyżej ten drugi mecz stał się progiem I
PRÓG I
Liga: League Two
Data i Godzina: 15.02.2013 20:45
Spotkanie: Exeter - Accrington
Stawka: 5zł
Kurs: 1.25 @ Bet365
EW: 6.25zł ✅
Podsumowanie wtop:
I PRÓG : 1
Na jutro:
PRÓG II
Liga: Serie B
Data i Godzina: 16.02.2013 15:00
Spotkanie: Ascoli - Pro Vercelli
Stawka: 6.25zł
Kurs: 1,36 @ Bet365
EW: 8.5zł
 
paint12 130

paint12

Użytkownik
na prawde szkoda czasu na ten system ... widzisz ze za 1 razem wtopiłeś wiec na prawde nie warto. Poszukaj czegoś innego : )
 
cock 756

cock

Użytkownik
Dzięki za pamięć i pochwały... Ale do rzeczy. Małą łyżeczką można się najeść, ale all in to nie jest mała łyżeczka, to raczej rozmrażanie caaaałej lodówki, by zrobić sobie tylko truskawkowy mus.
Założenie over 1,5 gola to też sporo, to bądź co bądź wymagania minimum dwóch trafień. Dużo jak na ryzyko all in...
Nie wiem czy nie lepszym okazać się może granie 12 dla meczów wyrównanych ekip, a potem po golu elastyczna ucieczka w remis by zaliczyć plus bez względu na wynik... Wtedy wiodło by Cię tylko 0:0 a nie minimalne wygrane... Trochę takie LTD, ale uciekniesz choć odrobinę od potencjalnych strat.
Osobiście nie rozumiem gry niskiego kursu przy tak rygorystycznych własnych założeniach - to nigdzie nie zaprowadzi...
Niby przeczysz tylko wynikom 0:0 1:0 i 0:1, ale to tylko sport... Dwie zmiany wyniku, jak już tylko jedna jest w stanie zapewnić profity i to przyzwoite. I do tego ten all in... Już naprawdę lepsza by byla progresja na 3 progi dla takiego kursu...
Przemyśl to.
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Czyli jak rozumiem zalecasz grę na tych samych zasadach co teraz z tym, że na betfair grać swoje progowe typy na lay the draw.
W momencie gdy pada bramka - a przecież oczekuję nawet dwóch skoro taki mecz wybrałem, gram back na draw i hedge zyski na wszystkie możliwe wyniki (1x2)?
Dobrze rozumiem?
Tego z 3 progami nie rozumiem ????
@e
w takim razie trzeba by też zabezpieczyć 0-0
 
cock 756

cock

Użytkownik
w takim razie trzeba by też zabezpieczyć 0-0
1. Nie pisałeś i wcześniej o żadnych zabezpieczeniach dla o1,5. I tego się trzymałem. Zabezpieczenie nie pochłonie z marżą do spółki wypracowanych profitów? ;)
2. Zweryfikuj stawki, bo vabank to zly pomysł.
Nie lubię LTD, nie namawiam. Podrzucam tylko pomysł, który będzie bezpieczniejszy w grze i zapewni zysk już po golu. 0:0 to ryzyko, chyba mniejsze niż dodatkowe 1:0 i 0:1, które w mojej propozycji krzywdy już nie zrobią. I tu po kontrze kłania się ta cytowana łyżeczka, kokosów nie narwiesz, ale spokojniej się poruszasz i ciułasz...
Wszystko zależy jakim jesteś ryzykantem. Bo i po golu możesz trwać przy zakładzie do ostatniego gwizdka kasując przy 12 też przyzwoity zysk. Ja tam wolę pewność.
 
P 0

parks

Użytkownik
Masz zamiar grać do dwudziestego progu?
Jeśli tak, to dlaczego nie zagrasz za te pięć złotych od razu jednego kuponu z dwudziestoma meczami po kursie około 1,2? Wyszłoby na to samo.
Tym &#39;&#39;systemem&#39;&#39; możesz zapewnić sobie co najwyżej dłużą ułudę sukcesu i większe rozczarowanie w przypadku, gdy polegniesz na wysokim progu.
Zabezpieczenie remisem 0-0 zeżre całe ewentualne zyski. Nie graj w ten sposób.
 
X 0

xx80xx

Użytkownik
Cock podsunął bardzo fajny pomysł. Choć samo LTD nie jest czymś specjalnym to jednak przy pewnych zasadach, do których staram się dojść z pomocą anglojęzycznych forum może przynieść to oczekiwane pozytywne skutki.
Więc narazie robię &quot;research&quot; i muszę porzucić ten oraz drugi temat.
Pozdrawiam i do usłyszenia niedługo.
 
Do góry Bottom