>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga - Totolotek -problemy finansowe ??

K 0

kosiarztypow

Użytkownik
Witam ,

Do tej pory bylem biernym użytkownikiem forum, ale sytuacja zmusiła mnie do założenia konta ...

Gram głownie w punktach stacjonarnych , korzystam z rożnych stron , nawet płatnych serwisów .

W piątek w totolotku w punkcie stacjonarnym w Warszawie obstawiałem na żywo piłkę ręczna .

Mecz Donbass - Academy Zaporozha . Donbas był od początku meczu faworytem ,wszystkie firmy zarówno nasze lokalne jak i zagraniczne miały podobne kursy.

Dziś mija 5ty dzień i firma nie potrafi wprowadzić wyniku meczu ( na żywo !!) do systemu zasłaniając się błędem technicznym .

Przyjmują zgłoszenie zarówno w punkcie wysłane przez pracownika , jak i kontaktowałem się dziś telefonicznie - informacja zwrotna : firma ma 90 dni na wypłatę wedlug ustawy ... !!!

Może porostu brakuje płynności finansowej i te kilka tysięcy wygranej ciężko zrealizować .... wstyd i żenada .

Czy totolotek podzieli los milenium ?
 
K 0

kosiarztypow

Użytkownik
Mija tydzień,a kupon nierozliczony.
Dzis otrzymałem informacje,ze to błąd techniczny i kupon moze byc rozliczony ....na drodze reklamacji .
Do tej pory myslalem,że za swoje błędy to sie przeprasza, ale widać czasy się zmieniają ....
 
K 0

kosiarztypow

Użytkownik
Dziękuję za informacje !

Wiem jeszcze o jednej osobie, która korzystała z tego samego forum i tez ma takie same problemy z wypłata.

Czyli podwójne standardy w Totolotku - dla jednych ten sam mecz jest rozliczony, a dla innych są "problemy techniczne"

Jak się coś zmieni w "statusie" kuponów to napisze.
 
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Ile u nich trwaja wyplaty? Wyplacilem 2dni temu a kasy nadal nie ma. Twierdzą że maja kłopoty techniczne. Ale tyle czasu?
 
Do góry Bottom