>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Uwaga na mailing z Skrill - próba wyłudzenia danych

al_capone 29K

al_capone

Gangster
W dni dzisiejszym po raz kolejny został wysłany fałszywy mailing ze skrill.
To klasyczny phishing! Fałszywy e-mail, na żadne linki nie klikać. Ma na celu uzyskanie dostępu do twojego konta poprzez udostępnienie loginu oraz hasła. Nie ma żadnych zmian w Skrill. Dalej będą obsługiwać graczy z Polski!
Treść tego maila:
Dzień dobry.

W związku ze zmianą ustawy zasadniczej o grach i zakładach wzajemnych w Polsce dnia 18.03.2017r zmienia się regulamin świadczenia usług konta Skrill.
W związku ze zmianą postanowień licencyjnych każdy użytkownik zobowiązany jest do potwierdzenia nowego regulaminu firmy. W celu dalszego korzystania z konta prosimy zalogować się na

edit admin

a następnie zapoznanie się z nowym regulaminem Skrill.

Dziękujemy.
Zespół Skrill.
Patrzcie na jaki adres URL was zawsze przekierowuje!
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Od 2/3 lat robi to ta sama osoba, tym samym sposobem. Wiele osób dało się nabrać i po prostu okraść, a typ ciągle bezkarny.
 
sven@ 808

sven@

Użytkownik
No niestety, jakby trafił na osobę co nie miała tam pieniędzy z bukmachera tylko z innego przychodu lub wpłaty po prostu to sadze, ze łatwiej byłoby takiej osobie coś zgłosić. Tylko policja z jednego przypadku bardzo niechętnie do tego podeszła i to przy kwocie około 6 tysięcy a nie powinno tak być.
Ale uważać trzeba.
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Przed chwilą to zatwierdziłem, zmiana pinu coś da? Kiedy po wpisaniu nowego pinu klikam, &#39;&#39;resetuj&#39;&#39; ,to jest tak jakby bez reakcji, nie wiem czy zmieniło pin czy nie. Hasło też zmieniłem. Coś jeszcze warto zmienić?
WŁasnie udało mi się ustalić, ze pin nie chce się u mnie zmienić.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Atakuj czym prędzej Support, Ludzie tyle się o tym piszę wszędzie a odnosze wrażenie żę dopiero &#39;&#39; Mądry Polak po szkodzie.....&#39;&#39;
 
abc86 9

abc86

Użytkownik
Z konta na którym chwilowo miałem mało pięniedzy nic nie zdążyło zniknąć. Włączyłem weryfikacje dwuetapową. Mam nadzieję że to juz wystarczy, na wszelki wypadek zadzwonię jeszcze do suportu i powiem co się stało.
 
D 0

dennispl

Użytkownik
Też to dostałem, chociaż zajmuje się bezpieczeństwem w internecie to sam prawie dałem się nabrać. Zastanawiam się skąd ten typek miał mój adres e-mail?
Jeżeli wpisałeś swoje dane na tej stronie musisz jak najszybciej zalogować się w Skrill&#39;u i zmienić swoje hasło + włączyć dodatkowe zabezpieczenia podczas logowania. Jeżeli gość nie zdążył podjąć środków to na 99% jesteś bezpieczny.
 
D 0

dennispl

Użytkownik
Temat dalej aktualny, dostałem dzisiaj dwa nowe maile - linki przekierowują na fałszywą stronę logowania w NAZWA.PL: www .stanieku7. nazwa.pl - UWAŻAJCIE
 
D 0

dennispl

Użytkownik
Przed chwilą to zatwierdziłem, zmiana pinu coś da? WŁasnie udało mi się ustalić, ze pin nie chce się u mnie zmienić.
Hasło + włączenie duetapowej autoryzacji dostępu do podstawa.
Jak zrobisz szybko, zanim oszust się zaloguje i zrobi przelew to jesteś bezpieczny ;)

Zgłaszanie do suportu ma znikomy sens jeżeli kasa nie wyparowała.
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Dzisiaj jak otrzymałem mail to od razu zadzowniłem do nazwa.pl żeby zablokowali i dzisiaj sprawnie im to poszło bo było zablokowane w ciągu kilku minut. Ostatnio kilka h im to zajęło. Dzwońcie, piszcie tam gdzie ten **** stawia strony, dzięki temu komuś może ocaleją pieniądze ????
 
R 125

roger12

Użytkownik
Panowie mam pytanie bo bez pomyłke mój brat zalogował się na Skrill przez tego e-maila co ktoś rozsyła wirusa zmienił już hasło naa Skrill itp czy to wystarczy czy co należy zrobić?

Proszę o szybką odp, jeśli to możliwe.

Z góry dzięki.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
Panowie mam pytanie bo bez pomyłke mój brat zalogował się na Skrill przez tego e-maila co ktoś rozsyła wirusa zmienił już hasło naa Skrill itp czy to wystarczy czy co należy zrobić?

Proszę o szybką odp, jeśli to możliwe.

Z góry dzięki.
Najlepiej zmienić hasła do maila i samego skrilla. Ale najważniejsze to włączyć dwuczynnikowe logowanie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
A 185

adikos

Użytkownik
to nie wirus, jeśli nie używasz konta od min roku to wysyłają takie maile, możesz sam je zamknąć albo nic nie robić jeśli nie zamierzasz z niego już nigdy korzystać.
 
macko18 12,8K

macko18

Forum VIP
A jeśli np zadzwonię jutro, zamknę konto to nie będę musiał nic za to płacić ? Bo kwota, którą podali mi w mailu troszkę mnie wystraszyła.
Ta kwota to 12 złotych z groszami i jest pobierana, jeżeli posiadasz środki na koncie. Dlatego też nie masz się za bardzo co martwić.
 
Do góry Bottom