>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Uwaga na Expekt live!!!

L 11

latomek7lol

Użytkownik
Dzisiaj bawiłem się w ręczną na live tzn kto zdobędzie 5, 10, 15 punkt itd. Grałem sobie progresją za drobne 2, 4, 8 itd. Trzy razy wyświetlali nieprawdziwe informacje typu &quot;zdobywca 40pkt Francja&quot;, ja nieświadomy (nie sprawdzałem z innymi stronami) byłem pewien, że zakład wszedł i np będąc na 5 progu(32zł) zaczynałem od nowa...za 15 min, gdy zakład rozliczyli jako przegrany jest &quot;zdobywca 40pkt Rosja&quot;. Zaznaczam, że wyniki podawali dobrze, nie mieli opóźnienia etc.

Jest informacja, że firma nie ponosi odpowiedzialności za treści wyświetlane na live..ok zgoda ale myślałem, że to dotyczy opóźnień,na szybko przypisywanych punktów, które są później poprawiane etc. Straciłem niewiele ale chce tylko przestrzec abyście nie sugerowali się wszelkimi informacjami wyświetlanymi pod wynikiem ;)
 
filipczak 3

filipczak

Użytkownik
swoją drogą ciekawe kiedy rozliczą dzisiejszą siatkowkę, postawiłem na rosje i włochy, mecze się skończyły ponad 2 godziny temu a pieniędzy nie ma, to nie jest 6 liga pakistańska ping ponga tylko mistrzostwa europy, można się trochę streścić
 
Do góry Bottom