>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Uwaga na ComeOn! Ostrzeżenie!

BrooklynBouncee 3,7K

BrooklynBouncee

Użytkownik
Z racji, że jestem na tym forum od początku, pewnie z 20 lat, bądź więcej, to pozwolę sobie jako starszyzna ostrzec Was przed tym nowym/starym Tworem z pod stajni Cherry. Jeśli ktoś nie jest w temacie, to jest tak zwany Pzbuk 2. Wygrałem u nich myślę że ze 50 PLN!. Więc na plusie tam nie jestem jakoś niesamowicie jak widać. Więc wyobraźcie sobie co będzie, jak wygracie tam coś konkretnego i przechodzę do rzeczy. Dostawałem chyba ofertę codziennie od czasu rejestracji. Grałem sobie rekreacyjnie za niskie stawki, bo tak gram od lat. Teraz patrzę blokada konta. Bo upomniałem się o DWA zaległe freebety od zagrania, które miały zostać dopisane od razu po rozstrzygnięciu zakładu. Nie miałem nigdzie zablokowanego konta od 15 lat. Od dwóch dni 0 kontaktu z live chatem. Non stop odpisuje komputer. Nie jestem zły. Nie straciłem tam nic. Po prostu ostrzegam Was, bo widać że reaktywowano starą firmę, która może u niektórych budzić sentyment. Fora promują ich, bo mają z tego siano, ale jak dla mnie to zwykły szit. W innym temacie o tym pseudo buku ludzie piszą, że nie mają też kontaktu od kilku dni. Ostrzegam Was, uważajcie z wpłatami dużych kwot do tej firmy. Samo to jak działa ta strona pokazuje jaki szacunek mają do klienta, a raczej jak nie działa. Można narzekać na taki Superbet, ale ich aplikacja to jest sztos i ten buk pokazał jak kupić serca grających. Te wszystkie ComeOn, betcris itp, to jest cholerna kpina i niech to upada jak najszybciej.
 
Otrzymane punkty reputacji: +296
M 256

maciek1985

Użytkownik
Potwierdzam , 2 kupony po 200 zł zagrane , wygrana 2600zł od 2 dni zablokowane konto (nie zlecałem wypłaty) , nie wiadomo o co im chodzi na maile nie odpisują , na chacie bot.
 
Otrzymane punkty reputacji: +246
M 256

maciek1985

Użytkownik
Udało mi się jakimć cudem zalogować . Ze strony comeon oczywiście żadnej informacji do dzisiaj na maila czemu moje środki były zablokowane.

Kolejny problem to akceptacja dokumentów

Wg maila



Wiadomość dotycząca dokumentów​

Cześć MACIEJ,

Dziękujemy za przesłanie poniższych dokumentów.

Twój dokument Dokument z konta bankowego nie jest czytelny. Prosimy o ponowne przesłanie go w lepszej jakości. Dokument powinien być w pełni widoczny, bez zakrytych informacji oraz uciętych krawędzi.


Status wysłanych dokumentów możesz sprawdzić w zakładce Moje Konto > Wyślij dokumenty.

Szczegółowe informacje odnośnie weryfikacji oraz wzory poprawnie przesłanych dokumentów możesz sprawdzić na naszej stronie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Pozdrawiamy,
Zespół ComeOn​


Wg informacji na stronie


WYCIĄG Z KONTA BANKOWEGO
Aby potwierdzić swoje osobiste konto bankowe lub dokonaną transakcję bankową, możesz dostarczyć wyciąg z konta w formie dokumentu PDF, zrzut ekranu, zdjęcie lub skan.

  • Dokument powinien zawierać Twoje imię i nazwisko.
  • 26-cyfrowy numer rachunku bankowego.
  • Datę (nie starszą niż 3 miesiące).
  • pOficjalne logo banku.
Informacje finansowe, takie jak saldo konta czy kwoty transakcji, powinny być zasłonięte.
Weryfikacja wyciągu z konta bankowego jest jednorazowa i dotyczy każdego rachunku używanego do wypłat, zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2018 r., poz. 723, ze zm.).



W takim razie powinny być zasłonięte informacje na print screnie czy nie ? Co innego wzór co innego weryfikacja.

Odrzucili print screan z painta bo słaba jakość (oczywiście print screan czytelny ,normalny 276 kb) ,teraz przesłałem zdjęcie z telefonu 2,5 mb i dalej dla nich nieczytelny. Ku...wicy zaraz dostanę.
 
A 34,7K

ar0nek

Użytkownik
Udało mi się jakimć cudem zalogować . Ze strony comeon oczywiście żadnej informacji do dzisiaj na maila czemu moje środki były zablokowane.

Kolejny problem to akceptacja dokumentów

Wg maila



Wiadomość dotycząca dokumentów​

Cześć MACIEJ,

Dziękujemy za przesłanie poniższych dokumentów.

Twój dokument Dokument z konta bankowego nie jest czytelny. Prosimy o ponowne przesłanie go w lepszej jakości. Dokument powinien być w pełni widoczny, bez zakrytych informacji oraz uciętych krawędzi.


Status wysłanych dokumentów możesz sprawdzić w zakładce Moje Konto > Wyślij dokumenty.

Szczegółowe informacje odnośnie weryfikacji oraz wzory poprawnie przesłanych dokumentów możesz sprawdzić na naszej stronie.

Jeśli masz dodatkowe pytania lub wątpliwości skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta.

Pozdrawiamy,
Zespół ComeOn​


Wg informacji na stronie


WYCIĄG Z KONTA BANKOWEGO
Aby potwierdzić swoje osobiste konto bankowe lub dokonaną transakcję bankową, możesz dostarczyć wyciąg z konta w formie dokumentu PDF, zrzut ekranu, zdjęcie lub skan.

  • Dokument powinien zawierać Twoje imię i nazwisko.
  • 26-cyfrowy numer rachunku bankowego.
  • Datę (nie starszą niż 3 miesiące).
  • pOficjalne logo banku.
Informacje finansowe, takie jak saldo konta czy kwoty transakcji, powinny być zasłonięte.
Weryfikacja wyciągu z konta bankowego jest jednorazowa i dotyczy każdego rachunku używanego do wypłat, zgodnie z przepisami Ustawy o przeciwdziałaniu praniu brudnych pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2018 r., poz. 723, ze zm.).



W takim razie powinny być zasłonięte informacje na print screnie czy nie ? Co innego wzór co innego weryfikacja.

Odrzucili print screan z painta bo słaba jakość (oczywiście print screan czytelny ,normalny 276 kb) ,teraz przesłałem zdjęcie z telefonu 2,5 mb i dalej dla nich nieczytelny. Ku...wicy zaraz dostanę.
Ja załączyłem w pdf. I poszlo. Nie widze sensu żeby zasłaniać saldo itp
 
K 73,6K

krzepki89

Użytkownik
ja wypłaciłem w tym tygodniu 1200 zł, wysłąłem dowó + wyciag z konta to co wpłącałem połaczenie z livechat dwukrotnie bez problemu. nie jestem w zaden sposob powiazany z tym bukiem ale dziwie sie ze tak narzekacie, bardziej bym narzekał ze np nie maja polskiego kosza do obstawiania i oferta dość uboga.
 
Otrzymane punkty reputacji: +328
M 6,3K

makalele007

Użytkownik
ja wypłaciłem w tym tygodniu 1200 zł, wysłąłem dowó + wyciag z konta to co wpłącałem połaczenie z livechat dwukrotnie bez problemu. nie jestem w zaden sposob powiazany z tym bukiem ale dziwie sie ze tak narzekacie, bardziej bym narzekał ze np nie maja polskiego kosza do obstawiania i oferta dość uboga.
przeciez kazdy jest traktowany indywidualnie itd ja zagrałem za bonus powitalny wypłaciłem bez problemu az nagle po kilku dniach chciałem sie zalogować na konto i otrzymałem bana z niewiadomo jakiego powodu ale nie chce nawet się dowiadywać bo to i tak strata czasu na tego gównobuka
 
psychol32 449,4K

psychol32

Użytkownik
Dużo firm zagranicznych rzuca kłody pod nogi graczom którzy korzystają z bonusów. Jak widać te praktyki przechodzą na polskie buki.
 
P 592

pingu5

Użytkownik
Ogólnie zauważyłem w tym tygodniu, praktycznie zero bonusów a takie mecze jak LM, LE , EL Classico , Stanowski napisał że rekordowe straty w październiku buków. Może to korelacja :)
 
Do góry Bottom