>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Uwaga kolejna próba phishingu

G 294

gostek365

Użytkownik
*******************************************************************************************************************
TA WIADOMOŚĆ JEST WYSYŁANA AUTOMATYCZNIE - PROSIMY NIE ODPOWIADAĆ NA TEN ADRES.
Aby skontaktować się z nami prosimy skorzystać z formularza kontaktowego.
**********************************************************************************************************************
Dzień dobry.
W związku ze zmianą ustawy zasadniczej o grach i zakładach wzajemnych w Polsce dnia 01.05.2017r
zmienia się regulamin świadczenia usług konta Skrill. W związku ze zmianą postanowień licencyjnych
każdy użytkownik zobowiązany jest do potwierdzenia nowego regulaminu firmy. W celu dalszego
korzystania z konta prosimy zalogować się na
http://xxxx ons/accounts
a następnie zapoznanie się z nowym regulaminem Skrill.
Dziękujemy.
Zespół Skrill.
Skrill Limited, spólki zalozonej zgodnie z przepisami prawa Anglii i Walii i zarejestrowanej
pod numerem 4260907. Spólka zostala upowazniona przez brytyjski urzad ds. uslug finansowych
(ang. Financial Conduct Authority, w skrócie FCA) do wydawania pieniadza elektronicznego w ramach
brytyjskiej ustawy o pieniadzu elektronicznym z 2011 roku. Numer rejestracji spólki przez FCA jako
wydawcy pieniadza elektronicznego to 900001.
 
cock 756

cock

Użytkownik
Do Skrilla mam inny adres, do forów inny. Na adres mailowy od forów phishing przyszedł, na właściwy nie.... ;) Winny jest tylko jeden, i jestem pewny, że to właściciel, bądź support techniczny, który wykradł maile userów. Winnych mam ograniczonych do 9 sztuk.
Jeżeli ktoś myśli, że jest coś za darmo, to kał prawda. Programy afiliacyjne okazały się zbyt niedochodowe by sięgnąć tak nieudolnie po cudzą kasę...
 
Do góry Bottom