>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Usunięcie tematu

H 0

hukubuskur

Użytkownik
Kto i czemu usunął mój temat o płatnych typach umieszczony w &quot;Kąciku Bukmacherskim&quot;?

Przytaczam regulamin:

Regulamin działu
Dział &quot;Kącik bukmacherski&quot; przeznaczony jest do rozmów ogólnobukmacherskich, czyli do dyskusji związanych z zakładami bukmacherskimi, firmami bukmacherskimi, zjawisk związanymi z tą dyscypliną. Każdy z użytkowników może założyć w tym dziale temat, może zadać pytanie czy aktywnie włączać się w dyskusję. Jeżeli macie jakieś problemy to zachęcam do podzielenia się nimi z Nami.

administracja forum
Osoba która temat usunęła proszona jest o napisanie, w którym miejscu regulamin został złamany.
 
H 0

hukubuskur

Użytkownik
A czy mój post był reklamą, promocją lub spamem?? Nie. Służył wymianie doświadczeń związanych z płatnymi serwisami. Jeśli wszystko rozchodzi się o nazwy serwisów tam umieszczone to wystarczyło napisać na priva a zedytowałbym posta i usunął nazwy.
Wystarczyło pomyśleć przed usunięciem. Zdążyłem się już jednak przekonać że na tym forum panują inne zwyczaje
 
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Usunąłem to ja bo nie będzie tam reklamowania żadnych serwisów z typami to nie jest Gazeta wyborcza i inne tego typu.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom