>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • W sobotę koejna gala Clout MMA, z tej okazji zapraszamy na
    CLOUT MMA 5: AJ Challenge [8.06.2024] w puli nagród 250zł od Fortuny + punkty reputacji!
    Nie masz konta w Fortunie? Założysz je w kilka minut TUTAJ!
    Typy w konkursie oddajemy do 8 czerwca do godz. 18:59.

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Ustawianie kursów na betfair

R 0

raz0r

Użytkownik
Witam,
mam pytanie odnośnie ustawiania swoich kursów na betfair. Chodzi mi o możliwość, którą zobrazuję przykładem: w sekcji WYGRA najwyższy kurs wynosi 1.50 (jest to najwyższy, proponowany przez system). Ja jednak chciałbym postawić ten zakład o kursie niższym niż ten proponowany, podświetlony na niebiesko, czyli chciałbym wybrać i obstawić kurs np. 1.40. W momencie potwierdzania zakładu widnieje wybrany przeze mnie kurs, jednak po kliknięciu &quot;Potwierdź&quot; kurs zmienia się na ten najwyższy proponowany przez system (1.50). Pisząc do supportu dowiedziałem się że tak jest, że system zawsze wybiera najkorzystniejszy z dostępnych kursów, czyli mimo mojego wyboru 1.40 przestawia się na 1.50.
Tutaj moje pytanie - czy jest jakaś możliwość ustawienia w sekcji WYGRA kursu niższego niż najwyższy proponowany? A może jest jakiś program który w tym pomaga?

z góry dzięki za odpowiedź, pozdrawiam ????
 
R 0

raz0r

Użytkownik
ale po co Ci to jest? chcesz cos kupic po nizszym kursie? mniejszy zysk miec?
dokładnie takie samo pytanie zadali mi ci z supportu...
TAK! chcę mieć mniejszy zysk bo co za dużo to nie zdrowo ;p czy odpowiedź, że lubię okrągłe liczby będzie wystarczająca? :p
a tak na serio - po prostu chciałbym uzyskać odpowiedź na moje pytanie, czy jest to w ogóle możliwe.
pozdro
 
dukat 7

dukat

Użytkownik
Nie ma takiej możliwości. Chyba że poczekasz jak kurs spadnie. Ale i tak zawsze możesz obstawić tylko ten najkorzystniejszy (czyli najwyższy)
 
R 0

raz0r

Użytkownik
ehh, no właśnie... myślałem że może istnieje jakiś sposób nie wymagający śledzenia przebiegu meczu, albo że jakiś program oferuje taką opcję.
cóż, mówi się trudno ;) dzięki za odpowiedź
 
R 0

raz0r

Użytkownik
jeśli kurs spada do powiedzmy 1.1 to robi się jakby pewniak i jest duża szansa na wygranie takiego zakładu. więc stawiałbym sobie po kursie 1.1 i cieszył się z małego zysku niż miałbym ryzykować te same pieniądze na niepewny wysoki kurs. taki może mało skuteczny system ale niestety go nie sprawdzę w praktyce, bo nie mam czasu śledzić każdego meczu przez cały czas (a zyski nie byłyby proporcjonalne do poświęconego czasu ; )
 
U 0

urban

Użytkownik
no to chyba logiczne, ze sie boi odwrocenia trendu (np w nocy kiedy nie bedzie mogl skontrowac) i chce zminimalizowac straty. bardzo wazna rzecz, jak chce sie tradowac. chyba pozostaja tylko programy wspomagajace i pozostawienie kompa wlaczonego non-stop.
pzdr
 
R 0

raz0r

Użytkownik
no to chyba logiczne, ze sie boi odwrocenia trendu (np w nocy kiedy nie bedzie mogl skontrowac) i chce zminimalizowac straty. bardzo wazna rzecz, jak chce sie tradowac. chyba pozostaja tylko programy wspomagajace i pozostawienie kompa wlaczonego non-stop.
pzdr
otóż to ;) ale czy mógłbym Cię prosić o rozwinięcie tego &quot;pozostają tylko programy wspomagające&quot;?
brzmi interesująco, a jako noob w tradingowaniu nie bardzo orientuję się w takich programach (dotychczas wszystko robiłem własnoręcznie na stronie). nadzieje wiązałem z betfairowym Rapidem, niestety nic mi nie pomógł. czy znasz jakiś program który w &#39;dogodnym&#39; momencie byłby w stanie postawić wybraną przeze mnie stawkę na wybrany przeze mnie kurs? ????
 
R 0

raz0r

Użytkownik
thx ???? no właśnie chwilę już testuję tego Geeks Toy, pierwsze wrażenie - co za chaos! ciężko się w nim rozeznać na początku ale wiem że jak poużywam trochę to się przyzwyczaję :]
i nie żebym był leniwy, ale czy podpowiedziałbyś mi gdzie w tym Geeks Toy (albo w tym Twoim Fairbocie) znaleźć funkcję, której potrzebuję? tzn. to co opisałem wyżej..
byłbym serio wdzięczny !
 
U 0

urban

Użytkownik
sory, ale sam nie wiem. az tak nie bawie sie traidingiem jeszcze. ale mysle ze ktos madry sie tu znajdzie i zaraz Ci odpowie. gl ????
 
R 0

raz0r

Użytkownik
no więc mam Fairbota i gdzieś wyczytałem że funkcja &quot;stop loss&quot; prawdopodobnie pozwala osiągnąć to czego ja potrzebuję. jednak nie bardzo wiem jak jej używać... czy byłby ktoś w stanie pokrótce wyjaśnić jak to obsłużyć?
pozdro
 
esio-police 0

esio-police

Użytkownik
Nie rozumiem twojego rozumowania. To tak jak by ktoś proponował, że da ci 100 zł, a ty mówisz, że weźmiesz tylko 50 ... uważasz, że jeśli w tym samym meczu kurs spadnie z 1,4 na 1,3, to ten mecz jest bardziej pewny?
Stop loss polega na ucinaniu straty gdy kurs pójdzie nie w tą stronę, którą chcemy. Np. postawiłeś po kursie 2,1(back), a kurs poszedł w górę i jeśli ustawiłeś opcję &quot;stop loss&quot; to program sam wystawi ci kontrę na kursie którym podałeś. Chyba tak to działa(tak słyszałem) ale pewny nie jestem bo sam tego nie używam.
 
R 0

raz0r

Użytkownik
dobra, temat do zamknięcia, znalazłem już to co szukałem ????
@Esio-police
Einsteina też nikt nie rozumiał ;P
pozdro
 
mackso 10

mackso

Użytkownik
Zupełnie nie rozumiem Twojego toku rozumowania...

Jeżeli przy jakimś zdarzeniu uważasz, że kurs na faworyta 1.50 jest zbyt wysoki, a Ty chcaiłbyś go obstawić po 1.10 to nie widzę problemu - robisz BACK na &quot;za wysoki kures&quot; 1.50, później LAY na &quot;Twój&quot; 1.10 i masz zysk, oczywiście jeżeli faktycznie zdarzenie potoczy się po Twojej myśli.

Podchodzenie do tematu na zasadzie, że nie zagram jakiegoś kursu jest sporym błędem z Twojej strony. To że kurs wynosi 1.10 wcale nie oznacza, że faworyt wygra na 100%, natomiast Ty powinieneś wykorzystać wysoki kurs na faworyta, by właśnie później po jego spadku mieć zysk...

pozdrawiam :]
 
M 0

magstermagic

Użytkownik
Koleś z tym zaniżonym kursem ma genialny pomysł, sam na to dzisiaj wpadłem grając w wyscigi koni online!! Obstawiając w ten sposób zawsze wygrasz nawet jesli kiedy podczas biegu inny koń zacznie doganiac faworyta to po tej zanizonej stawce wskakuje ci kolejny zakład itd.Czyli praktycznie wygrywasz za kazdym razem(zależy od stawki 2,3,4,5 itd) do powiedzmy 4-5 konia którego kurs spadnie powiedzmy do 3.1 wskakuje ci wtedy kolejny zakład no i praktycznie nie da się przegrać!!
Ktoś może wie coś o takim programiku albo skrypcie który nie pozwolił by zawrzeć zakładu (blokował) np.Powyżej 3 albo 4???Proszę piszcie!!!
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Rozwiązanie Twojego problemu jest bardzo proste i dziwię się że nikt tego nie wie, na giełdzie siedzę już sporo czasu, także pomóc mogę, jeśli chcesz grać dopiero kurs 1,1 w momencie jak spadnie do tego stopnia wystarczy ustawić lay 11. wtedy masz dokładnie swoje 10% i zakład będzie przyjęty gdy spadnie kurs do 1,1.
pozdrawiam,
i służę pomocą.
Esc
edit.
chociaż tak siedze i myślę... to też tylko na programie,
lepszą opcją by było ustawienie handlu z stop loss.. chociaż dziwną taktyke chcesz przyjąć ;)
 
Do góry Bottom