>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 4

yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
(...)
Te historie z matematykami wygrywajacymi w "polskich bukach" to fake historie dla ciemnogrodu, trzeba być mało inteligentnym aby się na to nabierać!
(...)
Te historie mają ludzkie twarze i nazwiska. I ci ludzie są przez to bardziej wiarygodni niż którakolwiek osoba na tym forum. A procesy sądowe z bukmacherami są faktem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +32
ranczo0123 454,2K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Jak ktos wplaca pieniadze do bukow za pomoca karty i ma konto w mbanku to zaplaci prowizje 4% od przyszlego roku. Blik i przelew dalej bezplatny.

 
Otrzymane punkty reputacji: +157
A 33,5K

ar0nek

Użytkownik
Jak ktos wplaca pieniadze do bukow za pomoca karty i ma konto w mbanku to zaplaci prowizje 4% od przyszlego roku. Blik i przelew dalej bezplatny.

Myślisz że wpłata mtranserem przy użyciu środków z karty bedzie również pod to podciągnięta? Moim zdaniem nie
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Te historie mają ludzkie twarze i nazwiska. I ci ludzie są przez to bardziej wiarygodni niż którakolwiek osoba na tym forum. A procesy sądowe z bukmacherami są faktem.
Wśród ludzi niestety są ludzie naiwni i Jelenie którzy w te brednie wierzą. Załóżmy ze nawet ktoś zarabia regularnie na grze u polskich bukmacherów. Nie przeszkadza mu podatek i jeszcze ten system broni? Moze się nawet cieszy ze zasila budżet kosmicznym podatkiem najwiekszym w Europie? (w Ruminii 5% hehe ) Z tego co sie orientuję to nawet najbogatsi ludzie są skąpi i obliczeni. Jestem pewny że to reklamy, a Ci co tu piszą, że żyją z gry u polskich to agenci.
 
Otrzymane punkty reputacji: +40
R 924

radziooh

Użytkownik
***** *** Wreszcie nadszedł czas w którym nie tylko typerom rząd uprzykrzył życie. Czułem, że to będzie tylko kwestia czasu i będą szukać pieniędzy, podatków w innych strefach. Ten system musi kiedyś j*bnąć.
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
A co się niby stało?
albo o podatek od smartfonow albo to;


chyba ze jest jakas inna opcja.

edit;


Warto przypomnieć, że holenderski ING Groep NV w 2018 r. został ukarany gigantyczną karą w wysokości 775 mln euro za niedopełnienie obowiązków związanych ze zgłoszeniem prania brudnych pieniędzy jednego ze swoich klientów – spółki należącej do rosyjskiego oligarchy finansowego.
Od tego czasu w całej grupie wprowadzono wyśrubowane procedury bezpieczeństwa, które mają takim sytuacjom zapobiegać.


takze luzna lydka.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
temat ucichł, większość Polaków zaakceptowało ten podatek, nic nie jest robione by to zmienić. To jest najgłupszy podatek jaki istnieje. To tak jakby np. w teleturnieju "Milionerzy" nie pobierano podatku od wypłaty końcowej wygranej tylko za każdą poprawną odpowiedź uczestnik miałby zmniejszoną kwotę o 12%, zamiast 100zł - 88zł, potem zamiast 200zł 167. (12% z 88zł) Absurd. Ciekawe kiedy i kto to w końcu ureguluje i będzie podatek od wypłat.
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Majac dzialalnosc, ktora przynosi strate tez mozesz miec podatek obrotowy i placic go musisz. Temat ucichl, bo pisanie by pisac juz sie snudzilo, zreszta wszystkie wypowiedzi mozna bylo strescic w 5 zdaniach, a reszta to powtarzanie tego, co bylo napisane.
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Majac dzialalnosc, ktora przynosi strate tez mozesz miec podatek obrotowy i placic go musisz. Temat ucichl, bo pisanie by pisac juz sie snudzilo, zreszta wszystkie wypowiedzi mozna bylo strescic w 5 zdaniach, a reszta to powtarzanie tego, co bylo napisane.
haha to żeś się teraz popisał "inteligencją" porównaniem zupełnie innych rzeczy, nie wiesz nawet co to znaczy podatek obrotowy od firm.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Trzeba głosować na tych którzy chcą podatki zmniejszać i np. zalegalizować grę w pokera. Jedyna partia polityczna która tego chce to Konfederacja. Graczy w Polsce są miliony ale jak przychodzi do głosowania to głosujecie na tych co podatki tylko nam podnoszą czyli PIS PO PSL SLD. A potem płaczecie na forach.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
B 482

bmoran

Użytkownik
Ale o czym Ty mowisz w ogole? Zyjemy w najglupszym systemie czyli demokracji, tutaj poslami zostaja pilkarze, celebryci. Liczy sie kto wiecej balonikow rozda na wiecach no i kto popiera gejow albo kto ich nie kopiera. Jesli patrzac faktycznie tylko gospodarczo, a nie ideologicznie to byl projekt Polska Fair Play z dr. Gwiazdowskim, gdzie wiekszosc osob to byli przedsiebiorcy czy uznane osoby z centrum Adama Smitha, doradcy podatkowi itd. Jak sie skonczylo? No nawet nie udalo sie zebrac podpisow by wystartowac w wyborach ogolnokrajowych. Tutaj jako reprezentacja narodu z jednej czy drugiej strony zostali wybrani Janek Tomaszewski zyjacy ciagle meczem gdy "zatrzymal Anglie na Wembley", albo Tomek Frankowski, w sumie znany mniej, ale ze rozpoczynal granie i konczyl w Jadze to na Podlasiu wygral :d Dostaje sie Pan Biedron dlatego, ze teraz modne jest kochac gejow i w sumie tylko dlatego sie ludzie dostaja. Wiec gadanie o podatkach w sumie nikogo w Polsce nie interesuje, liczy sie szopka i w sumie bycie anty do kogos - wtedy ma sie szanse wygrac.
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Czy od czasu "afery" betathome" i banku PKO za platformy były jakieś za pisiorów ??? Bo chyba o żadnej następnej nie słyszałem Wpłacał/wypłacał teraz ktoś kartą visa/mastercard do "nielegalnego" buka??? Jak teraz gracie gdy Trustly wyparowało od bukmacherów?
 
R 924

radziooh

Użytkownik
Taką mam propozycję i sugestię. Jest jeden sposób na to by obrzydzić firmom bumacherskim podatki i sprawić by zmienili system, grać single :) Single to najbezpieczniejszy sposób gry, częste wygrane, a więc dużo podatków do zapłaty. Ja od 2 lat gram tylko single i żaden polski bukmacher na mnie nie zarobił, u niektórych bukmacherów jestem na plusie, a tam gdzie jestem na minusie to bukmacher i tak jest na minusie licząc podatki od wygranych. Dlaczego wielu bukmacherów namawia ludzi do grania ako i daje promocje od grania aumulatorów? Bo mają większe zyski od klientów, którzy tak grają, to logiczne.
 
Otrzymane punkty reputacji: +62
machlak 305

machlak

Użytkownik
Dokładnie zgadzam się w 100 % ja też od jakiegoś czasu zacząłem grać single, co prawda na zagranicznym buku ale nie daje na sobie zarobić i jestem sporo do przodu 😉
 
Do góry Bottom