>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
kraher 306

kraher

Użytkownik
Przecież ta strona jest zrobiona przez polskie firmy z STS na czele - nie jest to oficjalny rejestr (było o tym).
Doskonale zdaję sobie z tego sprawę. Chciałem tylko w tym przypadku zwrócić uwagę na adnotację, dotyczącą dostosowaniu się Rivalo do przepisów polskiego prawa. Gdyby ten bukmacher tego nie zrobił, to po jaką cholerę mięliby to pisać.
Jaki mięliby w tym interes?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Jak macie zgromadzone środki na koncie w Rivalo to wchodzicie na czat i zlecacie poprzez podanie swojego loginu + adresu skrill wypłatę kasy.
Faktycznie, bukmacher Rivalo zamyka się na polski rynek.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
A jeśli korzystam tylko z karty?
Mam nadzieję, że nie anulują mi zakładów w trakcie, tak dobrze siadło eh.
Napisz może do Janczyka i poproś żeby anulowali ustawę hazardową, bo tak dobrze Ci siadło :spokodfhgfh:
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Wychodzi na to że Otobet postanowił się dostosować do przepisów jakieś pół roku wcześniej ????
Po prostu Otobet skutecznie przeciwdziała uzależnieniom ????

Delikatnie mówiąc Rivalo, to jedno wielkie nieporozumienie, bo jak ktoś ma wejść na chata i zlecić wypłatę, skoro blokują polskie IP?
Może wybierzcie się na Curacao i tam spróbujcie wyciągnąć od nich swoje pieniądze. Przy okazji trochę się zrelaksujecie, bo miejsce jest naprawdę zjawiskowe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
A 0

agatagy

Użytkownik
Po prostu Otobet skutecznie przeciwdziała uzależnieniom ????

Delikatnie mówiąc Rivalo, to jedno wielkie nieporozumienie, bo jak ktoś ma wejść na chata i zlecić wypłatę, skoro blokują polskie IP?
Może wybierzcie się na Curacao i tam spróbujcie wyciągnąć od nich swoje pieniądze. Przy okazji trochę się zrelaksujecie, bo miejsce jest naprawdę zjawiskowe :mrgreen::mrgreen::mrgreen:
Ja dziś normalnie rozmawiałam na czacie - sama strona była zablokowana (nic nie dało się kliknąć za informacją o zablokowaniu), ale czat był aktywny, ale on tam raz jest raz go nie ma :p
 
H 32

hortex

Użytkownik
Dostałem pismo z wymiaru sprawiedliwości. Z tego bełkotu wynika, że zmienili mi kwalifikacje z art 107 par 2 kks na art 287 par 1 kk. Czy przelew może być uznany za dowód rzeczowy?...Pół biedy nadal jestem jedynie świadkiem.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
A tak na poważnie, to niech administracja grzecznie poprosi ich Support o wypowiedzenie się w tej sprawie. Przecież oni mają oficjalne konto na tym forum: Rivalo
 
L 124

lemko

Użytkownik
Jaki mięliby w tym interes?
Propagandowy.
Scenariusz A - buki nie chcą się dostosować do polskiego prawa (nie ważne, że może się ono okazać niezgodne z unijnym, jakoś dziwnie na ten temat milczą) to będzie kwik o tym jakie one są złe.
Scenariusz B - jakieś buki chcą się dostosować do polskiego prawa i wychodzą z rynku to będzie coś w stylu &quot;to my mamy rację, nielegalni won&quot;.
Scenariusz C - jakieś buki chcą się dostosować do polskiego prawa i wejść na PL rynek to będzie kwik w stylu: &quot;Ale jak to? Nielegalni bukmacherzy mogli sobie działać w rajach podatkowych i teraz nic nie będą musieli zapłacić? Przecież dopuścili się przestępstwa według polskiego prawa i PiS pozwoli im na działanie mimo, że z nielegalnego procederu czerpali korzyści? Gdzie tu patriotyzm gospodarczy?&quot;
Żeby takie karasie nie mogły napisać, że jestem klakierem od nielegalnych, to przypomnę, że ś.p. poseł Wójcikowski proponował 20% podatku GGR i zapłacenie przez buki, które ew. chciałyby wejść na polski rynek podatku 5 lat wstecz w zamian za abolicję podatkową. Popieram te postulaty, choć ten drugi uważam za nierealny do wprowadzenia w życie.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Może poczekajmy z tymi spekulacjami spokojnie do końca tego miesiąca. Na początku kwietnia zapewne będziemy wiedzieć dużo więcej.
Dostałem pismo z wymiaru sprawiedliwości. Z tego bełkotu wynika, że zmienili mi kwalifikacje z art 107 par 2 kks na art 287 par 1 kk. Czy przelew może być uznany za dowód rzeczowy?...Pół biedy nadal jestem jedynie świadkiem.
Trochę dziwnie zaczyna wyglądać ta sprawa, bo art 287 par 1 kk. to:
Art. 287. Oszustwo komputerowe
§ 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub wyrządzenia innej osobie szkody, bez upoważnienia, wpływa na automatyczne przetwarzanie, gromadzenie lub przekazywanie danych informatycznych lub zmienia, usuwa albo wprowadza nowy zapis danych informatycznych,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.
Być może uznali, że nie będą w stanie udowodnić Ci grania u zagranicznych na podstawie samych przelewów i postanowili szukać gdzie indziej. Wygląda na to, że dopatrzyli się jakiejś ingerencji w dane teleinformatyczne.
 
marincilic 324

marincilic

Użytkownik
Dostałem pismo z wymiaru sprawiedliwości. Z tego bełkotu wynika, że zmienili mi kwalifikacje z art 107 par 2 kks na art 287 par 1 kk. Czy przelew może być uznany za dowód rzeczowy?...Pół biedy nadal jestem jedynie świadkiem.
Możesz powiedzieć trochę więcej o swojej sprawie? Na jakim buku grałeś? Rozumiem, że bezpośrednio na konto przelewałeś kasę?
 
E 293

emarco

Użytkownik
Wchodzę teraz na rywalo, wyskoczyło mi okienko z w/w komunikatem o restrykcjach, usunąłem, zalogowałem się bez problemu, znowu usunąłem okienko, mogę na koncie zrobić wszystko, nawet ... wpłacić.
Jak tak mają działać blokady to super :grin::grin::grin::grin::grin::grin::jupi::jupi:
 
H 32

hortex

Użytkownik
Może poczekajmy z tymi spekulacjami spokojnie do końca tego miesiąca. Na początku kwietnia zapewne będziemy wiedzieć dużo więcej.



Trochę dziwnie zaczyna wyglądać ta sprawa, bo art 287 par 1 kk. to:



Być może uznali, że nie będą w stanie udowodnić Ci grania u zagranicznych na podstawie samych przelewów i postanowili szukać gdzie indziej. Wygląda na to, że dopatrzyli się jakiejś ingerencji w dane teleinformatyczne.
Też mam takie wrażenie. Tylko, że czytając lexa i interpretacje sądowe większość odrzuca środki na rachunkach bankowych jako dowód rzeczowy. Najpewniej będę składał zażalenie. Wg mnie nie mają zupełnie pomysłu jak ugryźć to i kombinują, żeby cokolwiek przyklepać.
 
kraher 306

kraher

Użytkownik
Wchodzę teraz na rywalo, wyskoczyło mi okienko z w/w komunikatem o restrykcjach, usunąłem, zalogowałem się bez problemu, znowu usunąłem okienko, mogę na koncie zrobić wszystko, nawet ... wpłacić.
Jak tak mają działać blokady to super :grin::grin::grin::grin::grin::grin::jupi::jupi:
No to można grać dalej :spokodfhgfh:
Też mam takie wrażenie. Tylko, że czytając lexa i interpretacje sądowe większość odrzuca środki na rachunkach bankowych jako dowód rzeczowy. Najpewniej będę składał zażalenie. Wg mnie nie mają zupełnie pomysłu jak ugryźć to i kombinują, żeby cokolwiek przyklepać.
Same przelewy bankowe nie powinny być dostatecznym dowodem, na uczestniczenie w nielegalnej grze hazardowej. Jeszcze trudniej udowodnić, że gracz uczestniczył w niej z terenu RP. Jednakże jak wiadomo, nasze prawo jest tak skonstruowane, że sądy mogę je interpretować w dowolny sposób.
 
H 32

hortex

Użytkownik
Tu chodzi o to, że zakwalifikowali nie sam przelew, a środki na rachunku uzyskane z niego w 100%, za dowód rzeczowy, co wg mnie jest niezgodne z prawem. Policja się kompromituje po prostu szukając w tym art. 287 jeszcze...
Co jeszcze zabawniejsze, Pani prokurator nazwała firmę, która jest zwykłym brokerem/pośrednikiem walutowym za firmę bukmacherską...ręce opadają. Podsumowując, wg nich otrzymałem przestępcze środki od bukmachera, którym jest broker finansowy/trader. ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom