>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Zweryfkowani użytkownicy powinni zignrować tą wiadomość a ich konto pozostaje w pełni zweryfikowane.
Troche to nie na temat ale się nie zgodze bo konto mam zweryfikowane od ładnych paru lat a dzisiaj musiałem im wysłac znowu ksero DO bo pojawił sie komunikat przy logowaniu.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Nie. Jezeli twoja wygrana przekroczy 2280zł to pobierają automatycznie 10% podatku. Jeżeli chodzi o kwotę wolną od podatku których nie musisz zgłaszać w pitach to 3091 zł (2014r). Jeżeli twoje wygrane przekroczą tą kwotę to teoretycznie musisz to zgłosic. Mowa oczywiscie o legalnych wygranych.
Mylisz się - bowiem zgłaszaniu w PIT nie podlegają żadne legalne wg krajowego prawa wygrane, bez względu na ich wysokość.
Te wygrane, od których musi być pobrany podatek od jednostkowych, pojedyńczych wygranych ponad 2280 zł, będą szczęśliwcowi wypłacone dopiero po pobraniu przez organizatora gry czy zakładu wzajemnego (w imieniu i na rzecz fiskusa) 10% podatku od wygranych, czyli nastąpi wtedy wypłata w kwocie netto, a to wtedy kończy całą istniejącą procedurę, gdyż nie istnieje żadna regulacja prawna w Ustawie o PIT, wymagająca jakiegoś zgłaszania tych już przecież uprzednio opodatkowanych przed momentem wypłacenia wygranych.
Zatem skoro wygrywający nie może w żaden sposób wejść w posiadanie środków z tej omawianej tu wygranej, zanim nie zostanie pobrany należny od tego podatek - to w momencie ich otrzymania, nie istnieje ciążący na nim już żaden inny obowiązek podatkowy względem państwa, obejmujący tę wygraną.
Warto tu chyba przypomnieć, że wygrane z gier i zakładów wzajemnych nie są sumowane z przychodami osiąganymi z innych źródeł.
........
Procedura gry multiplikowanych, takich samych zakładów w polskich firmach, ma na celu uniknięcie ew. wygranych ponad 2280 zł, aby uniknąć płacenia nawet tego 10% podatku od wygranych.
Stąd gracze tak dobierają stawki względem AKO kuponu czy kombinacji, aby wygrana była poniżej progu 2280 zł.
.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mylisz się - bowiem zgłaszaniu w PIT nie podlegają żadne legalne wg krajowego prawa wygrane, bez względu na ich wysokość.
Te wygrane, od których musi być pobrany podatek od jednostkowych, pojedyńczych wygranych ponad 2280 zł, będą wypłacone dopiero po pobraniu przez organizatora gry czy zakładu wzajemnego (w imieniu i na rzecz fiskusa) 10% podatku od wygranych, czyli nastąpi wtedy wypłata w kwocie netto, a to kończy całą procedurę, gdyż nie istnieje żadna regulacja prawna w przepisach o PIT, wymagająca zgłaszania tych już przecież uprzednio opodatkowanych wygranych.
Zatem skoro wygrywający nie może wejść w posiadanie środków z tej wygranej, zanim nie zostanie pobrany należny podatek - to w momencie ich otrzymania, nie istnieje już żaden obowiązek podatkowy obejmujący tę wygraną.
........
✅
Troche to nie na temat ale się nie zgodze bo konto mam zweryfikowane od ładnych paru lat a dzisiaj musiałem im wysłac znowu ksero DO bo pojawił sie komunikat przy logowaniu.
http://forum.bukmacherskie.com/f118/weryfikacja-kyc-114780.html
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
Czytałem ten temat ale co z tego jak na koncie nie mogłem nic zrobić tzn. np. dodac &quot;lojalki&quot; czy zlecić wypłaty i dlatego po rozmowie na czacie wysłałem skany.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@Sylwek2012, a w jakim celu zestawiłeś cytat z mojego pełnego wpisu będący informacją dla Ciebie że się mylisz, z cytatem wpisu kolegi @Josef39?
Bo nie bardzo rozumiem...
 
P 12

pefkohori6

Użytkownik
Wcale mnie nie dziwi takie myślenie. Weź inne przykłady z życia gdzie goscie w krawatach kradną miliony i zostają uniewinniani albo dostają śmieszne kary w zawieszeniu a za kilkaset złotych zwylki ludzie idą do więzienia.

Nie dziwi mnie że najbardziej nasrane w gaciach mają osoby które raz na rok przelały do buka kilkadziesiąt złotych. Powiedzenie &quot;jak kraść to miliony&quot; nie wzięło się z niczego.
Nie moja sprawa wiec nie chce mi sie juz tutaj produkowac ale jeszcze jedno odnosnie naszej wczesniejszej dyskusji :

Art. 103. (...) wprowadza się następujące zmiany:

7) Kto uczestniczy w grze losowej, zakładzie wzajemnym, grze na automacie, urządzonych lub prowadzonych wbrew przepisom ustawy lub warunkom koncesji lub zezwolenia,

podlega karze grzywny do 120 stawek dziennych.

9) po art. 110 dodaje się art. 110a i 110b w brzmieniu:

§1 Kto wbrew przepisom ustawy zleca lub prowadzi reklamę lub promocję gier cylindrycznych, gier w karty, gier w kości, zakładów wzajemnych lub gier na automatach, umieszcza reklamę takich gier lub zakładów lub informuje o sponsorowaniu przez podmiot prowadzący działalność w zakresie takich gier lub zakładów,

podlega karze grzywny do 720 stawek dziennych.

W przypadku mniejszej wagi, sprawca czynu zabronionego określonego w §1 lub §2, podlega karze grzywny za wykroczenie skarbowe.


oczywiscie slowo &quot;mniejszej wagi&quot; pozostaje do oceny ale zgodzisz sie chyba ze te kilkaset zlotych jak to nazwales do duzej wagi zaliczyc nie mozna ;)
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
oczywiscie slowo &quot;mniejszej wagi&quot; pozostaje do oceny ale zgodzisz sie chyba ze te kilkaset zlotych jak to nazwales do duzej wagi zaliczyc nie mozna ;)
Cieszy mnie że to rozumiesz. Niestety 3/4 osób wypowiadających się w tym temacie tego nie rozumie, spróbuj ich przekonać.
 
L 51

legionista880

Użytkownik
hah rewelacyjnie sie czyta ten temat

jedni mowia ze moga karac do 120 stawek dziennych inni mowia ze nie mozna wogole karac bo jest pierdyliard punktow ktore mowia ze mozna grac wg prawa unii i ze ustawa to bubel

moj ostatni post tutaj na podsumowanie

ci co wygrywaja beda walczyc w sadach z dobrymi papugami i niczego sie nie boja
ci co wygrywaja grosze zaplaca kare dla swietego spokoju
X procent ucieknie do sts fortuny itp itd

dziekuje za uwage wilk syty owca cała
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Był ten wątek już poruszany. Bet365 wprowadza nowe zasady weryfikacji i rozsyła meile informacyjne. Zweryfkowani użytkownicy powinni zignrować tą wiadomość a ich konto pozostaje w pełni zweryfikowane.
Jak nie wierzysz pytaj u źródła a nie na FB podburzając innych.
Wkońcu ktoś powiedział coś mądrego. DZIĘKI, myślałem że tylko ja mam takie wrażenia że ten temat rozwija się bardziej w kierunku wiochy niż FB.
Dziwi Was, że mówię, że buk mnie sprzedał. Nie mam na myśli siebie tylko cześć użytkowników. Jeśli rząd wprowadzi blokowanie stron to te firmy znikną z rynku a więc zarobek dla nich żaden. Przeciętny kowalski nie będzie umiał albo chciał obchodzić blokady. Jak do tego doajdą jakieś wyroki to nawet nie będzie próbował. Skąd wiecie, że polski rząd nie próbuje się dogadać z bukami. Chce aby wystawić im np graczy z największymi wygranymi. Rząd zabierze im kasę a w zamin buk dostanie licencję - buk ma licencję a rząd kasę - wilk systy i owca cała - naszym kosztem. Jak już będize wpolsce legalni to reszta co nie wpadał odetchnie i zostanie u buka bo co ich obchodzą ci co zostali sprzedani i zapłacili. Dla nich najważniejsze będzie, że im już nic nie grozi bo to teraz legalne. Grupę ludzi, która odejdzie z powodu kontroli, kari po porostu w imię zasad uzupełnią ludzie którzy do tej pory wogóle nie grali bo się bali.
Jakbyście poszli do prawnika zamiast pokazywać, ze pozjadaliści wszystkie rozumy to wiedzielibyście choćby to, ze w polsce jak do tej pory nikt nie został skazany za przestęstwo skarbowe, jedynie wykroczenia. Jeśli chodzi o pit to spieracie się nie o to co trzeba.
Mogłbym Wam napisać wiecej ale nie chce nikogo podburzać. Racja - temat zmierza w kierunku wiochy.
Niestety nie jesteście nawet blisko (niektórzy w połowie) tych argumentów którymi można się bronić w razie kontroli/sprawy.
 
hard_pass 0

hard_pass

Użytkownik
Dziwi Was, że mówię, że buk mnie sprzedał. Nie mam na myśli siebie tylko cześć użytkowników. Jeśli rząd wprowadzi blokowanie stron to te firmy znikną z rynku a więc zarobek dla nich żaden. Przeciętny kowalski nie będzie umiał albo chciał obchodzić blokady. Jak do tego doajdą jakieś wyroki to nawet nie będzie próbował. Skąd wiecie, że polski rząd nie próbuje się dogadać z bukami. Chce aby wystawić im np graczy z największymi wygranymi. Rząd zabierze im kasę a w zamin buk dostanie licencję - buk ma licencję a rząd kasę - wilk systy i owca cała - naszym kosztem. Jak już będize wpolsce legalni to reszta co nie wpadał odetchnie i zostanie u buka bo co ich obchodzą ci co zostali sprzedani i zapłacili. Dla nich najważniejsze będzie, że im już nic nie grozi bo to teraz legalne. Grupę ludzi, która odejdzie z powodu kontroli, kari po porostu w imię zasad uzupełnią ludzie którzy do tej pory wogóle nie grali bo się bali.
Jakbyście poszli do prawnika zamiast pokazywać, ze pozjadaliści wszystkie rozumy to wiedzielibyście choćby to, ze w polsce jak do tej pory nikt nie został skazany za przestęstwo skarbowe, jedynie wykroczenia. Jeśli chodzi o pit to spieracie się nie o to co trzeba.
Mogłbym Wam napisać wiecej ale nie chce nikogo podburzać. Racja - temat zmierza w kierunku wiochy.
Niestety nie jesteście nawet blisko (niektórzy w połowie) tych argumentów którymi można się bronić w razie kontroli/sprawy.
BET365 przechodzi na licencje gibraltarską , z tego powodu można zauważyć na kontach komunikaty dotyczące weryfikacji , zmiany systemowe odnosnie limitów wpłat itd.
 
B 8

bonusman

Użytkownik
BET365 przechodzi na licencje gibraltarską , z tego powodu można zauważyć na kontach komunikaty dotyczące weryfikacji , zmiany systemowe odnosnie limitów wpłat itd.
Dzięki, już zostałem wczoraj po chamsku uświadomiony.
Tak ja pisałem wcześniej - powodzenia wszystkim w samodzielnym szukaniu właściwych argumentów.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Mogłbym Wam napisać wiecej ale nie chce nikogo podburzać. Racja - temat zmierza w kierunku wiochy.
Niestety nie jesteście nawet blisko (niektórzy w połowie) tych argumentów którymi można się bronić w razie kontroli/sprawy.
Przypomniała mi się ostatnia większa afera gdzie wszyscy zaczeli panikować.
Jakieś 2-3 lata skrill zmieniał systemy zabezpieczeń, szatę graficzną i nazwę z moneybookers. Podczas przeprowadzania tych zmian często występowały problemy techniczne. Jeden z nich polegał na tym że przy próbie wpłaty wyskakiwał komunikat twoja wpłata została odrzucona ponieważ hazarad na twoim terytorium jest nielegalny czy coś podobnego.
Oczywiscie debile którym to wyskoczyło zamiast zapytać skrill o co chodzi odrazu wrzucili temat na forum i w ciągu kilku dni temat bił rekordy popuralności i pojawiły się posty nie których użytkowników w stylu Skrill zaczyna współpracować z US, Polski rząd zaczął blokować skrill.
Wyglądało to dokładnie tak samo jak teraz. Jak bede miał czas poszukam tego tematu i wrzuce.
Ten temat idzie w kierunku wiochy przez takich jak Ty. Zamiast wkręcać innym swoje wyimaginowane historyjki zorientuj się u źródła jak sprawa wygląda. Jasne, na forum możesz pisać co tylko zechcesz, co Ci wyobraźnia podpowiada ale po co ? Czy nie lepiej żeby forum było źródłem jakichś konkretnych informacji? Jak chcesz poplotkować to idź na Pudelek.
 
B 8

bonusman

Użytkownik
Przypomniała mi się ostatnia większa afera gdzie wszyscy zaczeli panikować.
Jakieś 2-3 lata skrill zmieniał systemy zabezpieczeń, szatę graficzną i nazwę z moneybookers. Podczas przeprowadzania tych zmian często występowały problemy techniczne. Jeden z nich polegał na tym że przy próbie wpłaty wyskakiwał komunikat twoja wpłata została odrzucona ponieważ hazarad na twoim terytorium jest nielegalny czy coś podobnego.
Oczywiscie debile którym to wyskoczyło zamiast zapytać skrill o co chodzi odrazu wrzucili temat na forum i w ciągu kilku dni temat bił rekordy popuralności i pojawiły się posty nie których użytkowników w stylu Skrill zaczyna współpracować z US, Polski rząd zaczął blokować skrill.
Wyglądało to dokładnie tak samo jak teraz. Jak bede miał czas poszukam tego tematu i wrzuce.
Ten temat idzie w kierunku wiochy przez takich jak Ty. Zamiast wkręcać innym swoje wyimaginowane historyjki zorientuj się u źródła jak sprawa wygląda. Jasne, na forum możesz pisać co tylko zechcesz, co Ci wyobraźnia podpowiada ale po co ? Czy nie lepiej żeby forum było źródłem jakichś konkretnych informacji? Jak chcesz poplotkować to idź na Pudelek.
Pewny jesteś? Masz jakieś dowody na to, że tak nie jest/będzie. Akurat dysponuję dwoma opiniami, które kosztowałay mnie 700zł z kancelarii prawnych, które zajmują się prawem hazdardowym i urzerając się na co dzień z SC. Robiłem je w grudniu 2013. Z jakiego powodu wiadomo. Na pewno nie dla tego że wygrałem 5 czy 10 tyś.
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
Bonusman, czy możesz darować chłopakom swoje wywody? Forum - przeniesiona do struktury stron www, która służy do wymiany informacji i poglądów między osobami o podobnych zainteresowaniach. Jak widzisz część chłopaków prosiła o rady/wskazówki. Jeśli nie masz żadnych ciekawych informacji, lub nie zamierzasz udzielać się poprzez pomoc tym potrzebującym (mi to lata i powiewa bo nie gram), odpuść sobie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Pewny jesteś? Masz jakieś dowody na to, że tak nie jest/będzie. Akurat dysponuję dwoma opiniami, które kosztowałay mnie 700zł z kancelarii prawnych, które zajmują się prawem hazdardowym i urzerając się na co dzień z SC. Robiłem je w grudniu 2013. Z jakiego powodu wiadomo. Na pewno nie dla tego że wygrałem 5 czy 10 tyś.
Nie nie jestem pewny i nie mówię że tak nie będzie( co wg mnie jest tak mało prawdopodobne jak trafienie 6 w lotto), mówię tylko że ktoś sztucznie próbuje wywołać panikę i są to nowi użytkownicy forum.
Skoro interesujesz się ta tematyką dlaczego zalozyłeś konto na FB dopiero wczoraj i nagle zaczełeś się udzielac w tym temacie ? od 2009 roku milczałes i nagle wyszedłeś z podziemia.
 
wojtas84 90

wojtas84

Użytkownik
1) sam koszt postępowań karno-skarbowych zdecydowanie przewyższy kwoty jakie gracze będą mieli zwrócić Skarbowi Państwa
5) według nich postępowania sądowe zakończą się na korzyść graczy wobec braku notyfikacji ustawy hazardowej - ewentualne skazanie graczy skończy się odwołaniem do organów sądowych UE i uchylaniem wyroków
Jakaś sprzeczność tu się pojawiła...
 
T 7

typowyandrzej

Użytkownik
Nie ma żadnej sprzeczności, UC gdyby miał przeprowadzić kilkanaście tysięcy postępowań poniósłby w związku z tym duże koszty - nawet przy założeniu że gracze zwrócą korzyści majątkowe i płacić grzywny - kwestia zakończenia postępowania wyrokiem na korzyść to inna sprawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom