>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
O 13

outlander

Użytkownik
Dokładnie tak jak mówi pan kracy. Większość tu nie ma pojęcia co to jest prawdziwa bukmacherka. Jak myślicie ze obstawicie mecze w lidze mistrzów lub topowe ligi europejskie i bedziecie zarabiać w dłuższej perspektywie to sie mylicie. Dlatego komentarze typu &quot; zawodowy typer .... nie dziękuję&quot; są dla mnie śmieszne choć jak najbardziej zrozumiałe.
Nie miałbym nic przeciwko graniu w sts lub fortuna tylko problem polega na tym ze oferta tych buków jest skandaliczna i niedopuszczalna dla poważnych typerow
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Z przykrością informujemy, że ze względu na nadchodzące zmiany prawne, od 30. marca nie będziemy już świadczyć naszych usług dla klientów w Polsce.
W związku z tym, Twoje konto zostanie zamknięte w tym dniu i nie będziesz mógł już dłużej korzystać z naszych serwisów lub uzyskać do nich dostępu. Do tego dnia, będziemy oferowali nasze usługi tak, jak zwykle. Wszystkie środki znajdujące się na Twoim koncie można wypłacić tak, jak dotychczas do 30. marca. Po tym terminie, prosimy o kontakt z nami w sprawie realizacji jakichkolwiek wypłat.
Przepraszamy za wszelkie niedogodności z tym związane. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli ponownie oferować nasze usługi.
Serdecznie pozdrawiamy
Zespół bet365
 
czoker 104,6K

czoker

Użytkownik
Czy ktoś pytał 365 co z zakładami, które zostaną rozliczone po 30 marca? Jak zamykali komuś konto, a miał bety do przodu to normalnie rozliczali zakłady, czy teraz będzie tak samo czy zwroty na wszystko? Jak ktoś nie dopytywał to proszę nie wypisywać bzdur, tylko oficjalne informacje mnie interesują ????
 
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Nie w kazdym kraju da sie zakladac konta jak na slupy w PL
Akurat w anglii i u szwabow nie zrobisz weryfikacji jak w pl, czyli malunek i link weryfikacyjny
Z Vpn tez roznie jest, b365 przewaznie blokuje vpn, trzeba wiedziec jaki kupic
Wiadomo, ze Ci co zarabiali na b365 nadal beda sobie radzic, zacznie sie handel zagranicznymi kontami, ktore pewnie dluzej wytrzymaja niz te polskie gowna co wytrzymywaly raptem pare betow
 
ranczo0123 466K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Ja nie jestem może jakimś ekspertem z dziedziny marketingu i reklam ale bynajmniej nie jest tak, ze reklamodawca każdego dnia przelewa setki tysiecy złotych na konto nadawcy telewizyjnego celem wyemitowania pasma swoich reklam w danym dniu. Taki pakiet Betsson wykupuje z miesięcznym wyprzedzeniem na cały okres 30 dni. Jeśli wykupili w lutym to mogą się reklamować choćby do 1 kwietnia.
w takim razie to żaden argument ????
Tylko to ze wchodzi nowa ustawa bylo juz wiadomo od roku czasu. Jakby teraz Betsson wyszedl ladujac tyle pieniedzy w reklame to by tylko oznaczalo ze tam sami idioci pracuja a moim zdaniem oni to dobrze skalkulowali i raczej nie zamierzaja wychodzic. Co do wieszczy tutaj wielkich znawcow ktorzy jak spojrzec na konto sa no namemami z kontem zalozonym pare dni temu i ktorzy uwazaja ze tylko na niszy da sie zarabiac no to tylko mozna sie posmiac..
 
D 1,9K

davidian

Użytkownik
Myślę że lada chwila dowiemy się że powstaje Centralny Bukmacher Polski. Na wzór Centralnego Portu Lotniczego i Centralnego Dworca PKP.
Tak będzie.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom