>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
K 90

konikpolny

Użytkownik
Akurat ś.p. poseł Wójcikowski walczył o ustawę hazardową i z tego, co wiem to każdy z Kukizów był przeciw.
Automatów nie będzie min. 60 000 - już padają deklaracje o ok. 35 000.
Kula w płot. Akurat, gdyby nie jego śmierć, to zamierzał wystąpić z klubu Kukiza. Wszyscy o tym wiedzieli po sławnym głosowaniu w Sali Kolumnowej. Tylko 35 tyś? No to uspokoiłeś niejedną rodzinę w Polsce. Kupa śmiechu!
 
L 124

lemko

Użytkownik
Kula w płot. Akurat, gdyby nie jego śmierć, to zamierzał wystąpić z klubu Kukiza. Wszyscy o tym wiedzieli po sławnym głosowaniu w Sali Kolumnowej. Tylko 35 tyś? No to uspokoiłeś niejedną rodzinę w Polsce. Kupa śmiechu!
Nie w płot - prześledź głosowania nad ustawą hazardową (Kukiz&#39;15 był przeciwko ustawie i za GGR - poszukam i dam tutaj linki z głosowań).
Wytknąłem tobie niewiedzę o liczbie automatów, to wkładasz w moje usta słowa, których nie napisałem (twierdzisz, że uspokajam rodziny dlatego, że będzie 35 000 automatów) - po prostu nie masz wiedzy o tym, że wywalono 60 000 automatów z ustawy.
Dlatego jest po zawodach.
Jeżeli jest po zawodach, to dlaczego bah nie wychodzi?
 
E 293

emarco

Użytkownik
&quot;
In May 2016, Polish lawmakers indicated that changes would be implemented to the existing regulations, ones that would introduce a much-needed diversity in the market. The amendments came into reality in mid-December.
Under the country’s updated Gambling Act, online poker and slot games will be provided to local customers. However, the operation of those will fall under the purview of the state monopoly. Unlicensed iGaming operators will be blocked from the local market.
The amendments are set to become effective on April 1, 2017. Any companies that do not operate in compliance with the new regulations will be blocked by July 1, 2017.
During VIGE2017, the expert on the online gambling industry and a special guest from Poland will discuss and explain the new amendments which can be taken into consideration by igaming companies looking to expend to Poland.&quot;
Źródło: https://vige.world/2017/01/10/2017-is-the-tipping-point-among-eu-member-states-to-adopt-new-and-common-online-gambling-regulations/
Konferencja zakończyła się wczoraj (22.03.), gdzie zainteresowanym operatorom przedstawiono regulacje w Polsce wchodzące w życie 1 kwietnia. Teraz wiadomo, dlaczego dopiero teraz to wszystko &quot;nabiera tempa&quot;
Jeżeli jest po zawodach, to dlaczego bah nie wychodzi?
Wyjdą, bo już wszystko wiedzą... od wczoraj ;-)
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Nie w płot - prześledź głosowania nad ustawą hazardową (Kukiz&#39;15 był przeciwko ustawie i za GGR - poszukam i dam tutaj linki z głosowań).
Wytknąłem tobie niewiedzę o liczbie automatów, to wkładasz w moje usta słowa, których nie napisałem (twierdzisz, że uspokajam rodziny dlatego, że będzie 35 000 automatów) - po prostu nie masz wiedzy o tym, że wywalono 60 000 automatów z ustawy.



Jeżeli jest po zawodach, to dlaczego bah nie wychodzi?
Skad wiesz? Na chatie z 2 godziny temu napisali to co i miesiac temu, czyli ze studiuja warunki licencji i rozwazaja ubieganie sie o nia. Ani nie mowili, ze wyjda ani ze zostana
 
M 7

mateuszkot12

Użytkownik
to czyli b365 koniec ?? Według nieoficjalnych informacji bukmacherzy będą zmuszeni wycofać się z polskiego rynku przed wejściem ustawy w naszym kraju, jeśli zamierzają starać się o polskie licencje.
 
L 124

lemko

Użytkownik
Skad wiesz? Na chatie z 2 godziny temu napisali to co i miesiac temu, czyli ze studiuja warunki licencji i rozwazaja ubieganie sie o nia. Ani nie mowili, ze wyjda ani ze zostana
No przecież na chwilę obecną nie ogłasza, że wychodzi, ani admin nie dostał od nich żadnego info.
Zawsze jest tak, że osoby prowadzące tego typu fora, czy strony o bukmacherce dowiadują się pierwsze.
Poza tym pewnie firmy muszą mieć czas, aby wypłacić komuś kasę itd.
 
applause 2,4K

applause

Użytkownik
Jeżeli ktoś ma dobrą kasę z bukmacherki to nie będzie dla niego problemem wyrobić sobie rezydenturę dowolnego kraju w którym zakłady przez net są legalne. Cała reszta która gra okazjonalnie, przegrywa lub ma z tego kilka stów miesięcznie da sobie spokój z graniem nielegalnym w świetle nowej ustawy.

Ustawę pisali ludzie dla których zakłady bukmacherskie to ta sama kategoria co gry losowe. Bo jeśli ktokolwiek kto ma pojęcie o zakładach zobaczy kursy na 12 w wysokości 1,7 - 1,7 parsknie śmiechem i co najwyżej puści raz w miesiącu dużego lotka.
Dokładnie, w samo sedno. Teraz jak grzyby po deszczu pojawią się pośrednicy w zakładach ;) Żaden szanujący się typer nigdy nie bedzie grał z podatkiem bo to się po prostu nie opłaca
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Raczej gorzej niż w Czechach.
Wylewne info z Betsson: &quot;Na razie działamy normalnie.&quot;
Betolimp: &quot;We currently have no intention to apply changes for our players from Poland&quot;
lsbet: &quot;W tym momencie wszystko jest w porządku. Pan może założyć konta oraz grać.&quot;
Expekt: &quot;Nie planujemy wycofania się z rynku. Staramy się o uzyskanie licencji.&quot;
 
K 90

konikpolny

Użytkownik
Nie w płot - prześledź głosowania nad ustawą hazardową (Kukiz&#39;15 był przeciwko ustawie i za GGR - poszukam i dam tutaj linki z głosowań).
Wytknąłem tobie niewiedzę o liczbie automatów, to wkładasz w moje usta słowa, których nie napisałem (twierdzisz, że uspokajam rodziny dlatego, że będzie 35 000 automatów) - po prostu nie masz wiedzy o tym, że wywalono 60 000 automatów z ustawy.
Dokładnie to 38500, bo 1 na 1 tyś. zaczętych mieszkańców. jakie to jednak ma znaczenie? Ma powstać 1000 dużych salonów gier (do 60 automatów). Będzie gdzie przeputać kasę rodzin. Ciekawe, kto to będzie kontrolował? Jestem pewien, że będzie tego dużo więcej, bo to Polska. Coś czuję, że za jakiś czas wyjdą na jaw smrodliwe sprawy związane z tą fatalną ustawą i będą taką samą kulą u nogi PiS, jak stara ustawa była wypominana PO. A tak swoją drogą, tu się ładuje taki horrendalny podatek obrotowy przy bukmacherce, a największa hazardownia na świecie, czyli forex korzysta z podatku od zysku 19%. To mnie najbardziej śmieszy.
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
to czyli b365 koniec ?? Według nieoficjalnych informacji bukmacherzy będą zmuszeni wycofać się z polskiego rynku przed wejściem ustawy w naszym kraju, jeśli zamierzają starać się o polskie licencje.
Nie. Wycofują się, bo dotychczasowa ustawa skrojona do wymiaru krajowego zyskała właśnie europejski charakter i bukmacherzy z licencją UE nie chcą się narażać na kolizję ze wspólnotowym prawem, która obecnie mogłaby skutkować nawet utratą licencji. Żaden zagraniczny bukmacher nie wejdzie na polski rynek nie tylko z uwagi na bardzo niekorzystne kwestie podatkowe w rzeczonej ustawie, ale też i dlatego że ustawa nie daje gwarancji jakiejkolwiek &quot;abolicji&quot; za okres funkcjonowania bukmachera (i przede wszystkim jego klientów) w warunkach nielegalnych zakładów z punktu widzenia polskiego prawa. W mojej ocenie nie ma takiej opcji, że ktokolwiek z dużych graczy tu wejdzie.
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Betsafe/Betsson na obecną chwile działają normalnie i już na weekend planują nowe promocje m.in z F1, skokami oraz na mecz Serbia-Polska.
Unibet ma działać normalnie, aż ich poprzez blokady nie wyeliminują (info z lutego)
Sportingbet oraz Bwin tak samo jak w przypadku Unibet. Tylko martwi mnie, że wszystkie działania marketingowe zawieszają z uwagi na nową ustawę. (tzn. promocja z biletami na mecz Arsenal - Man Utd. i kasą do łapy normalnie zostanie zakończona z dniem 01.04)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom