>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2

Status
Zamknięty.
N 8

neekenvip

Użytkownik
Ten filmik jest bardzo ciekawy ale teraz proszę mi to rozjaśnić... co to zmienia dla zwykłego Kowalskiego ?
Będą nas karać ?
imo nikt nie zostanie ukarany, bo gdy faktycznie teraz będzie wszystko legalnie, to rynek po prostu się wycofa i nie będzie możliwości legalnej gry, no chyba że ktoś zacznie kombinować z jakimiś krzakami czy coś
 
N 8

neekenvip

Użytkownik
Dobra a ta sprawa którą ja mam ? Umorzą mi po tej nowelizacji ? Tu prawo działa wstecz ?
ciężko powiedzieć jak nie jest się prawnikiem, jak podmioty nie wycofają się w odpowiednim momencie, mogą dostać ewentualne pozwy, jak przegrają to zapewne będą mieli dostęp do ip gdzie było grane itd i myśle nikt nie wie jak zachowają się sądy mając tym razem faktyczne dowody. Analogiczna sprawa jak z BAHem, jak to wszystko wypłynęło, tylko wtedy dostali się do konta w banku a nie do podmiotu
 
I 0

iwann

Użytkownik
Jesli nie grałem w okresie 2009-2012 tylko od końca 2014 to mogę również otrzymać takie wezwanie? Wpłaty przez p24 brak wypłat.
 
P 69

przemek866

Użytkownik
Czy UC pokazal ci skad ma twoje dane tzn jakies pisma do banku o udostepnienie twoich danych osobowych po nr konta??
Wypłacałem standardowo na konto bankowe w PKO BP. UC nic mi nie pokazał ale powiedział o &quot; WYPŁATACH&quot; bo to ich właśnie najbardziej interesowało, pan urzędnik powiedział kwotę całościową ( zgadzała się po późniejszej analizie ) oraz to jak dostali te informacje czyli poprzez wystąpienie prokuratora o ujawnienie tajemnicy bankowej. Mówił mi o danych mojego konta, czyli kiedy zostało założone oraz nawet osoby upoważnionej do mojego konta czyli żony która już długo później została do niego upoważniona, czyli ogólnie mieli wszelkie dane dotyczące mojego konta bankowego, pełny wgląd.
 
N 29

nostradik

Użytkownik
Co najlepsze ze w akcie oskarżenia jest od razu błędne założenie.. Są dwie wpłaty na przestrzeni dwóch tygodni i zarzut stanowi że w tym czasie dokonywalem zakładów wzajemnych. Ale gdybym grał (a nie grałem bo to nielegalne) to przecież mogę wpłacić i zagrać za pół roku.
 
E 293

emarco

Użytkownik
Co najlepsze ze w akcie oskarżenia jest od razu błędne założenie.. Są dwie wpłaty na przestrzeni dwóch tygodni i zarzut stanowi że w tym czasie dokonywalem zakładów wzajemnych. Ale gdybym grał (a nie grałem bo to nielegalne) to przecież mogę wpłacić i zagrać za pół roku.
W dodatku mogłeś zagrać poza terytorium RP, co czyni Cię niewinnym stawianych zarzutów.
Nawet jakby mieli polskie IP od bukmachera to także sprawa nie jest jasna.
We Frankfurcie nad Odrą, po stronie niemieckiej, vis a vis Słubic, spokojnie złapiemy prawie każdą sieć polską, zatem obstawiając tam zakłady wzajemne nie jest łamane prawo.
Takie kruczki, furteczki, świadczą o tym, że prawo jest kulawe, napisane bez sensu, przez amatorów, zatem jeżeli ktoś nazywa przestrzeganiem takiego prawa praworządnością, to jest oczywiste, że jest naiwny, tzw.&quot;pożyteczny idiota&quot; wobec teoretycznego państwa.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
A 144

askania

Użytkownik
jesli jestes po kontroli paszportowej na lotnisku, albo na promie do karlskrony to nie jestes na terytorium naszego kraju i nawet majac polskie ip faktycznie w polsce juz nie jestes ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
E 293

emarco

Użytkownik
jesli jestes po kontroli paszportowej na lotnisku, albo na promie do karlskrony to nie jestes na terytorium naszego kraju i nawet majac polskie ip faktycznie w polsce juz nie jestes ????
Kontroli na moście Słubice - Frankfurt/Oder praktycznie nie ma.... więc jak to traktować?
 
F 18

fpaixao

Użytkownik
Udział na terenie RP mogą udowodnić tylko i wyłącznie jak kogoś złapią na gorącym uczynku. Ich interpretacja jest taka, że w momencie zawarcia zakładu gracz jest na terytorium RP (aczkolwiek póki co są to tylko podejrzenia bo mają raptem przelewy). Jest jeszcze taka opcja, że będąc poza RP, adres IP mam z PL bo ZAWSZE łącze się poprzez swój serwer VPN.
 
O 24

obywatel88

Użytkownik
Witam ponownie. Jak widzę od mojego ostatniego wpisu przybyło kolejnych kilkadziesiąt stron treści z którą przyznaję bez bicia nie miałem czasu się zapoznać, dlatego wybaczcie jeśli informacje jakie podam były już &quot;przerabiane&quot;. Tak czy inaczej moja sprawa wygląda następująco. Kilka tygodni wstecz otrzymałem postanowienie sądu a w nim budująca informacja, iż sąd postanawia zwrócić sprawę oskarżycielowi. Rzekome dowody zawierania zakładów zostały podważone tu cytat z uzasadnienia... &quot;sam fakt otrzymywania przelewów pieniężnych na konto nie jest dowodem zawierania zakładów. Organ prowadzący postępowanie przygotowawcze winien ustalić nr IP komputera, co wskaże ewentualne miejsce popełnienia przestępstwa. Nadto winien ustalić, czy otrzymywane przez oskarżonego przelewy pochodzą z wygranych w grach lub zakładach wzajemnych, czy też nie są np zapłatą za wykonanie usług czy innych świadczeń&quot;. Jako, że oskarżycielowi (Urząd Celny) przysługiwało prawo złożenia zażalenia od powyższego postanowienia z takowego skorzystał a w nim niezmiennie podnoszone te same argumenty. W ich mniemaniu otrzymana na konto wpłata jest wystarczającym dowodem na popełnienie przestępstwa. Czepili się tego jak rzep psiego ogona. Po przeczytaniu całości złożonego przez UC zażalenia byłem dobrej myśli, gdyż tak naprawdę nie wniosło do sprawy nic nowego. Nie myliłem się pozostając w dobrym humorze gdyż kilka dni temu otrzymałem kolejne postanowienie sądu utrzymujące w mocy zaskarżone przez UC postanowienie. Przytoczę jeden akapit uzasadnienia... &quot;Oskarżony stanął pod zarzutem uczestniczenia w zagranicznych grach losowych lub zakładach wzajemnych przez sieć internet za pośrednictwem komputera z twardym dyskiem w miejscowości (tu podany mój adres zameldowania). Tymczasem tak sformułowane tezy aktu oskarżenia nie znajdują potwierdzenia w dowodach załączonych do niego. W sprawie nie został zabezpieczony ani twardy dysk komputera, nie ustalono, czy oskarżony korzystał z komputera w miejscu zamieszkania i to z aktywnym adresem IP, anie nie zostało w ogóle ustalone, by do popełnienia przestępstwa doszło właśnie na terenie (tutaj podany adres mojego zameldowania)&quot;. Jak widzicie piłka ponownie po stronie UC a ja czekam cierpliwie na ciąg dalszy. Powiedziałem raz i powtórzę kolejny. Nie pozwolę się okradać tej złodziejskiej bandzie z moich ciężko zarobionych pieniędzy. Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
musze_schudnac 289

musze_schudnac

Użytkownik
Witam ponownie. Jak widzę od mojego ostatniego wpisu przybyło kolejnych kilkadziesiąt stron treści z którą przyznaję bez bicia nie miałem czasu się zapoznać, dlatego wybaczcie jeśli informacje jakie podam były już &quot;przerabiane&quot;. Tak czy inaczej moja sprawa wygląda następująco. Kilka tygodni wstecz otrzymałem postanowienie sądu a w nim budująca informacja, iż sąd postanawia zwrócić sprawę oskarżycielowi. Rzekome dowody zawierania zakładów zostały podważone tu cytat z uzasadnienia... &quot;sam fakt otrzymywania przelewów pieniężnych na konto nie jest dowodem zawierania zakładów. Organ prowadzący postępowanie przygotowawcze winien ustalić nr IP komputera, co wskaże ewentualne miejsce popełnienia przestępstwa. Nadto winien ustalić, czy otrzymywane przez oskarżonego przelewy pochodzą z wygranych w grach lub zakładach wzajemnych, czy też nie są np zapłatą za wykonanie usług czy innych świadczeń&quot;. Jako, że oskarżycielowi (Urząd Celny) przysługiwało prawo złożenia zażalenia od powyższego postanowienia z takowego skorzystał a w nim niezmiennie podnoszone te same argumenty. W ich mniemaniu otrzymana na konto wpłata jest wystarczającym dowodem na popełnienie przestępstwa. Czepili się tego jak rzep psiego ogona. Po przeczytaniu całości złożonego przez UC zażalenia byłem dobrej myśli, gdyż tak naprawdę nie wniosło do sprawy nic nowego. Nie myliłem się pozostając w dobrym humorze gdyż kilka dni temu otrzymałem kolejne postanowienie sądu utrzymujące w mocy zaskarżone przez UC postanowienie. Przytoczę jeden akapit uzasadnienia... &quot;Oskarżony stanął pod zarzutem uczestniczenia w zagranicznych grach losowych lub zakładach wzajemnych przez sieć internet za pośrednictwem komputera z twardym dyskiem w miejscowości (tu podany mój adres zameldowania). Tymczasem tak sformułowane tezy aktu oskarżenia nie znajdują potwierdzenia w dowodach załączonych do niego. W sprawie nie został zabezpieczony ani twardy dysk komputera, nie ustalono, czy oskarżony korzystał z komputera w miejscu zamieszkania i to z aktywnym adresem IP, anie nie zostało w ogóle ustalone, by do popełnienia przestępstwa doszło właśnie na terenie (tutaj podany adres mojego zameldowania)&quot;. Jak widzicie piłka ponownie po stronie UC a ja czekam cierpliwie na ciąg dalszy. Powiedziałem raz i powtórzę kolejny. Nie pozwolę się okradać tej złodziejskiej bandzie z moich ciężko zarobionych pieniędzy. Pozdrawiam
to ze nie maja szans niczego udowodnic jest logiczne dla kazdego z IQ wyzszym od szympansa badz konesera
a ze jest cala masa debilow co mimo tego i tak sami sie przyznaja i placa ogromne jak na polskie warunki kary to nawet dobrze,to sie nazywa fachowo selekcja naturalna :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom