>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

US OPEN 2014 - kwalifikacje

Status
Zamknięty.
E 89

encys

Użytkownik
Co do typu na Radwańską to bym uważał. Oglądałem wczorajszy mecz z Konjuh i wcale te problemy nie minęły. Polka grała fatalnie. Serwis to po prostu śmiech na sali, z taką siłą uderzeniową to się dziwię, że ta piłka do siatki dolatuje, ~60mhp/h... Po kontuzji barku Ula w ogóle nie ma mocy, o jakiś kończących to można zapomnieć. Dla mnie pojedynek Radwańskiej z Chorwatką wczoraj zapowiadał się najlepszym meczem tego dnia, a dostałem kabaret a nie mecz tenisowy. Ana wywalała każdą piłkę na aut. Przy stanie 3-0 dla Konjuh w trzecim secie, Ula po prostu zaczęła przebijać piłkę na drugą stronę i dzięki temu wygrała, bo byle jaka piłka odegrana przez Chorwatkę kończyła poza kortem. Jeśli Polka zagra tak też dzisiaj to nie zdziwię się jak Hogenkamp odprawi drugą naszą reprezentantkę do domu.
Hogenkamp R. @ 2.49 Pinnacle ✅
Hogenkamp R. +3.5 gema @ 1.81 Pinnacle ✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +10
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Dokładnie, granie na wygraną Uli to głupota. Ona gra fatalnie, wszystkie turnieje poprzedzające kwalifikacje Us Open.
Typ na holenderkę wydaję się całkiem dobrym rozwiązaniem ;)
 
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
WTA US Open (kwal)
Krejcikova Barbora-Kudryavsteva Alla
Typ: Kudryavsteva Alla 1.65 Pinnacle
✅✅✅
Spotkanie w ostatniej fazie kwalifikacji do USO 2014. Zdecydowanie stawiam na doświadczoną rosjankę, ktora w swoim zyciu miala sporo przejsc. W porównaniu do czeszki rosjanka to przede wszytskim wielkie doswiadczenie. Z tego co mi wiadomo to czeszka jeszcze niegdy nie znalazla sie nawet w drabince głownej zadnego turnieju wielkiego szlema. Alla to mocny serwis i przyzwoita gra forehandem. Krejcikova natomiast to bardzo młoda tenisistka (rocznik 95), ktora chyba lepiej jednak czuje sie na cegle. Bardzo duzo skrotow lubi grac ;) widzialem ja kiedys na maczce. Szczerze mowiac nie wyobrazam sobie ze w turnieju nie zagra Alla i to na nia stawiam. Kurs moze nie za wysoki dlatego dla bardziej odwaznych proponuje:
Kudryavsteva DW: 2:0 Kurs: 2.5 ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
bouchard 118

bouchard

Użytkownik
Krejcikova B.-Kudryavtseva A. kurs 1.61✅✅(6:7, 3:6)
Ostatnia runda kwalifikacji do US Open. Faworytką tego spotkania jest Rosjanka.
Myślę że bez trudu pokona swoją dzisiejszą rywalkę.
Czeszka w drugiej rundzie pokonala Larcher de Brito co było dużą sensacją Zawodnicza jest mało doświadczona, brak gry w wielkich turniej. Myślę że dziś to wyjdzie na korcie. Kudryavtseva win 1,61



Barty A.-Oudin M kurs 1,91[/B⛔⛔⛔⛔
Nie wiem czemu w tym spotkaniu według bukmacherów minimalną faworytką jet Barty.Ja się z tym nie zgodzę i idę w stronę reprezentantki USA. Na kortach twardych gra od dłuższego czasu. Wynik są całkiem przyzwoite. Barty natomiast nie grała na hardzie od lutego. W mojej opinii to zawodnicza USA będzie faworytką. Gra u siebie i będzie chciała wejść do głównego turnieju. Warto dodać że Barty jest świetną deblistką jak na swój wiek. W singlu gra słabo, nie odnosi żadnych dużych sukcesów. Oudin win kurs 1,91

Abanda F.-Eguchi M. kurs-1,61⛔⛔⛔
Japonka podejmie w ostatnim mecz kwalifikacji zawodniczkę z Kanady. Eguchi jest w tym spotkaniu stawiana na faworytkę. Na kortach twardych w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Abanda natomiast jest zawodniczką która tak na prawdę rozpoczyna swoją karierę. Zawodniczka ta w tym roku ukończyła 17 lat. Tak jak w przypadku Black Tornado, nie daje jej zbyt dużych szans na wygranie tego spotkania. Zawodnicza która nie jest ograna na wielki turniejach, nie ma doświadczenia po prostu jest skazana na porażkę. Ja myślę że Eguchi spokojnie dziś wygra. A jak będzie to zobaczymy ;) Eguchi win 1,61
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gracek1995 462

gracek1995

Użytkownik
Spotkanie: Panova - Kania
Typ: 2
Kurs: 1.83
Analiza: Dlaczego daje na Kanie.. po 1 fajny kurs a po 2 zawodniczka nie jest Serena Wiliams i jest calkowicie do ogrania. Niby te zawodniczki maja a to raz wygram a to raz przegram no ale jednak Kania przeszla bynajmniej do 1 rundy Wimbledonu. Fakt trafila na Na Li ale starala jej sie zrobic jakis opór. A Panova? Wygrala 2 rundy dawno temu w Bastad i gra jak jej sie chce. Wygra Przegra a Kania nasza rodaczka jest waleczna i z pewnoscia chce przejsc do glownej drabinki a z taka zawodniczka jak Panova nie jest to niemozliwe.
Analiza Analiza poprostu ja stawialem na chlopski rozum ale najwazniejsze ze kurs wszedł ????
✅✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +2
jasmin_bogow 1,5K

jasmin_bogow

Użytkownik
Spotkanie: Panova - Kania
Typ: 2
Kurs: 1.83
Analiza: Dlaczego daje na Kanie.. po 1 fajny kurs a po 2 zawodniczka nie jest Serena Wiliams i jest calkowicie do ogrania.
Oba punkty niesamowicie mnie przekonuja:grin:

Wczoraj tak samo mozna bylo stawiac na Flipkens - kurs duzy, a nawet wiekszy, a przeciez nie grala z Serena Williams...:grin:

Co do Wimbledonu... a co ma jedno do drugiego? inna nawierzchnia, inne przeciwniczki w kwalifikacjach...analiza pisana doklandie pod typ.

Przepraszam, ubawilo mnie to troche;-)

Co do samego typu - Kania wydaje sie byc ostatnio w delikatnie lepszej formie i jest na pewno lepiej ograna na hardzie niz jej przeciwniczka, wiec nie neguje, Polka moze to wygrac, ale mecz powinien byc dosc wyrownany.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
bolo_zuch 31

bolo_zuch

Użytkownik
Abanda F.-Eguchi M. kurs-1,61
Japonka podejmie w ostatnim mecz kwalifikacji zawodniczkę z Kanady. Eguchi jest w tym spotkaniu stawiana na faworytkę. Na kortach twardych w tym sezonie spisuje się bardzo dobrze. Abanda natomiast jest zawodniczką która tak na prawdę rozpoczyna swoją karierę. Zawodniczka ta w tym roku ukończyła 17 lat. Tak jak w przypadku Black Tornado, nie daje jej zbyt dużych szans na wygranie tego spotkania. Zawodnicza która nie jest ograna na wielki turniejach, nie ma doświadczenia po prostu jest skazana na porażkę. Ja myślę że Eguchi spokojnie dziś wygra. A jak będzie to zobaczymy Eguchi win 1,61
nie zgodze sie ???? abanda ladnie pograla niektore mecze w stanach i to z zawdoniczkami duzo lepszymi niz eguchi...
jak cos w tym meczu to tylko wykorzystac value i isc w strone abandy
Typ: Abanda 2.4 Pinnacle ✅✅✅ chyba nie musze pisac ze miekko ????
 
blaum 651

blaum

Użytkownik
Hogenkamp R. - Rodionova A.
Pojedynek o awans do głównego turnieju US Open. Hogenkamp w drodze do tego spotkania pokonała dwie Polki, Magdę Linettę i wczoraj po trzysetowym meczu odprawiła z turnieju Ulę Radwańską. Rodionova natomiast wygrała z Indy de Vroome i Dinah Pfizenmaier. Panie w swojej dotychczasowej karierze spotkały się 1 raz, gdzie górą wówczas była Anastasia, pokonując Richel w dwóch setach. Wczoraj Holenderka rozegrała fatalne spotkanie z Polką. Popełniła 16 podwójnych błędów, została 6 razy przełamana i gdyby nie również słabiutka postawa serwisowa Radwańskiej kto wie jakby ten mecz się potoczył. Ula tak naprawdę na ten moment nie ma za wiele zaoferowania i myślę, że Richel to spotkanie powinna zakończyć szybciej. Rodionova natomiast prezentuje się całkiem nieźle, gra ofensywnie, aczkolwiek też urozmaica swoją grę; podchodzi pod siatkę, gra dropszoty, slajsy. Posiada mocny dwuręczny backhand, którym często posyła piłki kończące, zarówno po krosie jak i po prostej. Serwis mocny, często wyrzucający, we wczorajszym meczu z Pfizenmaier zaserwowała 3 asy. Richel to zawodniczka bardziej na ziemię i tam czuje się najpewniej. Sądzę, że w tym spotkaniu górę weźmie doświadczenie Anastasii, która najlepiej spisuje się właśnie na kortach twardych. Raz już pokonała Hogenkamp na tej nawierzchni i myślę, że może zrobić to drugi raz.

Rodionova A. @ 1.81 Pinnacle ✅✅

 
Otrzymane punkty reputacji: +10
T 17

typytadka

Użytkownik
ok spoko roxanne wszystko przez pracę teraz będę pisać więcej

Abanda @2.10 jak można taki kurs wystawić na zawodniczkę która pokonała wczoraj Hibino która stylem gry jest identyczną kopią jej dzisiejszej rywalki 6:1 6:1 co do tych azjatek wszystkie grają tak samo byle przebić na drugą stronę w ogóle żadna azjatka nie trenuje mięśni rąk. ich uderzenia są słabe serwis to śmiechu wartę weźmiecie każdego dziada z ulicy i lepiej zaserwuje niż te baby. ale na poważnie popełniają bardzo małą liczbe błędów grając mądrze i celnie a to jest trudno i byle dziad z ulicy mimo tej siły by przegrał do zera. tylko że Abanda to jest PROFESJONALISTKA i pokazała że w głowie nie ma nasrane min urwała seta Cibulkovej w słabej formie ale ta zawodniczka w słabej formie chyba nie zapomina jak się gra? polecam ten kurs azjatki są dobre i wygrywają z zawodniczkami które walą na pałe a Abanda taka nie jest
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom