>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Uniwersalny system do gier losowych i bukmacherki

Status
Zamknięty.
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Po pierwsze: przecież nie musisz grać tym systemem, a nawet zajmować się czymś tak ryzykownym z samego swego założenia jak bukmacherka...
Po drugie: napisałem tam
&quot;Koszt takiej gry to 27 x ( 4z5 ) =27 x 5=135 jednostek a przy trafieniu np. dokładnych wyników z kursami po 6 , wygrana wyniesie 6^4=1296 jednostek&quot;
a 1296:135=9.6 czyli aby w opcji grania tym systemem na DW być na plusie, należy te 5 DW ( przy każdorazowym dysponowaniu na to 15 typami, bo po 3 na mecz ) trafić najpóźniej w 9. podejściu, gdyż na 9 gier wydatek wyniesie 9*135=1215j.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Po pierwsze: przecież nie musisz grać tym systemem, a nawet zajmować się czymś tak ryzykownym z samego swego założenia jak bukmacherka...
Po drugie: napisałem tam
&quot;Koszt takiej gry to 27 x ( 4z5 ) =27 x 5=135 jednostek a przy trafieniu np. dokładnych wyników z kursami po 6 , wygrana wyniesie 6^4=1296 jednostek&quot;
a 1296:135=9.6 czyli aby w opcji grania tym systemem na DW być na plusie, należy te 5 DW ( przy każdorazowym dysponowaniu na to 15 typami, bo po 3 na mecz ) trafić najpóźniej w 9. podejściu, gdyż na 9 gier wydatek wyniesie 9*135=1215j.
 
incubus7 115

incubus7

Użytkownik
może szukałem drogi czy rozumiem Twoje założenia... i chyba tak jest, wydaje sie, że zysk jest w miare fajny do ryzyka...
zrobiłeś to teoretycznie, czy troche tym grasz?
 
G 0

greg3518

Użytkownik
witam jestem tu nowy i mam pytanie do edi8: czy można w twoim systemie zamiast 3 dokładnych wyników podstawić 3 zdarzenia z 1 połowy a mianowicie ilość goli tzn. 0,1,2+?
A następnie zagrać tylko 27 zakładów zgodnie z twoją matrycą, wiemy iż 1 z tych rezultatów musi paść w każdym z tych 5 meczy. Kursy na te zdarzenia oscylują w granicach 2.5. wychodze z zalozenia iz w 5 meczach zaden wynik nie powtorzy sie 5 razy, czyli nie bedzie 5 razy 0 lub 5 razy 1 gol w 1 polowie, aczkolwiek wiem ze jest to mozliwe. Nie analizowalem tego jeszcze na zadnym przykladzie.
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@greg3518, nie wiem jak chcesz grać tym systemem na 27 zakładów: czy jako zakłady proste czy każdy kupon 4z5 ?
Ten przedstawiony rozpis, który ma charakter uniwersalny, bo jak wynika z opisu można go dość szeroko zastosować, ma minimalną gwarancję na 1 x &quot;4&quot;, czyli na jedną &quot;czwórkę&quot;, zaś na wygranie 1 x &quot;5&quot; (czyli jednego kuponu) mamy tu tylko 11% szansę - i ta w/w gwarancja na 1 x &quot;4&quot; zostaje spełniona przy wytypowaniu poprawnych rozstrzygnięć w 5 zdarzeniach, przy każdorazowym podparciu się 3 różnymi typami
w miejsce 1-x-2.
Zatem jeśli zastosujesz te wszystkie typy z twoimi kursami po 2.5 i jeśli przy tej 11% na to szansie dopisze Ci szczęście, to wygrasz 1 kupon z AKO 2.5^5=97.65 j. przy koszcie gry 27 j.
Przy graniu tych 27 kuponów w systemie 4z5, koszt gry to to 27 x ( 4z5 ) =27 x 5=135 jednostek a ew. wygrane to:
a/ przy trafieniu objętej gwarancją systemu jednej &quot;czwórki&quot;: 2.5^4=39 j. więc będzie to strata, czyli twoje kursy są tu zbyt niskie
b/ przy trafieniu niegwarancyjnej &quot;piątki&quot;, wygrana przełoży się na 7 &quot;czwórek&quot;, gdyż 4z5=5 oraz dojdą 2 &quot;czwórki&quot; z rozpisu i razem da to 7*39=273 j. a więc tu musiałbyś trafiać co 2-gi raz, aby przy koszcie 135 j. wyjść na zero...
Tak więc wiesz już, dlaczego w opisie tego systemu - przy jego ew. zastosowaniu do zdarzeń sportowych i graniu tego systemami 4z5 - opierałem się na kursach po 6 .

.
 
G 0

greg3518

Użytkownik
dzięki edi8, a jeżeli chodzi o wybór systemu gry to najpierw będę próbował na sucho system na 27 zakładów prostych przy wyborze tych 3 zdarzeń o których wspomniałem wyżej i zobaczymy czy te 11% będzie mi sprzyjać ???? nie zaszkodzi też spróbować 4z5 na każdy zakład ale na razie tylko na sucho i zobaczyć jak wyjdzie
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
@greg3518, matematyka nie jest tu po twojej stronie, tak więc wchodzisz na równię pochyłą... ???? o czym lojalnie uprzedzam.
P.s: są i inne - poza tymi które wczoraj podałeś - zdarzenia mające tylko 3 rozstrzygnięcia, a mające kursy lepsze niż po 2.5
 
G 0

greg3518

Użytkownik
na pewno bede probowal rowniez innych opcji, wszystko bedzie na razie tylko w fazie testow, tego systemu jeszcze nigdy nie poddawalem zadnej probie tzn nie analizowalem glebiej bo wszystkie inne systemy twoje lub tez innych uzytkownikow forum zawsze dokladniej analizowalem ale tylko w teorii, zawsze starajac sie znalezc najlepszy badz nieco ulepszyc juz istniejacy, tak wiec wszystko przede mna
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom