>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

UNIBET

Status
Zamknięty.
makaveli 0

makaveli

Użytkownik
Witam proszę powiedzieć mi jakie są promocje w unbiet i czy warto ponieważ nie moge tego znaleść w tym temacie a widziałem reklamy unibetu nad ShoutBoxem !!
 
C 174

cezi77

Użytkownik
jak dla mnie unibet to aktualnie najlepszy i najbardziej przyjazny buk ???? ???? promo tez ma niezla;) szybka wyplata zadnych skanow itp itd pzdr
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Po pierwsze bonus 100% do 100 zlotych od pierwszej wplaty.
Po drugie nie trzeba zadnych skanów itp.
Po trzecie w 100 procentach wyplacalny.
Po czwarte wydarlem od nich na czysto 1500 zl :jupi:
 
wilczur 0

wilczur

Użytkownik
jak dla mnie Unibet to aktualnie najlepszy i najbardziej przyjazny buk ???? ???? promo tez ma niezla;) szybka wyplata zadnych skanow itp itd pzdr
Może ofertę mają skromniejszą w porównaniu z bwin, ale zgadzam się, że jest to najbardziej przyjazny buk ze wszystkich jakie znam. Z reguły promocja goni promocję a od czasu do czasu serfują indywidualnie małe prezenty. Poleciłbym każdemu z lekkim sercem ????
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Ta promocja 100% wplaty jest bardzo zachęcająca. Gdyby tylko jeszcze istniała tak szybka możliwość wpłaty jak w betsson. Hmm, mimo wszystko chyba się zdecyduje, bo u obecnego buka (betsson) promocje są raczej rzadkie... przynajmniej dla stałych klientów.
 
rpg 1K

rpg

Użytkownik
Jak im kiedys wyslalem meila z takim pytaniem to mi odpisali, ze do konca 2007 roku :mrgreen: Nie musicie sie spieszyc :spokodfhgfh:
 
realowiec 0

realowiec

Użytkownik
Jak im kiedys wyslalem meila z takim pytaniem to mi odpisali, ze do konca 2007 roku :mrgreen: Nie musicie sie spieszyc :spokodfhgfh:
O to bardzo dobra wiadomość ???? Nie muszę się spieszyć z wypłatą kasy :smile:
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom