>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Unibet - wielkanocny kalendarz

S 674

slukasz123

Użytkownik
Dzis promocja warta wziecia:
Bezpieczny zaklad multi typujesz 4 spotkania dowolne z pilki noznej jak 1 nie wejdzie oddaja kase mozna typowac 1x wg mnie swietne promo!!!(zwrot mozna dostac 20 lub 80zl)Szczegoly na stronie unibet
 
navent 83

navent

Użytkownik
Otrzymał ktoś normalny zwrot z tej promocji dotyczącej zakładu na 4 spotkania z piłki nożnej? Ja postawiłem poczwórny zakład, z którego jeden typ nie wszedł (Bayern:grin ???? ze stawką 80 złotych i otrzymałem zwrot 20,96 zł ( kompletnie nie wiem skąd taka kwota się im wzięła). Czy ich live chat nigdy nie jest dostępny? Napisałem już do nich wczoraj, ale jeszcze nie raczyli odpowiedzieć.
E: Odpowiedź Unibetu haha:grin: : Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie konta. Uprzejmie informuję, że nie zakwalifikował się Pan do otrzymania 100% zwrotu gdyż postawiona stawka 80PLN to nie całe 20€. Zgodnie z kursem dnia to kwota ~ €19.07. Otrzymał Pan dlatego zwrot €5 dodanego bonusu do konta.
Kolejna edycja po napisaniu maila: Dziękuje za kontakt z Unibet w sprawie promocji. Uprzejmie informuję, że w ostatnim mailu poinformowałem Pana o stawkach euro które przez pomyłkę zostały dodane do kont graczy zamiast PLN. Taką informację otrzymałem z wydziału marketingowego. Oczywiście zgadza się ze promocja była w PLN i w takiej waludzie zostaną dodane brakujace środki bonusowe. Wydział ma 24 godziny na dodanie manualne brakujących kwot. Został Pan dopisany do listy kont , którzy powinni otrzymać 100% postawionej stawki za zakład.
Wynika z tego, że osoby które nie otrzymały pełnego zwrotu powinny się go domagać mailowo ;)
 
amaruti 89

amaruti

Użytkownik
Widzę , że trochę przerobili ludzi z tym bonusem, bo z tego co pamiętam to w regulaminie było 20/80 zł, dobrze wiedzieć na przyszłość.
 
Do góry Bottom