>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

UNIBET OSZUŚCI!!!!

Status
Zamknięty.
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Witam,
O ile do tej pory nie miałem zastrzeżeń do tej pseudofirmy,to od dzisiaj mogę wam wszystkim szczerze ją odradzić.
Przez ostatnie kilkanaście dni wygrałem u nich parę tysięcy(mam sposób bez ryzyka-i to ich zabolało).Mogę ten sposób opisać tutaj jeżeli modzi wyraża zgodę albo dla zainteresowanych wyśle na priv.Z przyjemnością to uczynię,bo dzisiaj zablokowali mi konto bez podania przyczyny i już mi go nie odblokują,więc mam nadzieję,że jak najwięcej osób na tym skorzysta i doprowadzi tą śmieszną firmę do strat.Mój kolega wygrał w 2 dni na tym sposobie 1300 zł i wczoraj mu nałożyli limit wygranej 30zł(śmiech).
Jeszcze wczoraj odblokowali mi konto po mojej interwencji,wpłaciłem 200 zł,które dziwnym trafem nie doszło do nich i kazali przesłać skany dowodu(które już im wysyłałem).A dzisiaj jak do nich zadzwoniłem to powiedzieli,że niepotrzebnie im wysyłałem skany dowodu,bo &quot;ZARZĄD&quot; podjął decyzję o zamknięciu konta.Banda idiotów.
Generalnie na przygodzie z Unibetem jestem dobre parę tysięcy do przodu,ale jednak trochę szkoda tego,że już nie pozwalają bez ryzyka wygrywać pieniądzy.
Więc życzę wam szczęścia w ich ogrywaniu i czekam na decyzję modów co do opisania systemu.
 
the_witcher 0

the_witcher

Użytkownik
Moim zdaniem (jeżeli faktycznie opracowałbyś taki system) to nie mówiłbyś o tym na głos tylko zachował go dla siebie a wracając do twojego problemu to przecież na internecie jest b dużo bukmacherów wiec czemu nie wypróbujesz swojego systemu u innych? Normalne jest to, że jeśli ktoś stosuje progresje to mogą ustalić limit stawek aby zminimalizować straty. Progresja jest wg mnie jedynym 100% systemem, który przynosi zysk, bo nawet osoba bez żadnej wiedzy na temat sportu prędzej czy później poprawnie wytypuje wynik. Czekam zatem na dalsze informacje na temat owego systemu. ;)
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Opisuje system bo ja juz nic nie wygram,a wy mozecie.Wiec czemu mialbym komus nie pomoc w ogrywaniu firmy,ktora mnie zablokowala?Jak cos to wysle wam na priv w skrocie o co chodzi i zobaczycie ze nie ma zadnego ryzyka.
E:moge wyslac tylko 1 wiadomosc na minute,wiec troche poczekajcie:]
I jeden kolega pyta sie,czy chce za to pieniadze-jak juz wygracie swoje,to nie obraze sie jak rzucicie pare zlotowek na piwko:jezora:
E2:I moze zle sie wyrazilem-TO NIE JEST SYSTEM,tylko sposob na gre bez ryzyka(wiec nie mylcie tego z zadna progresja).Jak ktos nie wierzy,to moze wkleic pare screenow z kilkunastu minut mojej gry.
 
C 15

chuli

Użytkownik
Mozesz zarzucic , jesli chcesz te kupony , ale nie ma gry bez ryzyka tak mi sie bynajmniej wydaje,moze byc jedynie zminimalizowanie go w znaczacym stopniu.
To , ze nie chca wyplacic to kpiny z ich strony...
 
the_witcher 0

the_witcher

Użytkownik
W takim razie czekam na wiadomość odnośnie owego systemu. Jak sie sprawdzi to nie tylko będzie na piwko ale i na flaszkę starczy :]
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Dami21 odblokuj skrzynke bo nie moge Ci wyslac.
Chuli kase mi wyplacili(oprocz tych 200 zl co wczoraj wplacilem),wiec to nie o to chodzi ????
 
B 0

bodach-iii

Użytkownik
Ja też bym chciał znać ten system ???? Właśnie miałem założyć tam konto a po twojej wypowiedzi się waham. Podaj ten system tu i teraz ????
 
pete1989 1,1K

pete1989

Użytkownik
Tutaj nic nie opublikuje ani nie wysylam osobom ktore maja kilka dni konto.Przykro mi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
squnisz 13

squnisz

Użytkownik
widac skandynawskie firmy robią problemy. bo ja mam takie doswiadczenia z expektem ktorego tez nie polecam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom