>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Bukmacher Unibet - opinie

M 0

memek9

Użytkownik


Dzień dobry Przemysław,

Twoje konto musi zostać zweryfikowane, abyśmy mogli spełnić wymagania prawne i licencyjne.

Przejdź na stronę weryfikacji w sekcji Moje konto. Tam możesz szybko i bezpiecznie przesłać dokumenty/informacje, których potrzebujemy.

Jeśli w ciągu ostatnich 48 godzin przesłano już dokumenty, zignoruj tę wiadomość e-mail.

Jeśli będziesz potrzebować pomocy, możesz się z nami w dowolnej chwili skontaktować.

Pozdrawiamy serdecznie
Zespół Unibet


Dostał ktoś też takiego maila? czy tylko ja. oczywiście konto już wcześniej miałem zweryfikowane
 
P 0

pietro999333

Użytkownik
Witam czy Unibet prędko nakłada limity i czy ostrzega o tym zawczasu? Bo gram progresją i nie chciałbym się nagle w 3 czy 4 kroku po przegraniu 3 pierwszych dowiedzieć że tyle już nie mogę postawić...
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


zalezy co grasz, jak nie nisze to troche powinno Ci konto wytrzymac

Nie informuja o limitach, zawsze mozesz sobie wpisac stawke 99999999 i sprawdzic jaki masz limit na dane zdarzenie i bedziesz wiedzial czy ograniczyli Ci konto, oni nie nakladaja od razu limitow po pare zloty, wszystko zalezy co grasz i jak grasz

 

Powodzenia
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Spokojnie można z 2K wykręcić ponad 70K w niecałe pól roku  i wypłacać następnie po  2 razy w tygodniu po 5K przez ponad miesiąc, bez żadnego limitu. Następnie można grać w wakacje dziwne ligi i sporty i te 70K wpłacić z powrotem w ratach + z sporą nawiązką. W tym czasie weryfikacja była przeprowadzana 1 raz po zleceniu jednorazowej wypłaty 10K w czasie "hossy" gdy nastąpiła "bessa" nigdy  nie chcieli weryfikować konta mimo że od ostatniej weryfikacji upłynęło prawie 2 lata. To czasy mniej więcej Unibet-3 teraz mamy epokę Unibet- 20 wiec mogło się trochę pozmieniać.

Pozdro
 
 
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
a oni sie orientuja ze ktos za duzo ugral dopiero przy wyplacie czy juz po trafieniu czegos efektownego? To drugie to raczej trudno by im bylo, poza tym pozbawiaja sie szansy ze ktos przewali wygrana jeszcze.....
 
H 70,3K

hagi84

Użytkownik


czasy gdzie ub nie limitowal az tak dawno minely, wystarczy pograc nisze albo cos z burgera i po koncie, limity po parnascie zlotych na dane zdarzenie

Co do weryfikacji, racja, ostatnimi czasy sam dowod wystarczy, wyplaty na eco szybko przetwarzane, przewaznie do godziny

Jak juz sie ub dopieprzy do weryfikacji to i mozna tydzien weryfikowac - strasznie sie ociagaja

 

Limit dostaniesz niezaleznie czy zaklad trafiles czy nie - pograsz typ gdzie poszla wieksza kasa, przewaznie typ jakiegos popularnego typera i tyle - ciezkie czasy nastaly i limity po dwoch - trzech typach to teraz raczej norma w wiekszosci bukow , oczywiscie mowa tutaj o betach z niszy albo gdzie idzie wieksza kasa na dane zdarzenie, popularne ligi to sobie grac mozesz wszedzie bez konsekwencji

 

Napisz jakie zdarzenia grasz progresja to pomoge Ci buka znalezc gdzie uda Ci sie dluzej pograc

 

Pozdro
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
Unibet dosyc dziwnie limituje. Ja mam na przyklad zlimitowane konto tam gdzie dostawali ode mnie mocno po dupie czyli zaklady na rzuty rozne i kartki. Limit okolo 50zl na bet. Na inne rynki za to limitu juz nie mam. Mowie tutaj o graniu tylko popularnych lig. Swoja droga ten limit to tez jest dziwny bo nie limitowana jest tak jakby sama linia tylko jej kurs. Oznacza to ze na przyklad na live jak zagram over 4.5 rogu powiedzmy Barcelony po kursie 2.00 za max stawke to po zmianie kursu na 2.05 znowu od nowa mam mozliwosc pogrania tego samego za podobna stawke.
 
G 0

gsar99

Użytkownik
cześć mam pewien problem. założyłem i dzisiaj konto na unibet i przyszedł mi mail, że muszę zweryfikować konto w ciągu 30 dni z podanym linkiem do weryfikacji. problem w tym, że wchodząc w ten link nic nie ma. po przejściu w zakładkę 'zweryfikuj konto' wyswietla się informacje, że nie ma oczekujących dokumentów bądź zleceń wypłaty. co w takie sytacji robić?
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 30 grudnia 2019 21:26 przez gsar99cześć mam pewien problem. założyłem i dzisiaj konto na unibet i przyszedł mi mail, że muszę zweryfikować konto w ciągu 30 dni z podanym linkiem do weryfikacji. problem w tym, że wchodząc w ten link nic nie ma. po przejściu w zakładkę 'zweryfikuj konto' wyswietla się informacje, że nie ma oczekujących dokumentów bądź zleceń wypłaty. co w takie sytacji robić?
Napisac do supportu.
 
tyrion77+ 726

tyrion77+

Szanowny Pan
UB od kilkunastu dni ma problem z weryfikacją tak na marginesie czyli nie trwa to 3-5 dni , ale nawet 9/10.

Jeśli nie mozesz wkleić zdjęcia na ich stronie to wyczyść cookie, plus cccleaner i powinno pomóc. Jeśli nie wejdż na chat po polsku i zapytaj ładnie Panią Aleksandrę czy może Ci pomóc wcześniej wysyłając zdjęcia na [email protected] . A co do limitowania to zasada obecnie u wszystkich bukmacherów jest dokładnie taka sama : jesli uznają, że grasz jak pacjent i prędzej czy później i tak na tobie zarobią - nie dostajesz żadnych limitów , jesli uznają, ze jestes kumaty i prędzej czy poźniej to ty ich ograsz dostajesz szybkie najpierw ok 50 eu na 1 zakład wygranej , a następnie nawet do 2pln możesz zjechać np. za middlowanie.

Możesz jednak także zwiekszyć sobie limit jaki otrzymujesz wejściowo w UB na tą chwile musisz przegrac ok 10k plnów i limity szybują nawet 5/10 krotnie w górę - w tym konkretnym przypadku następnie pozwolą ci wygrać 5-krotnośc wstępnej porażki (wszystko to tyczy sie ludzi grających single).Na starcie jednak jak zwiększasz sobie limit wtapiając jak głupi wtedy wskazane jest  robienie głupich hazardowych rzeczy jak tasmy po więcej niż 3/4 zdarzenia , unikanie singli jak ognia oraz nie granie niczego poza tym co leci na podstawowym pakiecie sportowych kanałów w dowolnej vectrze czy innym UPC.

Jesli grasz miliony taśm - od razu traktują cię jak najlepszego ziomala (idiotę)* i wtedy miliony promocji , zyczenia na Święta i Pani bodaj Elwira potrafi nawet zadzwonić na telefon zarejstrowany na koncie i zapytac czy wszystko wporządku u ciebie i czy jakoś może ci pomóc z dalszymi wpłatami bo widzi, ze od 2 dni nie dopłacasz hajsu na poziomie jaki utrzymywałeś wcześniej .

Jeśli natomiast grasz takie rarytasy jak Liga Mistrzów, Liga Europy, Euroleague czy inne hity z satelity i widza, że chcesz sie sprawdzić czy jestes mądrzejszy od Borka i Szpakowskiego razem - i puszczasz po 10 prebetów ma jednym kuponie ...wtedy żadne limity cie nie interesuja tylko wybierasz firmę w której chcesz sie bawić na podstawie ilości przyznawanych promocji dla looserów

*-niepotrzebne skreslić (choc u nich to synonim)

*
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
anoseven 342

anoseven

Użytkownik
A mnie ostatnio zaskoczyli i po kilku miesiącach przerwy podarowali 250 zł i 125 zł darmowych środków na grę (dzień po dniu). Wcześniej dostawałem po 50 zł. Duży plus za to ;) 
 
bandzbuch 75

bandzbuch

Użytkownik
Witajcie.

Mam 3 pytania:
1. Czy mogę grać na unibet z UK?
2. Czy grając tam mam podatek od wygranych czy nie?
3. Czy grając zakład z CASH OUT mogę zrezygnować z niego przed rozpoczęciem meczu biorąc całą postawioną stawkę?

Pozdrawiam
 
ranczo0123 445,3K

ranczo0123

ModTeam
Członek Załogi
cytat z dnia 13 stycznia 2020 17:46 przez bandzbuchWitajcie.

Mam 3 pytania:
1. Czy mogę grać na unibet z UK?
2. Czy grając tam mam podatek od wygranych czy nie?
3. Czy grając zakład z CASH OUT mogę zrezygnować z niego przed rozpoczęciem meczu biorąc całą postawioną stawkę?

Pozdrawiam
1. Mozesz
2. Nie
3. Nie. Zawsze troche mniej oferuja przy cashu przy zalozeniu, ze sie kursy nie zmienily. To nie Bet365.
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
Do góry Bottom