>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Bukmacher Unibet - opinie

L 234

lalus85

Użytkownik
Od wczoraj zaczeli sie brac za multikonta , 3 konta mi zablokowali na raz i teraz miliony weryfikacji hahah . Pewnie to ze zlecilem wyplate 20 tysiecy po 200zl ich zdenerwowalo
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
przelew czy trustly ida szybciej wypłaty? przelew był zawsze tego samego dnia, jak z samego rana się wypłacało, coś się zmieniło?
Ja nie zauważyłem różnicy. Ale ogólnie przez trustly na każdym buku mam najszybciej.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Po tej dziwnej awarii konto wróciło do życia z limitem 0 zł na wszystko ;)
Wprowadzili blokady na zakłady sportowe ludziom , którzy maja multikonta . U mnie jest to samo na 2 kontach . Wejsc na zaklady sie nie da i napisane ,ze serwis chwilowo niedostepny
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie wiem czy się chwalisz, czy żalisz.. Bardzo dobrze że się biorą za multikonta. Jak wyeliminują hahmenciarzy, to może dla reszty uczciwych graczy będą lepsze promocje.
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
jak najlepiej wplacic na Uni kase zeby wzielo jak najmniej prowizji ?
wplacam przez karte to np przy 1000zl pobiera 1060
mowa o mbanku wiec trustly odpada
 
larkspur 303K

larkspur

Użytkownik
To co za problem otworzyc konto w innym banku? Zrobisz to przez internet w kilka minut.
Zeby na swiecie byly tylko takie problemy...
To ze mam tu środki i tylko to jedno używam. A ty się od razu musisz burzyć jaki to ty nie jesteś. Zawsze jakiś się musi znaleźć ponadto który swoje trzy grosze wtrąci
 
R 367

romeo12345

Użytkownik
To ze mam tu środki i tylko to jedno używam. A ty się od razu musisz burzyć jaki to ty nie jesteś. Zawsze jakiś się musi znaleźć ponadto który swoje trzy grosze wtrąci
Kolego, podpowiedzialem Ci tylko co masz zrobic. Gdzie tu widzisz zebym sie burzyl? Ty mnie teraz obraziles. Skoro dla Ciebie problem jest zalozenie konta i przelanie na niego srodkow z drugiego konta to co mamy Ci wiecej podpowiedziec? Graj w polskich bukach i nie zawracaj glowy.
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Nie wplacajcie tym zlodziejom zadnych pieniedzy . Weryfikacje przechodze juz miesiac , bo zdjecia niewyrazne , robione lustrzanka 9MB kazde i niewyrazne . Banda debili i zlodziejow , wyslalem im dowod osobisty a oni ze prawo jazdy im odpowiada ale chca paszport - no debile totalna banda debili i zlodziejow a wygralem ledwo 5 tysiecy
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Do póki wpłacacie hajs jest spoko, teraz w prawie jest taki paragraf że jak będą chcieli to będziesz im musiał oddać to co wygrałeś i dostaniesz za to 120 stawek dziennych, gra na tych stronach jest nielegalna, przy wypłacie 100/200/500 zł się nic nie stanie do czasu jak wygrasz coś większego to już nie zobaczysz pieniędzy ????
 
L 234

lalus85

Użytkownik
Jakim idiotą trzeba być aby oczerniać buka mając multikonta ? Niech ci zablokują wszystkie konta i zabiorą całą kasę.
Forfa ???? :eek:
To akurat moje konto matka jest . A parafrazując to co napisałeś - jakim leszczem bukmacherskim trzeba być żeby nie mieć multikont , tylko grać na swoim jednym
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Jakim idiotą trzeba być aby oczerniać buka mając multikonta ? Niech ci zablokują wszystkie konta i zabiorą całą kasę.
Forfa ???? :eek:
Ty nieuku ile lat masz i co robisz na tym forum, nigdzie w moim zdaniu nie napisałem o multikoncie tylko jak temat wskazuje o opinii Unibet, odniosłem się do gry przez internet ostrzegając innych przed graniem przez internet, myślisz że dlaczego strony zmieniają linki jak są blokowane? Bo mają pieniądze na Polakach, polskie prawo mówi że jest to nie dozwolone i do póki wypłacasz sobie po 100 500 zł to nic ci nie stanie bo to jest niezauważalne, ale jak wygrasz większa kwotę to urząd skarbowy może się doczepić. Jeżeli się już doczepi to to co wygrasz oddajesz do urzędu a grzywną jest 120 stawek dziennych przyznanych przed ten o to urząd. Widać że nic nie wiesz o polityce i życzę ci żeby to wkrótce do ciebie nieuku przyszło takowe pismo ????
 
shingper 563

shingper

Użytkownik
Nieuka to sobie przed lustrem poszukaj. Życzyć to sobie możesz leszczu grający w totolotku. O czym można z kimś takim dyskutować... Dla takich amatorów grających za 2-10zl to bez różnicy czy ich dymają na podatku czy nie ????
 
forfa 118

forfa

Użytkownik
Nieuka to sobie przed lustrem poszukaj. Życzyć to sobie możesz leszczu grający w totolotku. O czym można z kimś takim dyskutować... Dla takich amatorów grających za 2-10zl to bez różnicy czy ich dymają na podatku czy nie ????
No właśnie skoro o czym dyskutować to na co sie udzielasz, zgrywasz wielkiego a jesteś małym kotkiem jak twój awatar ???? Nic nie wiesz, a sie wypowiadasz. Dymanie na podatku, hmm wgl zobaczyłeś kiedyś ofertę jednego i drugiego ? To po co piszesz o dymaniu grałem długo na bah i naprawdę żałuje że już się nie opłaca, bo po co grać i wygrywać jak przy wpłacie już jesteś przegrany. Ale kto to lubi być dymany to lubi :rolleyes: &#39;&#39;leszczu&#39;&#39;
 
Do góry Bottom