>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Unibet 10E

Status
Zamknięty.
M 4

michaszek250

Użytkownik
a mi bonus dali tylko ze nie moglem grac za wyzsze stawki w slotach
zagralem 3 razy za 2 centy i odjelo mi z konta 9 euro jakis blad maja czy co napisalem na maila zero odpowiedzi dziekuje za taki bonus buk na duzy minus
 
L 0

langer

Użytkownik
Ugrałem 143.43PLN na grze Hot City. Miałem ponad 40 Euro i od razu przelałem na konto główne. Co ciekawe bonus mi pozostał 10 Euro i dalej mogłem grać. Niestety to już przegrałem ????
Tu kolego chyba przegiecie... jak się przelewa kase przed obrotem kasa z bonusa znika i nie mów ,że dla ciebie był innym regulamin -zreszta wyskakuję nawet taki napis na czerwono , że jak przelejesz to bonus zabierają...chyba niektórych oszukałeś.:-?
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
Tu kolego chyba przegiecie... jak się przelewa kase przed obrotem kasa z bonusa znika i nie mów ,że dla ciebie był innym regulamin -zreszta wyskakuję nawet taki napis na czerwono , że jak przelejesz to bonus zabierają...chyba niektórych oszukałeś.:-?
Ja teraz tego bonusu nie mam, ale pamiętam, że jak kiedyś mi dali pare euro, to grałem co chwila nadwyżkę przelewałem na zakłady a bonus nie znikał, aż go przegrałem całkowicie, więc jednak tak można, chyba że teraz się coś w tej kwestii zmieniło.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
Wez sie lepiej pogodz leszczu ze Cie nie ma na liscie i tyle. Bedziesz tutaj oszukiwal... nie ma Cie i tyle 10 E Cie nie zbawi
 
D 5

dami21

Użytkownik
Temat należy zamknąć ,a promu jak zwykle dla 100 osób bo sie dowiedziałem więc szkoda zachodu ...A leszcze to są u ciebie
 
D 0

duch1988

Użytkownik
Tu kolego chyba przegiecie... jak się przelewa kase przed obrotem kasa z bonusa znika i nie mów ,że dla ciebie był innym regulamin -zreszta wyskakuję nawet taki napis na czerwono , że jak przelejesz to bonus zabierają...chyba niektórych oszukałeś.:-?
Napis wyskoczył oczywiście. Było napisane ile mam obrotu i informacja o ewentualnej utracie bonusu. Mimo to wypłaciłem całą nadwyżkę czyli 30 kilka Euro. Jednak 10 Euro bonusu nadal zostało na koncie. Nie wiem czym to było spowodowane.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom